Váha mi nejde dole

alofinka
14. mar 2021

Mam 34 rokov a 97 kíl, už minim mesiac sa snažím schudnúť, síce aj predtým a váha nie a nie dole, ani cm, nejem pečivo, nejem sladké, upravila som stravu, jem pravidelne menšie porcie, každý druhý deň bicyklujem cca 20 km, užívam chróm, čaj na odvodnenie, pijem 2 l vody a nič už som zufala

ivangeline
14. mar 2021

Az po nejakom mesiaci a viac to je vidiet.

veronikaszabova
14. mar 2021

@alofinka skus pouzivat aplikaciu Kaloricke tabulky. Zistis, ci nejes vela. Aj ked zdrave veci.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariet24
14. mar 2021

@alofinka skús kalorické tabuľky, idem z podobnej váhy a 10kg je preč, a to necvicim a dám si aj sladké, inak by to bolo aj viac určite.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariet24
14. mar 2021

@elizabet173 jasné že nie, to som zabudla napísať, za 4 mesiace,

alofinka
autor
14. mar 2021

A ešte si dávam pred bicyklovanim karnitin a chodím na ultrzvukovu liposukciu brucha už mesiac a nic

skarli
14. mar 2021

Daj tomu čas a viac spi

barborachors
14. mar 2021

@alofinka bicyklovanim moc toho nespalis. To ti povie kazdy trener. Kardio potrebujes kombinovat so zatazovymi cvikmi na zaciatku s vlastnou vahou. Najlepsie das dolu kebyze kombinujes beh so svihadlom s plavanim a lahkym fitkom, po case pridat aj HIIT. Nepomoze ti ked budes len bicyklovat resp pojde to ale strasne pomaly. Ked chces vidiet vysledky musis fakt zamakat. Strava: ziaden chlieb ani pecivo. Nula. Ani spald. Dalej ziadne cervene maso, ani tucne syry a udene. Ani zemiaky ani ryza. Na sladke zabudni uplne. Mne pomohli protein tycinky raz za dva tyzdne tri tyzdne som dala. Vravis ze davas zdrave. To je super. Strasne stiepi tuky kysla kapusta, calamada, pikantnejsie jedla napr takisto. Uhorka, ananas to su brutality na tuk. Zarad do jedalnicka. Ziadne ze vecer si dam banan alebo sladky zemiak vsak to je zdrave. Neni. Ja som takto schudla osem kil za mesiac a pol.

savoya
14. mar 2021

Ja som bola na kavitacii asi 8 krat a vyhodila som za to 500 eur.A neschudla som ani gram.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka976
14. mar 2021

Ahoj ja sa teraz riadim podľa jedálnička od Petra Havlicka a jem všetko len jedlá sú pripravované zdravšie a miesto klasického chleba je tam celozrny chlieb ,knakebort atď ,a váha mi pomaly klesá 😉

najk
14. mar 2021

@alofinka napis svoj jedalnicek. Mozno jes malo a telo si drzi zasoby. 80percent je strava, treba sa zamerat na tu. Vysadenie peciva nie je riesenie. Ja jem na ranajky aj veceru rohlik a mam 58 kg. Ale ked zjem za den dve cokolady, hned váha vyskoci 🙂 caj na odvodnenie je tiez blbost. Chces sa zbavit tukov, ci vody?

alofinka
autor
14. mar 2021

Ráno mam dve vajcia s paradajkami, desiata ovocie, obed mäso cca 150 g, zemiaky,150 g olovrant tvaroh, večera to čo na obed

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
14. mar 2021

@alofinka na večeru sa nemajú jesť sacharidy a ráno Ti práveže chýbajú ráno si daj celozrnný grahamovy rožok...

alofinka
autor
14. mar 2021

@elizabet173 to jako že jem malo?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninyart
15. mar 2021

@alofinka kludne mi napis sem, chudnem a spolu so mnou aj par dalsich bab a ide nam to celkom pekne, cca 1kg tyzdenne. Pridavame zdrave recepty, videa s cvicenim a podobne.
https://www.facebook.com/groups/846317599100730...

sense
15. mar 2021

@luccija to kto povedal ze večer sa nemajú jest sacharidy?

sense
15. mar 2021

@alofinka stiahni si kalor. Tabuľky presne si od až co ješ... Dôležité sú aj iné parametre ako aktívna si zvyšok dna, Aky máš pitný režim, spánok, faktor stresu atď... Podľa toho čo píšeš, ak je to ozaj len to jed malo a nevyvazene... Plus telo si na jednotvárne aktivitu veľmi rýchlo zvykne

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
16. mar 2021

@elizabet173 js viem preto spm sa jej rp pisala 100g vlociek ma cca 350kcal a je jedno ci rano ci vecer akurat vecer po nich lepsie zaspim

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzuliennka1
16. mar 2021

@barborachors to su blbosti... ja chudnem - a jem aj pecivo, aj ryzu, aj zemiaky, sladke som akurat vyrazne obmedzila.... jest moze v podstate vsetko - ale s mierou a zaradit viac pohybu, ja cvicim kazdy den hodinu silove alebo kardio, striedam,.. a ide to dole

zuzuliennka1
16. mar 2021

..a okrem toho, ze ano, strava je 80% - treba ale aj cvicit, hlavne ked zacinas na takej vahe - lebo cvicenim si vybudujes svalstvo a svaly spaluju tuk

iwesska
16. mar 2021

@elizabet173 Presne ako hovoris. Je sialene si nedat ani gram sacharidov.🙈 Telo ich potrebuje rovnako ako vsetko ostatne,napr.aj na palenie cholesterolu a toto je tak na privodenie si zdrav. problemov a rychly jojo efekt hned po zavedeni sacharidov.