Ako ste sa zbavili molusiek?

pato88
6. máj 2024

Ahojte, prosim poradte, skusali sme Molusk, ale strasny plac :( tak mu to natieram tea tree olejcekom, tiez sme minuli jeden imunoglukan, aj propolis skusili, ale stale ostavaju a robia sa aj nove :(

sejbipi
6. máj 2024

My sme také plné vytlačili, vydezinfikovala som betadinom, a aspoň na 12h zalepila leukoplastom, aby sa to nerozšírilo. Odvtedy nemáme ani jednu.

martyzpp
6. máj 2024

@pato88 nas syn si to nechcel dat osetrit doma, lebo to mal na citlivom mieste. Sli sme teda na sukromnu dermatologicku kliniku a tam mu to natreli znecitlivejucim gelom a potom vyskrabali. Zvladol to perfektne. Jedna bola mimo znecitlivenej oblasti, tak pri nej sa rozplakal, inak tych umrtvenych 30 necitil.

petamich
6. máj 2024

bojovali sme s nimi, zmizli, objavili sa, ...az ich napokon odstranila kozna tou chirurgickou lyzickou a klop klop bol pokoj (aplikovali sme doma Emlu, nic necitil)

e1i
7. máj 2024

@pato88 kamoskina mala to mala a tiez len zoskrabanie u dr pomohlo

pato88
autor
9. máj 2024

Ahojte dakujem, viete mi prosim odporucit nejaku kliniku? Dakujem

petamich
9. máj 2024

my sme boli u detskej koznej MUDr. Carska v Petrzalke, objednali sme sa online za maly poplatok, my sme boli 2x najskor, nech skusime Molusk a ked nepomoze nech sa ozveme, expresny termin nam dala ten druhy (keby viem, rovno mu to dam spravit, kym mal 3-4 ks)

matinka
9. máj 2024

A musíte posilniť imunitu, lebo sa to ma tendenciu vracat