Som v 11. týždni a mám silné nevoľnosti. Pomôžu mi na pohotovosti?

yvona2102
9. okt 2021

Ahojte, chcem sa spýtať či nemáte skúsenosť, že Vám bolo tak zle až ste išli na pohotovost. Pomohli Vám tam? Som 11tt a nevoľnosti ma trápia už na nevydržanie. Pred troma týždňami som bola aj hospitalizovaná no po návrate z nemocnice sa to zase zhoršilo. Myslite, že by mi na pomohotovosti mohli pomôcť? Možno nejakou infúziou?
Ďakujem za odpovede

gubiko
9. okt 2021

nezistíš, kým nepôjdeš. ak už si bola kvôli tomu raz hospitalizovaná, tak neváhaj.

yvona2102
autor
9. okt 2021

Pôjdem sa asi spýtať. Ide o to že nechcem moc ísť už do nemocnice, nakoľko je teraz taká situácia…tak či by mi to vedeli dať aj na pohotovosti

luci_ba
9. okt 2021

@yvona2102 ak je to až take zle, jasne že chod na pohotovosť. Ak napriklad stále vraciaš, nemozes mat živiny ty a ani drobatko. Na tvojom miesto by som určite išla.

luci_ba
9. okt 2021

@yvona2102 mňa ked prijimali do nemocnice robili mi pcr, aj všetkym ostatnym, toho by som sa až tak nebála.

ukulela
9. okt 2021

@yvona2102 pohotovost myslis urgent? Podla mba ta odoslu na gyndu urcite.

weronka31
10. okt 2021

@yvona2102 ano pomozu ti. Sestra bola niekolkokrat na infuziach co stale zvracala!

yvona2102
autor
10. okt 2021

@weronka31 bez hospitalizácie? Len jej na pohotovosti dali infúziu ?

weronka31
11. okt 2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre