Žienky s váhou 80+, ako sa cítite?

12. mar 2024

Baby, asi trochu blba otázka. Nechcem sa nikoho dotknúť.
Po pôrode som na vahe 80+, už som schudla nejake 4kg, ale v živote som taku hmotnost nemala. Viem,že za nejaký polrok môzem zhofiť na 70kg, ale mne to príde tak vzdialené. Citim sa velmi škaredo. Ani nemam chut sa pekne obliecť, namalovat sa... Ako sa cítite vo svojom tele pri takej váhe? Zvykli ste si či je to nanič?
Vďaka za zdelenie vašich pocitov.

tamta
12. mar 2024

Bože to fakt tu zalozis takúto tému ako anonym a cakas, ze ostatne zeny ti tu budú pod svojim nickom vypisovať, ako nahovno sa cítia vo svojom 80kg+ tele?

kikulienka94
12. mar 2024

ja mam 100 a naprd :D

domkakvet
12. mar 2024

Ked chces schudnut, tak si netreba zvykat, staci chudnut aby si mala nizsiu vahu.

autor
12. mar 2024

@tamta ale ved ja nikoho nenútim, ak ma niekto potrebu, podelí sa, a ak nie, nie.

autor
12. mar 2024

@tamta a ty keby napišeš,ze tolko mas a citiš sa zle, mysliš,ze ta niekto spozná? Nick tamta a bez fotky?? Veď si takmer taký anonym, ako ja.

bublinka1426
12. mar 2024

ja som sa citila v pohode. sportovala som aj ked som mala nad 80kg ;)

autor
12. mar 2024

@kikulienka94 a aj si začala cvičit? To maš tiež po porode?

timea301196
12. mar 2024

Mala som toľko. Poradím ti nasad si zlcnikovu diétu... schudla som 25kg... ale aké záchvatov a bolesti...

autor
12. mar 2024

@domkakvet áno, to chcem, len ma demotivuje, ako dlho to bude trvať, kým budem zas na pôvodnej váhe.

tamta
12. mar 2024

Tak ked je to podľa teba jedno a podla nicku ta nikto nespozna, prečo ty si tu ako anonym a nie pod svojim nickom? Logika akosi nikde

colsami
12. mar 2024

Svojho casu som mala 80 kg (170cm), ked rucicka na vahe toto ukazala, dostala som facku od zivota. Kedze na tuto vahu som sa pekne postupne vykrmila.
Potom som makla a schudla postupne 17 kg.
A uprimne - citila som sa zle, ako bublinka ktora zo vsetkeho preteka a na kazdej fotke okruhla tvar ako slniecko...
Takze nie, obezita (ak nie je zo zdravotnych dovodov) nie je najstastnejsia a nemilovala som sa, kazdym kilom a zlepsenou kondickou som sa citila lepsie, das na seba krajsie veci, aj viac som vydrzala hocijaku fyzicku zataz... Drzim palce, len tu motivaciu a odhodlanie ☝️ 🙃

autor
12. mar 2024

@timea301196 žlčnikovu dietu pohľadam na internete, neviem, ako sa podľa toho stravuje. Vďaka za radu. Tej poslednej vete nehak nerozumiem 🧐

autor
12. mar 2024

@tamta lebo logika hovorí,že moj normálny nick nie je anonymný ako tvoj a mam aj fotku a osobné veci
To ti nenapadlo? Logika. 🙄

timea301196
12. mar 2024

Po pôrode som mala 85 kg. Dostala som zlcnikove blato takže som išla na diétu a schudla som. Ale žlčník išiel von.. :D

autor
12. mar 2024

@bublinka1426 a čo si konkrétne robila? Za akú dobu to z teba zliezlo? Vidiš,to som si aj myslela,že niekto sa dôkaze dobre citit aj pri takej hmotnosti a vie sa mať rád 🙂

autor
12. mar 2024

@timea301196 môj ty Boh🙂 , ale ako sa hovorí, všetko zlé,je na niečo dobré

bublinka1426
12. mar 2024

tak ja som vtedy aktivne zila a zacala aj behavat takze totalne pohoda schudla som Macingovou detox naprik;lad. nemala som ziadne zdravotne problemy ani s 80kg lebo som bola stale v pohybe. dokonca ludia mi tipovali o 10kg menej :D

autor
12. mar 2024

@colsami klôbuk dole pred tebou. Obdivujem ťa,že si sa tak odhodlala a toľko schudla
No aj pre mňa to bola facka, vidieť ma váhe 80+... Kedysi som si hovorila,že na začiatku je 5, super,skvelé, 6tka , no prežijem to, 7..katastrofa..a 8, to ani nemám v tejto škále

floren
12. mar 2024

Popravde odkedy som pribrala,cítim sa lepšie. Keď som mala nízku váhu, bolela ma chrbtica. Nevládala som. Teraz nie som síce na 80, ale cítim sa oveľa lepšie. Výsledky z preventívky ukážkové. Chorá som tak 1-2krat do roka. Kondičku mam super. Aj lekári mi vždy kázali pribrať.

autor
12. mar 2024

@bublinka1426 tak to si asi mala ťqžke svaly miesto tuku 🙂 mačingovej dietú poznam, ale asi by som umrela hladom, keby som podľa nej jedla.

colsami
12. mar 2024

Vzdy som mala 6... 7ku som s uskrnom sledovala ale stale sedmicka, zvykla som si. Ked mi tam bliklo 80.8 tak som si naozaj povedala ze toto uz je moc...
Takze cim skor zacat tym lepsie. 😁

bublinka1426
12. mar 2024

ja len 30dni a ano ja svaly v mojom pripade. aj.

autor
12. mar 2024

@floren tak si asi vysoká alebo športuješ, že keď si sadneš nespravia sa ti tri faldy okolo pupka 🙂 hlavné je citiť sa dobre
Niekomu pribratie treba a prospeje mu to.

autor
12. mar 2024

@colsami presne, ten istý pocit 🙂 za akú dobu si schudla a čo si robila?

autor
12. mar 2024

@bublinka1426 30 dní je dosť veľa. Klobúk fole

bublinka1426
12. mar 2024

to bol ten detox. 7kg dole.

chodec15
12. mar 2024

87kg, citim sa vyborne

saxana000
12. mar 2024

Momentalne zacinam 36tyzden mam 84 kilov a zomieram nedokazem sa uz.normalne otocit na posteli postavit zo zachoda ani suvislu vetu povedat bez zadychania.nikdy som nebyvala vychrtlina idealne.som sa hybala tak okolo 66-68 Jednoducho teraz trpi cele moje telo necitim sa vobec komfortne uz len vydrzat posledny mesiac a rychlo to zhodit..dobrovolne by som sa nikdy nevypapala do tohoto stadia..ale poznam zeny s takou vahou a su so sebou spokojne..

colsami
12. mar 2024

Ja som sto x skusala vselijake diety. Dukanova, hladovka, macingova, kadeco.

Ale po tejto prihodke vyslovene iba uvedomenie si faktu - potrebujes viac vydat ako prijat.
Vylucila som vsetko sladke, zacala som behavat 3-4x do tyzdna. Neprejedat sa najma na vecer. V restiku ci menucju vzdy volit najzdravsie jedlo. Nakupovala som na 1-2 dni aby som bola nutena nonstop peskovat do obchodu. Proste hybat sa a jest fakt len zdrave veci, ziadne vyprazane, ziadne sladke. Do 3 mes bolo dole prvych 10kg.

Proste sedliacky rozum a odhodlanie. Nic viac netreba, ziadne tabulky vypocty diety...

floren
12. mar 2024

Tak u mňa je to aj psychicky v pohode, viem kvôli čomu som pribrala a neľutujem a nikdy ľutovať nebudem. Keby sa aj kotulam. Mam 164 cm