Rozpadol sa vám vzťah kvôli nedostatku sexu po prvom dieťati?

misickaa4
16. feb 2021

Ide o to, ze mame s manzelom 1.dieta a sex uz nje je ako kedysi. Resp. Ja to uz tak neviem, nemam uz tolko casu, energie a chuti. Maly ma vyse 1 roka. Muz nalieha velmi a stale, ked odmietnem, urazi sa
Dnes mi teda oznamil, ze ked nebudem sexovat ani od neho nemam cakat gesta ako dotyky, bozky, atd...co ma trochu zarazilo, lebo mi to pride ako podmienovanie lasky...je to podla Vas ok? Ako na to? Samozrejme, ze mavame sex tak 1-2x do tyzdna, pomedzi to este on nalieha. Neviem ako dalej, jednoducho sa mi tieto veci porodom zmenili. Vdaka za rady

nelca0510
16. feb 2021

@misickaa4 ja mam skôr opačný problém. Manžel po pôrode nechce skoro nič, že veď predsa mame dieťa. Nerozumiem tomu sama. Ale v tvojom prípade by som sa fakt premohla. Nech ti skúsi viac pomôcť s domácnosťou a budeš mat viac energie🙂

7983
16. feb 2021

@misickaa4 užívaš antikoncepciu?

misickaa4
autor
16. feb 2021

@7983 nie

misickaa4
autor
16. feb 2021

@nelca0510 lenz3 ja sa aj premozem, ako som.pisala. no on vidi a citi, ze to nie je ako kedysi...

sono2
16. feb 2021

@misickaa4 úplne normálne
Mne sa ako tak chuť vrátila v roku a pol malej a tiež to už neni ako kedysi a už ani nikdy nebude. Lebo keď by aj bola chuť tak sú deti s nami a večer to už je také. Málokedy je chuť ale tak keď sa muž posnaži je chuť raz dva. Čo ste krátko spolu?
Ono chlapi nechápu nemajú to ako pochopiť

misickaa4
autor
16. feb 2021

@sono2 praveze nie kratko...15 rokov...len neviem, co dalej, ked sa tak vyjadril, ze nebude mi nic prejavovay-lebo sex...ja neviem, ci je taketo podmienovanie ok...

ckocka
16. feb 2021

Predstavujem si ako by ma bavil sex s chlapom keby sa k nemu musel premáhať.

hipuska
16. feb 2021

@misickaa4 možno to tak nemyslel. Po 15 rokoch by si mohla vedieť...a akú frekvenciu teda by si on predstavoval? Teda 1-2 krát do týždňa mu nestačí?

misickaa4
autor
16. feb 2021

@hipuska no zjavne nestaci...nepovedal mi, ako casto

misickaa4
autor
16. feb 2021

@ckocka hej, a zrazu by sa laska vytratila? Lebo sa netvari neviem ako pri sexe?

ckocka
16. feb 2021

@misickaa4 Neviem, ale taký sex by som nechcela a asi by to časom malo aj ďalšie dopady.
Ja som nijako nehodnotila ktorá strana má alebo nemá pravdu, len som sa zamyslela ako by som sa cítila.

jvlo
16. feb 2021

Namiesto hnevu hľadajte cestu. Porozprávaj sa s ním, povedz prečo sa ti nedá dak cato, ved keď sa ti nechce, lebo vyčerpanie, stresy. Nech sa viac snaží, nie o sex, ale o to aby si bola vo väčšej pohode. Ak prestanete komunikovať ako dvaja ľudia čo sa ľúbia a rešpektujú, tak sa vám ten vzťah rozpadne, nie pre sex, ale kvôli vašej zaťatosti

ruzasipova
16. feb 2021

Mne sa kazdym porodom znizilo libido. Druhe dieta ma uz rok a pol a ja sa stale premaham aspon raz za tyzden, aj ked muz ma blbe reci kazdy den. Nebavi ma to a nechce sa mi. Nechyba mi to. A pritom sme kedysi mavali taky skvely sex.
Vies, chlapi su v tomto taky ... chlapi. Pokial nemaju minimalnu davku sexu, kde nie su sice spokojni, ale toleruju to, tak su proste nevrli. Nemaju snahu byt k zene dlhodobo mili. Lebo na co.

misickaa4
autor
16. feb 2021

@ckocka ja si uvedomujem, ze zrejme to sonou nie je bohvieco...ale chcet sexovat 5x do tyzdna proste to nedam asi...

misickaa4
autor
16. feb 2021

@jvlo ved ss mu to snazim vysvetlovat...ale on moje argumenty neberie..

misickaa4
autor
16. feb 2021

@ruzasipova ach...a co s tym?

bruneta880
16. feb 2021

@misickaa4 tak začni prvá, a nečakaj ...to je taký problém pochopiť, že jeho nebaví stále dobiedzať, že sa pri tom asi cíti ako taký chudák.Ako by si sa cítila ty na jeho mieste?To čo povedal, už bolo podľa mňa len zúfalstvo...
Ja chápem všetko, únava, ešte malé dieťa...ale nepíšeš o iných problémoch, tak asi stojí za to trochu sa posnažiť, nehovorím, že máš po ňom skákať na silu každý deň, ale trochu zmeniť prístup...ono aj s jedlom rastie chuť.

sono2
16. feb 2021

@misickaa4 aha tak my sme tiež tak dlho spolu. Tak to máte celkom dobrú frekvenciu. Ono to nejaká vyložene chuť neni hovorím keď by aj bola sa nedá. A čo on rieši veď nech je rad ze sa mu venuješ. Časom to bude trocha lepšie uvidíš. Ako kedysi akože čo konkrétne.
Môj ma koľkokrát tiež kadejaké reči tiež to má a mal vždy rád síce sa nenarobím ale mne to tak často netreba. Tak ja asi viem čo on tým myslí oni chcú divadlo vedieť že nás to baví že sme vzrušene.
Mňa sa môj keď pýta že máš chuť? Mu poviem no nie, hádam nemyslíš že z pohľadu na teba som nadr...na. ale tak aj to býva niekedy. Veď mu povedz nech je rad ze zatiaľ aké to je a nech je trpezlivý.

misickaa4
autor
16. feb 2021

@bruneta880 lenze ako robit nieco, ked ozaj nemam chut?

misickaa4
autor
16. feb 2021

@sono2 no lenze to na mojho neplato...je tvrdohlavy a ako vidim, aj sebecky

elizabet173
16. feb 2021

@misickaa4 co tak ho doma viac zamestnat, aby si ty mala viac priestoeu na oddych. Ked si unavena, tak chapem, ze chut nie je. Hod mu na krk maleho, ty sa naloz do vane, urob si kavu, vyloz nohy. Nechaj ho, nech ide s nim von, nakrmi ho, osprchuje, ulozi.

ckocka
16. feb 2021

@misickaa4 On má pocit že mu niečo v láske odpieraš a preto ti chce uprieť to, čo je pre teba prejavom lásky. Takže z jeho pohladu je to podmieňovanie férové.

nela6
16. feb 2021

@misickaa4 treba len čas, príde to naspäť, skoda, ze to nechape...

chanaaa
16. feb 2021

@misickaa4 Pridávam sa. Máme dve deti a ja by som už sex mať nemusela nikdy. Ak sa pomilujeme 2x za týždeň je to výkon. Necítim žiadne vzrušenie, na orgazmus nemám chuť a pri sexe som ho ani nikdy nezažila. Ale kedysi pred deťmi to bolo super.

misickaa4
autor
16. feb 2021

@elizabet173 on s malym jez aj uklada...to zas nemozem.povedat...mozno mam problem s hormonmi, naozaj neviem, co sa mi porodom stalo.

lublub
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misickaa4
autor
16. feb 2021

@ckocka aha, takze tak to ma fungova t? Ked ty nie, tak ani ja nie...pride mi to detinske..

misickaa4
autor
16. feb 2021

@lublub a muz to berie ako?

sono2
16. feb 2021

@misickaa4 píšem úplne normálne
Hormónmi čo ja viem už máš riadnu ms?
Uvidíš tak o pol roka bude lepšie ja napríklad stále dojčím už 4 rok s prestávkou čo som bola tehotná ale tak uz cyklus riadny mam takže to jedno s druhým to už nikdy nebude ako kedysi.
To on musí pochopiť

lublub
Autor odpoveď zmazal
Zobraz