Čudné veci v dome odkedy máme bábätko

12. máj 2022

Caute, nechcem si namyslat, ani strasit, ani nic... Mame vysveteny dom. Ale odkedy mame syna, deju sa cudne veci. Napriklad, zapne sa sam hracka a zacne hrat hudbu (inak treba normalne stlacit gombik). Alebo z nicoho nic mi minule spadol lak na nechty z police. Po novom syn mi ukazuje do nicoty + sa pozrel len tak na chodbu a zacal kricat a plakat a behal ku mne...... 😳

Vy ste mali nejake taketo pripady? Dakuje.

zuzanka.zuzu
12. máj 2022

mali. zmizlo to po vysvätení. ale syn mi neukazuje do ničoty, len tie ostatné podivnosti. doma skoro odpadli, keď som povedala, že chcem vysvätiť byt, mysleli si, že žartujem. nežartovala som.

marianarem
12. máj 2022

Neviem vysvetlit vsetko, ale to samovolne zapinanie hraciek pozna asi kazdy, kto doma nejaku elektronicku hracku ma. Ziadna sranda, ked ti to uprostred noci povie "Som tvoj kamarat, objim ma!" 🙂 Inak nic take, ale po narodeni maleho som zase asi rok mala take zosilnene tusaky, ze sa nieco stane a tak. Vysvetlujem si to tak, ze intuitivne casti mna vtedy museli pracovat na plne obratky.

pribinak
12. máj 2022

Hračky sa kedykoľvek zapínajú samé, s tým sa stretlo kopec rodičov, nič nezvyčajne.

Deti bežne cumia do ničoho, proste potrebuju čas a priestor na spracovavanie podnetov, ktoré sa kľudne môžu vrátiť po nejakom čase

Nič nezvyčajne a netreba za tým hľadať nič extra

somtu2019
12. máj 2022

Tiež sme mali takéto chvíle,dokonca aj keď sa kamoška nasťahovala k priateľovi,tak som ju išla ešte s prvorodenou pozrieť, že kde to bude bývať a malá mi zostala v bránke vrieskať, že tam nejde, že tam pozerá nanu ujo a sa jej smeje....mala 2,5r , jej priateľ nám vtedy vysvetlil, že zdedil dom po ujovi, čo tam kedysi zhorel...nech mu je zem ľahká

tamvtme
12. máj 2022

nehladala by som za tym nic nadprirodzene....hracky sa zapinaju bezne, treba ich uplne vypnut, dieta s tym bucha a kontakty to ma vseliake :D a ze niekam ukazuje? napr moja dcera si dokaze vsimnut aj toho najmensieho pavucika/musku a pride mi ju ukazat....takze casto to posobi, ze ukazuje do prazdna a nakoniec tam je mini mikro ovocna muska :D

2019
12. máj 2022

Ahoj aj mne sa to stalo že moja štvorročná dcéra ukazovala na chodbu že tam niekoho vidí bolo to cez deň a nikto tam nebol plakala strašne a bala sa ísť sama do dodby a to ho máme vysvietený

luciannka83
12. máj 2022

@pribinak najlepsie je si to realne vysvetliť😊

koniarova
12. máj 2022

Prečo vás hneď napadnú duchovia a nie reálne zdôvodnenie?

jaskolka
12. máj 2022

Môj syn nejakú dobu nechcel vojsť do spálne keď bo zatiahnuty ten zatemnujuci záves. Reval, jacal, stále kamsi ukazoval, nechápali sme.. Potom nahodne sme zistili, že sa bál bagra na baterky, on sa ho bal celkovo, proste nemal rád to vrcanie a hučanie, a keď tam bola ešte tma, tak sa proste bal ešte viac . Keď bolo svetlo, nemal problém vojsť do izby. Bager sme dali preč a potom už bol v pohode, aj v tme vošiel dnu

pribinak
12. máj 2022

@luciannka83 áno, ja neverim na cuda a duchov a dusikov a pod

ildiko36
12. máj 2022

Aj my to mavame doma🤔..minule spadolo velikánske zrkadlo ale tak ze ram ostal stať na zemi a sa neprevalil, nikto nic nepočul pritom spalna je vedla, nepochopim ako to mohlo spadnuť, ked som to chcela dať dole museli sme 1cm zodvihnuť hore, a je to sakra váha, a bolo to dobre zalozene..ram neposkodený, zrkadlo na milon kusov rozbyte.Sem tam pes tiez breše do steny a minule 4r syn normalne s krikom a s plačom utekal do spalne zamnou že v obyvacke je daake dievcakto a zobrala mu hračky, pol hod reval.Aj hracky sa nam sami zapinaju ale to môže byť baterka..
To viem ze v dome rodine zomrelo postihnute dievcatko..či to bola ona ci syn vymisla to uz neviem.
Spime pri svetle, aj dcera nieco vydela, nieco co ma ciernu kapucnu bez tvare, uz aspon 15x..nespi sama hore v izbe..(ma 21r)

lilly2303
12. máj 2022

@marianarem nám sa takto isto minule v noci zapol tento psík a začal spievať 2 x za sebou pesničku o kacicke, ale takú pesničku vôbec v sebe nemá, prehrali sme všetky pesničky asi aj 5 krát ale taká tam nie je. Som myslela že má picne, som ho chcela na druhý deň vyhodiť do kuky 🤣

ildiko36
12. máj 2022

@lilly2303 ja uz na noc vypínam zvuk , aby som infarkt nedostala😂
Neni to najlepší pocit v noci nieco take zažiť

diaszoky
12. máj 2022

@2019 brrr

marianarem
12. máj 2022

@lilly2303 :D Je to strasidelny pes, veru, a uz je celkom legendarny 🙂

lilly2303
12. máj 2022

@marianarem to teda je, my ho máme už 7 rokov, malý ho zdedil po dcére ale stále nás niečím prekvapí. U nás v rodine sa už nazýva ,, posadnutý pes,, 🤣

slovakboy
12. máj 2022

Hračka sa môže zapnúť keď ma niekde skrat alebo bol zle vypnutý gombík. Stlačením sa vypol ale mechanicky ten gombík nebol úplne v konečnej polohe. Keď je spínač dotykový tak to môže spustiť zmena kapacity prostredia napríklad staticky náboj alebo zmena vlhkosti prach. Je to malo pravdepodobne ale môže sa to stať.

gabika20
12. máj 2022

Ano dcera u nas stale niekoho videla..hrali sme sa, sedeli na zemi a odrazu len povedala, mami nie sme tu sami a pokracovala dalek..spravila to aj pri svagrine ked ju strazila.. pozerala na jedno miesto akoby niekoho videla..a pod.nechali sme ocistit byt a bolo dobre..

aurina
12. máj 2022

Ja ked som bola mala,tak sa mi stale sama hybala zaclona. Strasilo. A nakoniec sa zistilo, ze kvoli radiatoru,ktory bol pod nou a sálal teplo :D

alanko20
12. máj 2022

@ildiko36 uf az ma striasa. Ja zas verim na taketo. Vzdy, ked zomrela jedna, potom druha babka, bala som sa cjodit po dome, aby sa mi nezjavili.

boks45
12. máj 2022

@aurina 😅😅😅😅

katus226
12. máj 2022

Hracky sa zapnu hocikedy, ale najviac v case, ked malu uprostred noci konečne uspim. Ale raz som sa skoro po💩la od strachu. O polnoci sa v obyvacke zapol traktor, narazil do skrinky a dalej vrcal. Sla som ho vypnut a ono to neslo... Vzapati spadla otcova fotografia (zomrel pred rokmi), sla som zaznut svetlo a neslo to, ostala tma... No hej, lebo som truba zazla tu polovicu vypinaca, ktora este nebola zapojena po prerabke. Do toho stale vrcal ten traktor... Musela som hladat skrutkovac po dome a vybrat baterky. Ostalo ticho a ja som sa triasla od nervov este pol hodiny 🤣

maminkadeticiek
12. máj 2022

Deti vidia duse.Mam s tym jeden konkretny zazitok a viem urcite ze moj 1,5 rocny syn videl dusu ineho roky zomreteho dietatka.Stalo sa to v den vyrocia smrti toho babatka.Syn v ten den ukazoval na strop aha babo,aha babo a s usmevom mu kyval AHOJ BABO!.Ked som sa ho spytala po chvili ci tam babo este je len sa najprv pozrel hore a povedal ze ANO.On vyzeral pritom spokojne,mne stali vsetky chlpi lebo som vedela koho vidi.Sla som na radu znamej zapalit sviecku na hrob,podakovat za ochranu mojho maleho a uz sa to neopakovalo.

vlada2401
12. máj 2022

Ja na takéto veci verím,moja dcérka keď mala tri roky pozerala na stenu hore a hovorila mi že aha tam je teta, viackrát u nás bola čo to spomínala,teta bola dobrá a potom bol u nás aj nejaký ujo a toho sa doslova bála,večne sa to stalo keď som bola doma sama s ňou,ja som myslela že sa pototo....potom som kdesi čítala,že tých dotyčných čo vidí má ona keďže ich vidí poslať preč.Tak im to povedala a odvtedy bol pokoj

zdenka11081983
12. máj 2022

Co zapínajuce hračky, ale hrajúci serbel po nociach je ine sci fi.... Mame to pravidelne

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
12. máj 2022

Aky som ja stastny clovek, ze na taketo duchariny neverim. Staci hladat racionalne vysvetlenie a nie si robit zbytocne stresy.

ildiko36
12. máj 2022

@alanko20 ja by som bola rada keby sa moja starka zjavila, som ju zboznovala, ale cudzych by som nechcela😂

ildiko36
12. máj 2022

@mandzula niekedy neegzistuju racionalne vysvetlenie, buď rada že si podobne niečo nezažila, ale to ešte neznamena že este to nezažiješ.
Ja by som uz mohla knihu napisať čo vsetko som prežila hlavne v nemocnici i pri pacientoch, niekedy tiez mi nebolo vsetko jedno a som sa nevedela dočkať kedy bude rano

mandzula
13. máj 2022

@ildiko36 je to skôr o tom, čomu chceš veriť. Je to podobné, ako s vierou v Boha - ľudia veria, že veci sa dejú na základe jeho rozhodnutí, lebo tomu chcú veriť, možno je to pre nich veľakrát ľahšie, ako prijať zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Čo sa týka duchárčenia, som na tom rovnako ako s vierou v Boha - neverím. Ako som napísala, buď sa snažím vec si racionálne zdôvodniť, alebo ju proste ani neriešim. A veľakrát sa až časom (s pokrokom vedy) ukáže, čo za dovtedy nevysvetliteľným javom bolo - dnes už asi nikto neverí, že blesky boli pomstou olympských bohov.