Som v 11. týždni a je mi stále zle

6. máj 2024

Som v 11tt, od začiatku mam nevoľnosti síce nevraciam ale je mi stále zle som z toho zúfalá... co vám pomohlo na nevolnost ?

miskamilka
6. máj 2024

Este vydrzat tak 2-3-4 tyzdne. Malo by sa to zlepsovat 🙂

florabotanica
6. máj 2024

Zazvor…keksy, lizatka

really8
6. máj 2024

Cola

evcagabi
6. máj 2024

Mne nic

andrea2323
6. máj 2024

Cola, len suché jesť, neskôr som zvládla aj kyslé alebo napr mcdonald jedine 😁 a potom to pomaly prešlo, ale až v nejakom 16tt

sejbipi
6. máj 2024

Zázvorové ˇčaje, kofola, cola.

simca06022011
6. máj 2024

kandizovany zazvor, a uz si to presne nepamatam ale rano som mala hotovy ritual okolo jedla :DDD mne bolo zle dlhooo... hlavne doobeda... a neskor v noci zase

petulda333
6. máj 2024

Mne nic. Az porod. Mne bolo zle a zvracala som nonstop

ewell13
6. máj 2024

Mne nič, bolo mi zle do začiatku 6steho mesiaca.
Ale bolo mi fakt už do plaču. Rano zle, vecer zle, nejedla som, vracala aj z vody, ani postavot som sa nemohla.

kikusenka1
6. máj 2024

Tak tento stav si pamätám ako včera. Môj muž ho ma vryty navždy do pamäte keďže prišiel v zime domov -januar- a všade boli dokorán otvorene okná pretože tak mi bývalo o niečo lepšie. Prešlo to samé v nejakom 15-16 týždni ... nepomahalo mi nič... len chladný vzduch. Aj z čistej vody mi nebolo dobre. Musela som sa naučiť pit sódu (mam rada len čistú vodu, kvalitné víno a jacka danielsa) takže len vydržať... prejde to čoskoro

andrea2323
6. máj 2024

@kikusenka1 toto som aj ja mala, v treskúcej zime pootvárané, a z odberu krvi každý krát autom sme šli so všetkými oknami otvorenými a ja hlavu von 🙈

rebekita45
7. máj 2024

Xonvea. Pytaj od dr je na predpis

faith6
7. máj 2024

Nic som 17tt a zvraciam stále je mi mi zle stále som zmierena stým už 😄

kikusenka1
7. máj 2024

@andrea2323 a keď mi už konečne prestalo bývať zle tak už bola jar a všetky okná pozatvarane😂😂😂

arexka
8. máj 2024

Vydržať mne byvalo zle do 13 týždňa cca tak striedavo raz rano potom na obed či večer .. druhý trimester je najlepší 🙂

valerie1618
13. máj 2024

Ahoj, ja som v 36 tyzdni a bolo by mi stale zle, keby som nebrala liek Xonvea - zachranil ma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre