Trochu sa bojím manžela

10. júl 2021

V minulosti som počúvala nadavky od mm aj po pysku som dostala, je tu takých tém strasne vela.
Na krátky cas som odisla s dietatom ale vratila sa kedze sľúbil nápravu. Vyzeralo to sľubne ale znovu prisli nadavky škaredé a vyhrážky ze dostanem po pysku. Vie ze to nemoze lebo odídem ale aj tak sa bojim niekedy ked vrieska ze ma bude zase plieskat. Nerobim nic zle a hadky su na hlúpostiach ako neupratana skrinka a blbosti. Su pekne dni a potom su stresové dni. Strasne ma to vyčerpáva. Asi by som si zaslúžila od jednej z vas plesnut.

ella_price
10. júl 2021

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

pribinak
10. júl 2021

Čo tá pri nom drzi?

majusikk
10. júl 2021

Si ináč ôk že sa tak necháš týrať psychicky a súčasne fyzicky nechápem ta...

ivkazba
10. júl 2021

Ak si aspoň trochu skutočná matka, tak hneď odídeš a nikdy sa nevrátiš. Dieťaťu pomôžeš ak bude žiť len s tebou a v kľude ako žiť s otcom zakomplexovaným tyranom.

0silvia0
10. júl 2021

My ta plieskat nebudeme, je to tvoj zivot, tvoja psychicka nepohoda a stres. Je len na tebe ako chces zit...

ab727
10. júl 2021

Takýto človek sa nikdy nezmení,možno na chvíľu sa bude držať a potom to začne znova a bude to stále horšie...mám osobné skúsenosti...najlepšie čo som mohla spraviť je odísť,žiadny človek nemá právo sa k tebe správať ako k handre a robiť si z teba fackovacieho panáka...svoj odchod by som neodkladala

katkati
10. júl 2021

Ty už ie si zodpovedná iba za seba, ale aj za dieťa, tak podľa toho sa správaj. Tým, že si s ním, tak mu ubližujete o obidvaja.

deti95060810
10. júl 2021

tiež som mala takého úbožiaka.... pre blbosť bol schopný človeku aj ublížiť. A ak sa ešte aj potúžil alkoholom tak to som len tŕpla čo zas bude...Nedokázala som tak žiť. odišla som a nikdy sa nevrátila. Ak máš kde, tak je lepšie odísť, pretože tento typ ľudí sa nikdy nezmení... Držím palce.

lvula
10. júl 2021

Prečo by nám malo záležať, aby si sa spamätala, keď tebe na tom nezáleží?

danielllka
10. júl 2021

Starého psa novým kúskom nenaučíš. Keď už má v sebe to hrubianstvo, neúctu voči tebe a nevie sa ovládať, lepšie to už nebude - že vyzerá to sľubne? V žiadnom prípade. Mysli aspoň na to dieťa, keď už ty nemáš pud sebazáchovy, nepotrvá dlho, keď to neskončí len pri vyhrážkach a tvoje dieťa si nezaslúži takto vyrastať. Zbaľ všetky veci, dieťa a čo najskôr sa od neho prataj a už nikdy nevracaj...

derdia
10. júl 2021

Ked sa ti nepaci ako zijes svoj zivot, musis ho sama zmenit, nik nepride, nevezme ta do auta a neodnesie prec... Mozes to spravit len ty👍drzim palce,.... A kazdy den co s nim prezijes stracas den zo svojho zivota...

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haley7897
10. júl 2021

"na krátky čas som odišla"... Uz si niekedy videla aby sa dospelý človek kompletne zmenil? Ešte k tomu za krátku dobu? Dospelý ľudia sa menia zriedka. Akurát si mu práve ukázala, že môže robiť a správať sa ako chce, lebo ty sa aj tak vždy vrátiš. Stačí ta nechať "vychladnúť", "pohladkat po srsti", naslubovat že bude dobre. A takto pôjdete dokola. Faktom je, že čím viac šancí tomu druhému dáš, tým menej si ťa bude vážiť. Akurát sa bude cítiť pohodlnejšie keď ti bude ubližovať.

kkovacovak
10. júl 2021

Čo čakáš že urobíme? Odídeme od neho za teba? Sama vieš ako ste na tom takže si vieš jedine sama pomôcť. Ak sa necháš takto týrať tak je to tvoja chyba a tvoje rozhodnutie. Odísť a nenechať sa opäť naspäť zmanipulovať.

jaskolka
10. júl 2021

Co chceš počuť? Ze odíd a nevracaj sa? Alebo ostaň, že "sa zmení"🙉🙉? Alebo len to bolo vyrozprávanie sa?

negymama
10. júl 2021

on sa nezmeni ale teba to uz zmenilo... ako zijes v strachu a ospravedlnujes sa ze "nerobim nic zle"... akoby mal existovat nejaky ospravedlneny dovod na to, ze sa dospely clovek vyhraza partnerovi uderom po tvari a obcas /neskor castejsie, ho aj zrealizuje.

je to arogantny nasilnik, ktory si dovoluje, lebo ma nad tebou fyzicku aj psychicku prevahu. kazdy den co s nim si, toto zlo podporujes. Nehovoriac o dietati, chuda aj ono po case dostane...

ella_price
10. júl 2021

Autorka už asi zbalila kufre a išla do preč 😆

dilino
10. júl 2021

Otázka načo si sa vrátila dostala som facky.Prvá veta ma odrovnala ake sľuby ako sa môže psychický tyran a fyzický sa polepšiť.Odid kým ťa nezabije a svojmu dieťatu chceš pokaziť celý život ved ochorie zo stresov bude mať neurozi, bude sa pomočovať obhrýzať nechty.Nehovoriac o tom že ked bude vedieť rozpravať a pôjde do škôlky alebo školy povie čo sa deje doma tak si narobiš problémy zo sociálkou.Nechápem ako jedna matka môže dovoliť ničiť zdravie deťom pre nejakého pošahaneho debila. Odid kvôli deťom,Ci ma zlateho vtáka a preto si sa vrátila zapamätaj si nikdy sa nevracaj.Vôbec si sa nemala vrátiť.My všetky tu ti môžme poradiť konať a rozhodnuť sa už musiš sama lenže nechápem načo sa pýtaš ked aj tak neodijdeš.Nerozumiem tomu.Trošku sa bojiš manžela a ked si vedela aký je a prvý krát si odišla udrel ťa tak načo si sa vrátila.Takže naša rada k tebe je zrejme zbytočna aj tak neodijdeš.A necháš týrať aj svoje deti aj fyzický aj psychický a ničiť im zdravie a za čas tu budeš pisať že deti majú neurozi a hľadáš lekára.Nechápem ako môže byť jedna žena ľahostajna a vrátiť s ak tyranovi ktorý nasľubuhe hory-doly ved to bolo nad slnko jasne že chviľu bude sekať dobrotu a o chviľu to iste.Ak sa máš aspoň trochu rada a deti tiež tak odid ked máš kam a nevracaj sa.Aby tvoje deti neskončili v DD že ti ich súd odoberie.teraz odoberajú sociálky deti nielen kvôli tomu že nemajú čo jesť a kde bývať ale aj kvôli iným veciam teraz sú zákony prisnejšie.A čo ťa k tomu viedlo že si sa vrátila logicke vtedy ťa bil a teraz nebude čo si naivna.Tým že sa vyrozpravaš my ti sice poradime ale aj tak nevezmeš žiadnu radu od nás nakoľko musela si sama vedieť že ked sa vrátiš môže toto nastať.Moja rada vezmi deti a odid kým je čas aby si nedopadla ako moja bývala spolužiačka a kamarátka že jej muž najprv zabil ich dve deti zastrelil ich ked ona nebola doma a potom aj ON seba.A vždy sa k nemu vrátila sľuboval hory-doly a vždy to bolo o tom istom až sa jej kruto pomstil ubehlo veľa rokov a dúfam že ty tak dopadnuť nechceš.Preto rýchlo konaj kým je čas toto je moja rada pre teba.

aniele
10. júl 2021

Len sa pozri aj na to, ako sa ty o sebe vyjadruješ. Dostala si "po pysku". Ty máš pysk? Snáď ústa, nie? Začni si vážiť samu seba. Zvyšok ti už povedali ženy predo mnou.

kitycat
10. júl 2021

Mame ti prist pomoct balit kufre?

jankapepe
10. júl 2021

Vie že ti nemôže dať ....ale vyhrážať sa ti môže??? Vysvetlis mi prečo?

vendulka80
10. júl 2021

Sú aj pekne dni? To su tie, kde ti “iba” nadáva? Nezabudnite počas tych pekných dní splodiť ďalšieho potomka. Aby mal primitív koho v budúcnosti otĺkať.

daisylucky
10. júl 2021

Chod od neho preč, on sa nezmení,bude to len horšie.

marcellka32
10. júl 2021

Sama o sebe nepíšeš pekne, samu seba si nevazis, ako si ťa má vážiť chlap?

podmostom
10. júl 2021

Človek ktorý ťa trestá za neupratanu skrinku patrí na psychiatriu a nie do rodiny. Utekaj kým máš na to ešte silu. Takéto správanie si nezasluzis, da sa žiť aj normálne. Je len na tebe, či budeš naďalej vystavovať seba aj dieťa týraniu alebo si radšej vyberieš kľudný život bez psychopata pri ktorom len trpnes, kedy zasa vybuchne.

1mata
10. júl 2021

Tyran sa NIKDY nezmeni ! Ak mas kam, chod.
Tvoje dieta nemoze vyrastat v takych podmienkach, kde otec ktory ma byt vzorom, otlka matku a skaredo nadava 👀

autor
11. júl 2021

@pribinak take dni ktore su pekne naozaj a vtedy tiez dufam ze to tak ostane ale uz viem ze zase sa bude kolobeh opakovat a mam z toho stres ze nikdy neviem kedy pridu výbuchy zlosti zo strany mm a zase budem par dni na dne.

autor
11. júl 2021

@majusikk snazim sa nenechať ale zbytocne

autor
11. júl 2021

@ivkazba presne ma drzi strach ze co ked to nezvladnem

autor
11. júl 2021

@ab727 dúfala som ze sa to nebude zhorsovat a predsa. Mozem sa ta opytat ze kolko dni zhruba mal tvoj ex kludne dni a kolko nervne dni? Co bola tvoja posledna kvapka?