Intímny problém u dcérky

25. aug 2023

Ahojte , chcem sa poradiť . Dcérka sa zobudila ráno plakala že ju cikula boli, osprchovala sa čistou vodou aj ritku , ja som jej pozrela nemala nič take akurát ten vchod dovnútra alebo ako by som to napísala viete do mám na mysli .. to ma akurát take viac cervene , place že ju to šteklí pri cikani

xena0
25. aug 2023

Choďte k lekárovi nech vyšetrí moč

autor
25. aug 2023

@xena0 boli sme na preventívke začiatkom augusta , moč mala dobrý

autor
25. aug 2023

@xena0 ist s ňou k detskej ? Netreba na detskú gynekológiu ?

klarissa25
25. aug 2023

Tak to ze mala moc dobrý moc začiatkom augusta ma pre teba akú výpovednú hodnotu teraz 25 augusta ?

autor
25. aug 2023

@klarissa25 Ona place že ju vo vnútri boli aj keď neciká , staci ist k detskej ? Či na detskú gynekologiu ? Lebo taká neviem či je niekde v okoli

xena0
25. aug 2023

Ja by som išla k obvodnej s ňou a od začiatku augusta sa to mohlo zmeniť, prípadne ona vás pošle na detskú gynekológiu

dominikagier
25. aug 2023

to môže mať kľudne zápal, treba ísť k obvodnej a ona vám už poradí

sense
25. aug 2023

Choďte k detskej lekárke, vyšetrí moc a keď tak vás nasmeruje dalej

iffushka
25. aug 2023

Ved to je zápal močových ciest, treba antibiotiká.

autor
25. aug 2023

@iffushka ako vieš že zapal močových ciest ?

autor
25. aug 2023

@iffushka ideme k dr

lavender94
25. aug 2023

Má pravdepodobne zápal močových ciest. Keď mala na začiatku mesiaca dobrý moc, neznamená, že teraz nemôže mať zápal. Veď si to zober logicky, keby si na začiatku mesiaca 100% zdravá, neznamená to, že o tri týždne nemôžeš dostať angínu. S tým močom to funguje podobne. Koľko má rokov? Choďte k dr, dá vám asi antibiotika. Možno by stačilo aj niečo voľnopredajné, ale tým, že je piatok asi bude najlepšie ísť o doktorke.

autor
25. aug 2023

@lavender94 mala šesť rokov v apríli

mogaa
25. aug 2023

treba určite ísť k detskej lekárke vyšetriť moč - hneď dnes....na 99,9% je to zápal močového mechúra.....samé jej to neprejde a môže sa to zhoršiť na zápal obličiek....stačí že trošku prechladla, behala bosá a rozmnožila sa jej nejaká baktéria a tá teraz robí šarapatu....ak už si mala niekedy zápal močového mechúra vieš že je to rýchle a objaví sa to z ničoho nič....choď s ňou dnes pediatričke, lebo ide víkend.....

misana84
25. aug 2023

Ako vie že má zapal??? Veď to sú príznaky…možno sa kúpala a nevymenila plavky, v bazéne nejaké baktérie, zle útrata rita….

glorikarebeka
25. aug 2023

Dala bu som urologicky čaj a urinal sirup

autor
25. aug 2023

Dakujem dievčatá boli sme u dr . Mala nález v moči , ma zapal močového mechúra , dala nám antibiotiká cefzil a urologický čaj kázala nech pije

simona1306
25. aug 2023

super, ja ale nechcem byt velmi zla, ale to ozaj si sa najskor musela opytat na internete, ci mas ist s dcerou k lekarke , ked sa stazovala ze ju boli pri cikani ? chapem, o tomto diskusia nie je, ale velmi ma zaujima, co by sa dialo, keby ti tu poradia ze mas ostat doma a staci urologicky caj a nejaka masticka .....

stanulienkat
25. aug 2023

Davaj jej aj probiotika.

fantaghiro21
25. aug 2023

...a vela vela vela vela pit!

dkethe
25. aug 2023

Moze to byt obyc podrazdenie/zaparenie --> kokosovy olej

autor
25. aug 2023

@fantaghiro21
@stanulienkat dávam jej aj probiotiká aj veľa caju urologicky detsky sme kúpili

fantaghiro21
25. aug 2023

Miesto caju aj vodu hlavne.musi mat stale plny mechur,oblicky.tak sa spomaluje sirenie bakterii/infekcie.

autor
25. aug 2023

@fantaghiro21 takze kým jej čaj ochladne môžem jej dať aj minerálku ?

misana84
25. aug 2023

to nemyslite važne? ved je horuco ma pit vela...obycajna voda staci...inak aj brusnicove stavy pomahaju

autor
25. aug 2023

@misana84 nám dr kázala čaj , samozrejme jej ho nedávam teplý … ale pomedzi aj minerálku

fantaghiro21
25. aug 2023

Urologicky caj je vyborny,ale to tak 2 salky max denne o to viac dietatu...
Pisala som o vode,nie mineralke.mineralka je drazdiva,dobre je to podla mna striedat primerane.
Najlepsia je voda....

autor
25. aug 2023

@fantaghiro21 ja som jej dnes tri uvarila , tak budem len tak dve šálky teda denne. A potom vodu teda , dakujem

klip0
25. aug 2023

Minerálkou by som jej nezaťažovala obličky zbytočne. Celkovo nevidím prínos minerálky pre 6r dieťa.
A keď píšeš že si jej spravila 3 šálky čaju dnes a pýtala si sa, či jej môžeš kým chladne čaj dať aj minerálku, tak je dosť možné že malo pije. Snáď by si ju nenechala na troch salkach tekutiny.

huginko
25. aug 2023

To je vyjadrovanie, prepac