Pád mesačného bábätka

7. apr 2023

Ahojte. Prosím neodsudzujte ma, ale dnes mi vypadol syn z ruky, bola to náhoda. Som na dne kvoli tomu. Spadol na zem, hned začal plakať, zdvihla som ho a za pól minútku sa ukludnil. Žiadnu modrinu nema nikde, nevracal a bol pri vedomí. Pre istotu sme ho zobrali na pohotovosť, vyšetrili ho a spravili ultrazvuk. Povedali ze je všetko okej. Mame ho doma sledovať . Je trosku uplakaný, ale to uz posledné dni väčšinou.. Bojim sa zaspať, ci sa mu nieco nestane. Viem, ze by som to tu nemala riesit, ale co si myslite, bude všetko v poriadku ? 😭😭😭😭

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
7. apr 2023

Hlavne kľud, neviem síce ako môže náhodou vypadnúť z ruky ale to je jedno. Vyšetrený bol, nič nenašli, teraz už len pozorovať a keby niečo pôjdeš tam znova. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou mu nič nebude, deti sú nezmary.

medeaa
7. apr 2023

Nam radili po pade sledovat aj v noci, co som aj robila, moc som nespala, ale aspon som vedela, ze je ok. Hrca sa zjavila az neskor, ale poriadna. Debilne komentare si nevsimaj, kazdemu sa moze stat nehoda, hlavne, ze sa nestalo nic vaznejsie a je super, ze ste sli na pohotovost nechat ho pozriet lekarom.

koniarova
7. apr 2023

@richie233 len či si aj ty niekomu nespadla. Príznaky máš .👍

simonecka008
7. apr 2023

@richie233 to vazne takato odpoved? Nabuduce radsej nekomentovat ako blbost napisat.

martul
7. apr 2023

@richie233 zato ty si padla hneď niekoľkokrát a presne, súdiac podľa tvojho komentára

diewcatqoo
7. apr 2023

Komu nespadlo nikdy dieta, nech sa hlasi u doktora Zincicu. Koniec hlasenia 🙂

danulicek
7. apr 2023

Uplne ti rozumiem, ale je dobre, že ste boli na pohotovosti. Základ je, že všetko bolo na pohotovosti ok. Teraz ho len sleduj a uvidis, že to bude nakoniec fajn.

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzulli1980
7. apr 2023

Netráp sa, stane sa ... doktor ho vyšetril, v noci malého posleduj ... myslím, že to bude OK ... ešte sa napadá ... ja keď vidím ako dcéra, a to už má 7, dokáže spadnúť, zdvihne sa a je OK, začínam mať pocit, že deti sú z gumy.

babulkomale
7. apr 2023

@diewcatqoo mne nikdy. Vzdy som istila este za nohu popri drzani 😃 ale ja mam dlhe ruky ☝️

miskakyska
7. apr 2023

..mne sa moja 5 mesačná z postele zrútila a to som bola jednou nohou tam, druhou späť..ju som dala do kútika a zabarikádovala perinami..doteraz nechápem, ako to dokázala.. ešte sa len začínala pretáčať..doteraz mám v hlave tu ranu,klepalo ma ako osiku..vtedy mi zhorel aj hrniec s obedom.. zlé sa stane rýchlo.. čím viac človek dáva pozor, tým to je horšie..🥴
Teraz na veľkú noc máme tiež výročie nehody.. hádzali sme v potoku kamienky do vody..obidvaja sme jej stáli za chrbtom a naraz decko dole hlavou v rieke.. 🙈🙈 päť korún by ste nám dali🤓🤓...a to by som za svoje deti dýchala..

diewcatqoo
7. apr 2023

@babulkomale no pri drzani nevypadlo nikdy ani mne 🙂 ale padlo same x krat. Prvykrat z postele, ked malo vyse pol roka (to som skoro dostala infarkt) a potom, ked sa stavalo, zacinalo chodit, aj ked uz behalo... Doteraz sa hocikedy samo strepe a to uz je dost velke.

petamich
7. apr 2023

@babulkomale z ruk ani mne ale stihol napr. z gauca a to som sa len otocila pre plienku 🤷‍♀️ tak sa radim do kategorie - spadlo mi dieta 🙂 a teraz uz stihol aj z preliezky, smykacky, odrazadla, ...a tak 😵‍💫

ankare
7. apr 2023

Môže sa to stať komukoľvek z nás, netráp sa, nič mu nebude. Drž sa!

luckasvec
7. apr 2023

Tiež som sledovala aj v noci a potom o mesiac sme mali opäť letecky deň a to už som nikam nešla len som ho teda opäť sledovala.... Neboj sa stáva sa bohužiaľ ale si najlepšia maminka pre neho a už sa netráp ❤️

4stanka4
7. apr 2023

Mne sa stala tiez prihoda ktoru by nechcel zazit asi nikto. Bývali sme ešte u svokrovcov a oni majú už staré okná tak zle tesnia a ja som zatvorila vetracku, okno sa nejakým nedopatrením nezatvorilo ale to som nevedela. Mala sedela v kresielku pod oknom, mala par tyzdnov (boli sme v maličkej izbicke natlačeni ako sardinky tak nebolo ho kde inde dat) a ze idem povysavat. Vyšla som na chodbu, mala tam sedela a asi bol prievan, okno sa otvorilo a my sme mali na okne veľkú pokladnicku plnú € a nejake kvetinace. Jedine šťastie ze ta pokladnicka spadla najskôr na radiátor, tam sa rozbila a na malú spadli už "len" keramické črepy a zasypali ju peniaze 😞 tiež sme šli k Dr. našťastie všetko v poriadku ale keď si pomyslím ze by bola na ňu ta pokladnička spadla nerozbita tak ju tam asi zabije 😞 manžel sa už teraz smeje ze aspoň raz v živote ju zasypali peniaze ale tiež mu nebolo všetko jedno

andrea_82
7. apr 2023

@richie233 hlupy prispevok, hlupa odpoved? Boze, tebe sa nikdy nestalo nic, na co si potom stale myslela, mala si vycitky a chcela si to vratit spat? Ona potrebovala trochu ukludnit, tak si nabuduce odpust priblble komentare.

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea_82
7. apr 2023

@richie233 si fakt uboha...

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckasvec
7. apr 2023

@andrea_82 aj nahlásená

daniela2202
7. apr 2023

Bola to náhoda???? A ty si v poriadku na hlavu ? Máš živé dieťa v rukách

lienka.7
7. apr 2023

@autorka neboj, bude ok 👌

cyberk
7. apr 2023

Az ma zamrazilo, ked taketo citam… hlavne ho sleduj kazde dve hodiny cez noc ci je vporiadku, ci nezvracia a tak.. nevyspis sa ale aspon si budes ista, verim ze je vse vporiadku a nevycitaj si to ❤️

226lenka
7. apr 2023

@richie233 takúto odpoveď si si mohla odpustiť

comika
7. apr 2023

Zial stava sa. Sleduj babo, a hocico sa ti nebude pozdavat, radsej chod k dr. Radsej 2 x preverit ako nieco zanedbat. Netreba si vycitat, ale treba byt opatrnejsi do buducna

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
7. apr 2023

Bola si na pohotovosti, vsetko je ok, dieta pri vedomi, proste iba pozoruj keby je malatne, atd , tak ako Ta poucili. A stava sa to vela ludom, by si bola prekvapena. Nam na kurze pre skolky hovorili, ze najviac padov je z prevalovakov a postele. Ze by sme neverili. Normalne ides dalej, proste to je cast rodicovstva. Mozno desiva, ale naozaj sa stat moze. Nam tiez padol z postele v 7/8 mes. Nic sa mu nestalo, ma to stale v pamati. A to som mega davala bacha.

babulkomale
7. apr 2023

@miskakyska prepac, dovolim si oponovat tej vete ze cim viac clovek dava pozor, tym je to horsie.
To nema logiku vobec.
Ano, stane sa napriklad ked fakt stojis pri dietati a spadne v sekunde, to je jasne.
Ale stalo sa mi ze som cudzie dvojrocne skokom zachranovala spod hojdacky na ktorej sa hojdal moj syn a samozrejme male tam voslo a v lufte hojdacku nezastavis...rodicia obdalec popijali pivko, asi mali pocit ze dostatocne strazia.
Takisto na móle, tí istí rodicia, pes im spadol do vody, toho vytiahli na vodzke, a to dieta delili centimetre, ja som bola tehotna a s vykrikom ma vystrelilo z lavicky ze tam to male spadne, oni len pozerali ako debili...
Museli sme odist, lebo by som im nieco povedala.