Škôlkar sa pokakáva

renatka133
29. dec 2022

Ahojte vie mi niekto poradiť čo robiť? Môj najstarší syn sa pokaka aj keby neviem co bolo už som zúfalá trvá to už 6 mesiace v kuse hoci aj nadávam aj dostane po zadku aj tak to urobí vôbec si ma nevšíma aj keby z seba hrdlo vydám už som bezmocná skúšala som k lekárovi ten ma poslal na neurologiu objednaný sme až 19 máte niekto skúsenosť co mu tam vlastne budú robiť mam 4 deti ale ani jeden toto nerobí absolútne až na toto chodí aj do školy v škôlke predtým sa raz pokakal odvtedy už nechcel ísť a v škole nepôjde ani len na WC až ma učiteľka upozorňuje že na deň nepôjde ani cikat neviem co robiť ani komu sa vyrozprávať manžel nadáva rovnako ako ja tiez je z toho uz zmätený a hneď ako pride domov z školy buff a už sa pokaka

drake122
29. dec 2022

No úžasne vám to doktor vybavil.🤣 Ten neurológ na 90 percent nevyrieši nič, no ale však aspoň vás skasíruje keď tak.

martul
29. dec 2022

@renatka133 dajte si aj vy dvaja po zadku. Čo si myslíš, že to robí naschvál? Je mu to smiešne? Za čo ho trestas bijes a kričíš?
Aj ty by si mala ísť k doktorovi, ja hlavu.

bajka16
29. dec 2022

Nebojí sa v škole kvôli niečomu kakať? Tam bude nejaký blok. Ak sa pokaka vždy len keď príde zo školy, tam bude nejaký blok. Určite na neho nekričte, ani mu nedávajte po zadku. Ja by som s ním išla k psychologičke.
Toto je to najhoršie, že rodič si nemôže, resp. Nemá ako odsledovať čo sa deje v škole a v škôlke s ich dieťaťom a potom sa dejú veci, ktoré si nevedia vysvetliť. Skúste najprv toho psychológa.

renatka133
autor
29. dec 2022

@martul každé dieťa zaslúži keď urobí niečo hlúpe snáď si nemysite že ho Bijem ako nejaký idiot asi bolo hlúpe tu napísať chcela som len skúsenosť nie blbé komentáre

renatka133
autor
29. dec 2022

@bajka16 Ďakujem za radu ale tu ide Oto že on sa pokaka aj keď nieje v škole napríklad aj keď je na maródke doma a tak ... už sa nám stalo ze aj keď sme cestovali autobusom ci autom alebo u mojej mamini hoci sa hrá z deťmi anj nespomenie že mu treba na wcko preto sa Len chcem spýtať ci niekto nemá skúsenosť z týmto lebo napríklad nás lekár mi povedal ze To môže byť aj niečo z nervami alebo podobne

bajka16
29. dec 2022

@renatka133 aha tak to potom môže byť naozaj hocičo chudatko. Určite obehajte lekárov, ale netrestajte ho zato určite to nerobí naschvál.

kacenocka2
29. dec 2022

Skúsila by som najprv psychologičku

martul
29. dec 2022

@renatka133 mýlite sa ! Žiadne si nezaslúži biť! A áno, keď ho bijete za to, že sa pokaka ste idioti, obidvaja.
A áno spravili ste dobre, že si aem napísala, možno sa spamätáš a začneš to riešiť normálne. Rozhovor, psychológ, tam bude nejaký dôvod, blok, preco to začal robiť.

renatka133
autor
29. dec 2022

@bajka16 Za 6 mesiace som mu dala raz po zadku nič moc silnne určite nie je mi ho aj ľúto lem on sa schová a bude tam trčať aj hodinu sám až kým neprídem a nikomu inému sa okúpať ani umyť nedá čiže so. Vyčerpaná za všetkého Ďakujem skúsim aj nemožné

renatka133
autor
29. dec 2022

@martul nepíšem že ho bijeme obaja takže skúste to chápať inak za celé 6 mesiace dostal raz pozadku odomna len manžel len pokrici že je veľký a nemá to robiť sľubuje mu kopec veci že kúpi aj prestane kakat ani to nepomaha Som v zúfalstve a verte že sa snažím aj nemožné denne aj 2x obcas aj 3x kúpať umyť keď sa pokaka ..... tak ma tu neocudzujte

renatka133
autor
29. dec 2022

@kacenocka2 Tam som ešte nebola To je nejako možné sa objednať ci osobne niekde viete mi poradiť prosím. ?

martul
29. dec 2022

@renatka133 škoda reči, snažíš sa obhájiť svoje zlyjavanie.

renatka133
autor
29. dec 2022

@martul Ako nemám náladu sa hádať ani nič ale Ďakujem pekný večer

kittykat22
29. dec 2022

@renatka133 prosim ta a este nam napis. Tento problem trva ako dlho? 6 mesiacov? Predtym nebol problem?

silvike
29. dec 2022

@renatka133 Kolko ma syn rokov ?

savanna
29. dec 2022

Ocividne ma nejaky blok a tym, ze ho trestate, kricite na neho, este viac v nom ten blok posilnujete. Chodenie na zachod ma uz spojene s takou traumou, ze sa zachodu radsej uplne vyhyba. Mali by ste ist co najskor k psychologovi, v prvom rade vy ako rodicia a poradit sa, ako k nemu mate pristupovat. Inak sa to s nim bude tahat az do dospelosti.

bajka16
29. dec 2022

@renatka133 k psychológovi ako ku každému inému lekárovi. Vyhľadať nejakého detského psychológa vo vašom meste, zavolať, objednať. Ale toto by bolo prvé, kam by som išla naozaj.

renatka133
autor
29. dec 2022

@silvike teraz ma 6 rokov.

moonlight1210
29. dec 2022

Tiez si myslim, ze ma nejaky blok.
Mozno mu niekto nieco povedal, co v nom zarezonovalo. A boji sa ist. Staci obycajny hlupy vysmech.
Kamoska zazila v skole, ze “vtipna” spoluziacka prisla z wc do triedy s huronskym krikom, ze to ta kamoska nechala na wc nesplachnute (nenechala) a do detailov za smiechu celej triedy opisovala ten exkrement a smrad v zachode, co tam vraj ona zanechala po sebe. Vies si predstavit tu situaciu.
Ona to sice spracovala a traumu z toho nemala. Ale podobna udalost moze dieta poznacit.

Takze asi najskor vam treba ist aj za psychologom. Moze to byt ako nervoveho povodu (ze on naozaj neciti potrebu ist na wc a nevedomky to zadrziava - a potom to telo proste uz nutene vyluci, takze to na wc uz nestihne a pokaka sa), ale moze to byt aj psychickeho povodu.

renatka133
autor
29. dec 2022

@bajka16 Dakujem skúsim v meste

renatka133
autor
29. dec 2022

@kittykat22 práve že bol aj v škôlke. Sém tam ak doma raz za čas ale tak vždy som si to vzala tak ze nestihol na wcko asi preto ale tento raz to stále horšie a horšie stane za že aj viac krát na deň

kittykat22
29. dec 2022

@renatka133 moze mat nejaku poruchu zvieraca 🤔 a taka osobna ... ma tu stolicu tuhu? Nemoze mat napriklad hnacku z alergie? Napriklad laktoza ma take prejavy, ze clovek ledva stihne...

renatka133
autor
29. dec 2022

@moonlight1210 tiež si myslím každopádne sa bojím aby ti netrvalo dlhšie preto lebo aj ta škola chodí medzi deti a ak to nezvládne budú sa mu smiať co je ešte horšie keď je v skole modlím sa aby to dopadlo dobre až kým nepríde domov 😔😔😔 skúsim co najskôr vyhľadať nejakého odborníka .... ale ďakujem vám za príklad možno to tak aj je preto to nezvláda udržať ❤️🙏

ingush616
29. dec 2022

@renatka133 treba preveriť či to nie je kvôli psychike
Možno ma nejaké paichycke problémy. Deti mu neublízuju?
To že aj vy ho byjete nepomôže, práve naopak…

moonlight1210
29. dec 2022

Este mi napadlo: Nemoze mat strach, ze to bude boliet? Ak ho to trebars niekedy zabolelo. Pripadne tak potlacil, ze sa objavila v creve trhlinka (co sama o sebe neboli), ale na papieri nasiel krv, tak sa zlakol?

renatka133
autor
29. dec 2022

@kittykat22 dakujem za otázku práve že nie nie občas normálna stolica ako ma byt zdravá 😒 alebo ako to nazvať som v šoku lebo je starší tým pádom aj stolica taka normálna a ja už keď poumivam. A všetko oblečiem znova zahodim oblečenie plno skoro už dve vrecia Tým.padom ja už za celý deň nezjem ani len Kúsok chleba lebo normálne žalúdok total už Fakt neviem ako ďalej alergiu nemá vôbec to som už skúšala riešiť

kittykat22
29. dec 2022

@renatka133 chapem, ze je to frustrujuce. Ale vazne za tym moze byt nejaky zdrav. problem. Ci uz fyzicky alebo psychicky. Neboj - to bude ok. Najde sa riesenie. Co ti hovori syn - preco nestiha?

renatka133
autor
29. dec 2022

@moonlight1210 Nemyslím si stalo sa nám že raz za čas šiel na wcko a vedel aj splachnut za sebou
všetko ale ak sú u nás svokrovci tak ako možno že sa ich boji alebo dačo ale raz za čas bol aj normálne na WC keď sedeli u nás a ja sa čudujem a aj radujem že asi bude všetko ôk bola som normálne že šťastná a hneď ako odišli o 3h Potom už zas sa pokakal čiže tam bude asi fakt dačo lebo keď sa ho spýtam že Mirko prečo to robíš povie už nebudem pôjdem na WC a viacej nič pýtam sa ho dookola pre kvôli čomu tak nereaguje radšej je ticho.

mamulik10
29. dec 2022

@renatka133 sorry ty si úplná krava. Bijes dieťa a kričíš po nom ked sa pokaka? Nečudovala by som sa keby malo psychicky blok z teba a muža 😒🙏 daj sa liečiť.

kittykat22
29. dec 2022

Inak ja poznam deti z okolia, ktore zazili vysmech, ponizenie alebo ich udrelo dieta/pani ucitelka v skolke a vezu sa s nimi problemy roky. Moj syn dostal gastanmi po hlave a 7 rokov sa bal deti 🙄 kamaratky dcera dostala vysmech v skolke od ucitelky, ze nieco nespravila a dodnes (3 rocnik) nevstupi sama do budovy. Takze moze kludne byt - ze ma nejaky blok. Ale lepsi sa to ... Nechces kontaktovat nejakeho psychologa?