Som divná, keď si oddýchnem počas synovho spánku?

31. aug 2021

Rozprávali sme sa s kamoškami a ja som povedala ze keď maly (9mesacny?) spi a mam navarene a upratané a manžel je v práci tak tiež si lahnem a spim každá jednaa vysmiala ze ci nemám iné co na robote ako spat že oni plnohodnotnejsie využívajú čas ze niečo pečú alebo proste varia zehlia neviem co je na tom zle ze si oddýchnem keď mám porobené dosť ma to trápi ze ma takto vysmiali

tenerifka
31. aug 2021

problem je skor v tom, ze ta to trapi. Jednoducho mas priority niekde inde ako tvoje kamosky a je to ok, robota pocka, dieta potrebuje spokojnu a oddychnutu mamu. Ze si to ony nevedia inak zariadit-ich problem

galganka
31. aug 2021

...ja si ľahnem aj keď je neupratané... ešte to aby mi niekto "určoval" 🤣

gemina
31. aug 2021

Divný je človek, ktorý sa vysmieva iným. Môžeš si robiť čo len chces, je to tvoj život.

evabb35
31. aug 2021

Mňa v takomto veku dieťa kontrolovalo, či som pri ňom. Až keď sa presvedčilo, že som na blízku, tak spokojne spalo. Tiež som mohla plnohodnotnejšie využívať čas, ale mojou prioritou vtedy bolo, aby spokojne spalo.

sissy27
31. aug 2021

a čo ich je do toho či pečieš alebo spíš? ja by som si tiež radšej pospala ako si zašpiniť kuchyňu pečením koláča. Žehličku som nedržala v ruke niekoľko rokov a dobre je. Ja by som vysmiala ich, že iné nerobia len otročia v domácnosti. A len raz by niektorá z nich fňukla, že je unavená a nevyspatá 😀 neviem, čo ste z komunity amišov aby ste stále niečo robili?
Rob tak ako tebe vyhovuje a prehodnoť svoje kamarátky. Lebo aby ma niektorá vysmiala, že nerobím dosť a opovážim sa ľahnúť, tak to je trošku cez čiaru na môj vkus.

snehulak77
31. aug 2021

Ja lahnem aj keď nemám porobené 🙈🙈 Veď keď si chceš oddýchnuť, tak si oddýchni. Každý, nech využije čas ako sa mu páči. Kvalitný oddych je veľmi Prospešný, najmä pri deťoch. Nemusíš sa cítiť divne vôbec 😉

katulastraka
31. aug 2021

ja by som ich vysmiala, ze maju tak naprd zivot, ze si nemozu poobede lahnut a pospat si :D

autor
31. aug 2021

@tenerifka presne ja som dosť unavená vymyslame malému program venujeme sa mu chodíme časti von a to ze si trosku lahnem neviem co je na tom zle

alexandra2468
31. aug 2021

@galganka aj ja 😃
Ale kedysi, ked dieta zaspalo, som tiez isla varit. Ale to bolo na zaciatku, ked som si nevedela urcit priority 😃

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzik8778
31. aug 2021

určite nie si divná...čo je na tom zlé, že si chceš oddýchnuť??...divné sú kamošky, že sa ti vysmiali...

galganka
31. aug 2021

@alexandra2468 ja som to brala ako čas na nerušený kúpeľ. Ale zistila som, že fajn je aj ten "rušený", keď stráži tata. 🤣 Teraz napr. najmenšia spí, veľkáči sa hrajú a ja mám pelech pri spinkáčovi. S maškrtami. Hračky po zemi a riady z obedu počkajú.

nevenka
31. aug 2021

@galganka presne tak, doma ako po vybuchu a aspon 5 minut si zdiemnut maly oblubuje 20-30 minutove spanky, cas na spanie je vzacny 😇

galganka
31. aug 2021

@nevenka to ja ak sa nepohnem ďaleko, mám aj dve hodiny pred sebou. 💪 keby som išla upratovať, tiež je za chvíľu hore...

luccija
31. aug 2021

Divná?veď to je tvoja vec.My sme chodili von doobeda potom obed a obidve spali až nás niekedy budil muž, keď prišiel z roboty.90% jej obednych spánkov som spala s nou

taskataska
31. aug 2021

a tie iste potom cakaju ocenenie za to, ze sa podla vlastnych slov nemaju cas ist ani vycurat, lebo "neni kedy"...

zuvelyn
31. aug 2021

Syn ma rok a pol a počas jeho spankov som nikdy neurobila nic "užitočné", vždy som cas venovala relaxu a oddychu, neskôr pol na pol práca a oddych. Starostlivosť o domácnosť bola vždy výlučne od narodenia počas toho ako bol hore. Mne príde zas divné sa ist roztrhať do mrku kosti ked netreba potom sa sťažovat ako je všetko náročné a únavnén a ze ani vys💩 sa nedá bez dieťaťa.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kate211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denden77
31. aug 2021

ja sice nespim.. ale spravim si kavu a precitam si noviny.. a je mi lautr fuk, ze este nie je upratane a navarene 🤷‍♀️😁
a hlavne mam v pazi, co si o tom kto mysli.. a nie len o tom 😎

markaterka
31. aug 2021

Och, ja sa musím ísť teda hanbiť do kúta. Ja som si vždy keď deti išli spať ľahla s nimi. A ležala (niekedy spala, niekedy len ležala a oddychovala) pokedy sa nezobudili.

veni21
31. aug 2021

Moja ma uz 4 a ked sa mi ju podari uspat cez obed, s kludom si aj teraz lahnem pospat. Nemam ziadne vycitky😂😂

lenka2710
31. aug 2021

Joj, aj ja by som si pospala, ale mam ešte okrem prcka aj staršiu a keď malý spi, snažím sa venovať aj jej, čítame, hráme sa a tak! Ale keď som mala len ju, tak som si často s nou pospala, ona bola v noci hrozný spáč, aspoň cez deň sme si to vynahradili! Inak všetky práce robím popri deťoch, musia vedieť aj oni, že treba robiť aj niečo iné ako im chodiť okolo riti 😂 okrem žehlenia, to robím večer, keď už spia! Piecť nepeciem, nemám pre koho! V nedeľu som sa hecla a upiekla koláč, no pol plechu pôjde preč, bo to nikto neje! A ano, aj moje kamošky pečú, kvaskuju, zehlia, varia, keď deti spia, ale teda nikto sa z nikoho nesmeje, každého vec! Ja si v kľude vypijem kávu keď malý spi a potom kolotoč pokračuje

oblecenie99
31. aug 2021

Ja si lahnem, aj keď nemám porobené 🙈😂

adamadent
31. aug 2021

V pohode... Ja som spala s prvou dcérou každý deň lebo uspavanie trvalo dlhooooo, druhá zaspí aj sama a hlavne je to menej náročné dieťa tak mam iný program. A cez víkend si schrupol aj tatinko.

jazula
31. aug 2021

Ja mám 3mesačnú a kľudne si s ňou pospím, aj keď nemám navarené a upratané… Život je otázka priorít a tá moja je zostať pri zmysloch, aj za cenu neporiadku a večere z konzervy 😁

nairia
31. aug 2021

zatial dieta nemam, ale moj plan je spat vtedy, ked bude spat aj dieta... jedine, zeby som nemala potrebu a citila sa fajn, to by som si vedela predstavit pohodicku pri nejakom seriali, knizke, kave a tak... ved spanok je dolezity a tak vzacny pri malych detoch, preco si ho odopierat, ked je moznost ist si lahnut? kamosky su trubky a vykasli sa na to, co ti hovoria a je smutne, ze ta vysmievaju... jednym uchom dnu a druhym von!

tanyan
31. aug 2021

Podľa mňa to nie je výsmech, ale skôr závisť. Ten spánok ti nič nenahradí, ale vďaka nemu získaš energiu, pokoj a zvýšiš efektivitu nasledujúcich činností.
Ja som to v poslednom čase dala už párkrát na zatiaľ u mňa najvyšší level: Prišla som z práce unavená, dieťa (skoro 7) sa začalo hrať v obývačke, ja som sa pri nej zložila na gauč a zobudila sa po hodinke. 😀 Pekne som sa jej poďakovala, že ma nechala vyspať. Dcéra skonštatovala "keď si tak pekne priadla..." (rozumej chrápala). A obe sme spokojne pokračovali v užívaní si dňa.....

heymissg
31. aug 2021

Spánok je super,pokračuj v tom😁ja spím skoro každý deň a som spokojná. Aj mne sa pár ľudí vysmialo, ale žijú oni môj život za mňa?

juliet86
31. aug 2021

podla mna mas debilne kamosky. mne dueta teraz spi a ja si klikam na.mobile. a nas byt teda upratany nie.je
keby som odisla zobudi sa. tam radsej si pochillujem hodinu na.mobile ako 30min upratovat a potom mat rozmrzele dietA

amelie2017
31. aug 2021

Ja som spala a aj spim, ci je porobene, navarene alebo nie. Neporiadok pocka, uvari sa aj pri dietati, ale vyspat sa mozem, len ked spi/spia. A v zivote som sa preto necitila zle.