Nevoľnosti - strach vysadiť liek Xonvea

21. júl 2024

Ahojte, mala som brutalne nevolnosti. Dr. predpisal Xonvea, nebolo to 100% top ale o 85% urcite. Koncim 13 tt a mam nejak strach ho vysadit, ze sa to vsetko vrati.
Ake su Vase skusenosti? 🙈

adeladulova
21. júl 2024

Kým nevysadis, tak nezistis

sasquatch693
21. júl 2024

Mne bolo povedane nevysadit kym sa mi nevolnosti neukludnia. Zacala som postupne vysadzat v 17tt ale nevolnosti sa mi vratili v plnej sile. Momentalne som v 20tt a beriem pol tabletky denne (po konzultacii s lekárom) a planujem ich brat este cca tyzden. Potom skusim vysadit uplne🙏

barju
21. júl 2024

Ja som skúsila vysadiť na konci 15tt, týždeň bez liekov mi bolo dobre, potom sa to vrátilo, teraz som 18tt a vraciam aj s liekmi tak 3 krát do týždňa. Užívam ale už iba večer jednu tabletku.

autor
21. júl 2024

@barju fuuuha to ma moc netesi 😏

valerie1618
1. sep 2024

Ja som vysadila tyzden pred porodom 🙂

autor
1. sep 2024

@valerie1618 naozaj? a skusala si aj pocas tehu?

valerie1618
1. sep 2024

skusala asi 10 krat minimalne

ver123
17. sep 2024

Ahoj, ja som tabletky brala od 9tt do dňa pôrodu 😃 nedalo sa inak, mala som Hypermesis gravidarum a bez nich by som nedokázala fungovat. Skusala som aj vysádzať, aj pol tabletky, ale mne bez toho bolo vždy strašne zle. Teraz mám už dvojmesačného zdraveho chlapčeka a nevoľnosti prešli hneď po pôrode.

autor
17. sep 2024

@ver123 kokos takze ma caka pekne... mne byva o5 tazko ale divne inak ako pred tym... xonvea stale uzivam

ver123
19. sep 2024

Veľakrát som sa snažila vysadiť ale len som sa trápila, lekar mi sám povedal, že sa zbytočne nemám trápiť, keď vymysleli na to liek ☺️ ja som z nich nemala žiadne vedľajšie účinky takze som sa potom prestala pokúšať o to ich vysadiť, akurát že sú dosť drahe 😅😅

autor
19. sep 2024

@ver123 no ved to milion eur ale ma stve, ze bez toho neviem fungovat 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre