Červy u dieťaťa od zvieraťa

8. feb 2022

Stretli ste sa s tým niekto? Mala dnes vykakala naozaj niečo cudne, vyzeralo to ako červíky, nehýbalo sa to...
Poslala som fotku lekárke, ona ma odbila, že to červy niesu. No kamarátka mi našla fotku ako vyzerajú zvieracie červy a dosť sa to na to podoba.

77daniela77
8. feb 2022

Niektore parazity zo zvierat su prenosne aj na cloveka.Odober stolicu na vysetrenie a odnes do labaku kde vysetruju parazity,pripadne sa s nimi vopred dohodni telefonicky na vysetreni.

aalt
8. feb 2022

Ak sa to nehybalo, tak to mohlo byt fakt hocico, co len tak vyzera. Sleduj dalsiu stolicu, ak nieco ma, tak to tam bude a bude sa hybat. Mozes preventivne kupit napr. parazitex, je uz od troch rokov.

ankare
8. feb 2022

Nejedla banán? Tie vlákna môžu pôsobiť ako červiky.

jankapepe
8. feb 2022

To foto ešte máš?

autor
8. feb 2022

@jankapepe
Nepríde mi to ako natravene nejaké jedlo lebo netuším, že čo by to mohlo byt nič take nejedla.... a ma to take zárezy na sebe🤨🤷🏽‍♀️
Fakt neviem čo by to mohlo byt🤷🏽‍♀️

jankapepe
8. feb 2022

Nič neobvyklé tam nie je 😉

jankapepe
8. feb 2022

Co konkrétne sa ti tam nepáči?

autor
8. feb 2022

Tie male žlté kúsky, take ešte nemala😅 príde ti to zvyčajne ?

maminkadeticiek
8. feb 2022

A nemohla nieco take zjest?

autor
8. feb 2022

@maminkadeticiek cely deň nad tým rozmyslam, že čo jedla ale nič take🤷🏽‍♀️
Ja fakt neviem bolo to naozaj divne zatiaľ som nikdy nič take nevidela a bolo ich tam asi 15 úplne rovnaké, take zárezy boli na nich... fakt netuším, že čo by to mohlo byt🤷🏽‍♀️

petrapod
8. feb 2022

Mne sa tam nezdá nič neobvyklé . Červy vyzerajú inak. Ale sleduj stolicu.

ankare
8. feb 2022

Kukurica to nie je?

autor
8. feb 2022

@ankare nie, je to podlhovaste

maminkadeticiek
8. feb 2022

Ako ja viem,ze to co napisem je riadne nechutne,ale rozmyslam,co by som urobila ak by slo o moje dieta.Ja by som ti z tej plienky tie kusky vybrala,vyumyvala a zblizka sa pozrela co to je.Nechutne,viem,ale chces si byt ista ci nie?Ved je to len s prepacenim hovno tvojho dietata,nie koniec sveta.

jankapepe
8. feb 2022

@ankare kukurica, celozrnne pečivo, cícer, hrach,....hocico,ale parazity určite nie 😁

jankapepe
8. feb 2022

Zvyšky z kukurice môžu byť kľudne aj podlhovasté

lucyl13
8. feb 2022

Mne to príde ako tie cestoviny - vretienka do polievky…

autor
8. feb 2022

@jankapepe kukuricu ale nejedla 🤷🏽‍♀️

autor
8. feb 2022

@lucyl13 hej viem, ktoré myslíš 😅ale nejedla ich🤷🏽‍♀️

marsilea23
8. feb 2022

Máte doma zvieratá?

mamina1419
8. feb 2022

Môže to mať skôr z jedla. Sleduj ešte ako bude vyzerať plienka nasledujúce dni. Máte doma zvieratá alebo bola s samými v kontakte keď sa bojíš že sa mohli prenosy zo zvieraťa ? A nemusia to byť zvyšky z toho čo zjedla na posledných 24 hodín. Niekedy to trvá aj dlhšie kým sa jedlo strávi. A

lucyl13
8. feb 2022

Nemáš ani doma take cestoviny ? Či to proste nevytiahla a nezjedla surové… fakt by Som krk dala na to,že sú to tieto cestoviny 😊mohla to jesť včera …

autor
8. feb 2022

@lucyl13 nemam vôbec take nepoužívam 😅

autor
8. feb 2022

@marsilea23
@mamina1419
Mame doma psa, odcevreny bol cca pred pol rokom... chodíme často na ihrisko do piesku🤷🏽‍♀️

lasoli
9. feb 2022

tak vies kto ma doma psa by sa mal aj majitel a cela rodinaraz do roka odcrevnit,nestaci len pes.Toto odporucaju vereinari.
Ved tak vesminstolicu a zanes ju k dr nech daju vysetrit na parazity.
A odcrevni psa,uz je rok by sa mal.Inak stolica mi prode aj normalna. Cerviku su asi tenksie,nie take hrube.

macekovam
9. feb 2022

A mandarínky nejedla?

andrejkap123
9. feb 2022

Ja keby toto vidim tak idem hned na testy stolice. Cerviky po vYkakani sa nemusia hybat! Vylucene mozu byt aj mrtve! Cize… treba otestovat v labaku 3 dnovu stolicu.

jankapepe
9. feb 2022

Dobre inak. Co jedla za posledné 3 dní? Presne.

nika501
9. feb 2022

@macekovam tiež má hneď napadli mandarínky 🍊

marsilea23
9. feb 2022

Keď máte doma psa môžete mať viacero druhov parazitov. Nie tak dávno som si veľa študovala o parazitoch a napadla ma hneď toxocara canis ale pozri tu v článku, je ich viac....