Skúsenosti s mamacore

mon1806
5. júl 2022

Ahoj baby máte skúsenosti s mamacore ? Pomohlo to niekomu ? Ja som totiž 3 mesiace po cisárskom a brucho mám otrasné ako v 5 mesiaci fakt nejde nič dole už ma to začína stvat, kilá stále stoja tak ako bolo po pôrode strava je zmenená
Ale čo som chcela zaregistrovala som sa tam mám 7 dní zdarma a rozmýšľam si zaplatiť aj tých 70 ale neviem či sa to oplatí ďakujem ❤️

diamond007
5. júl 2022

@mon1806 neviem čo je mamacore ale skús Fitshaker

mon1806
autor
5. júl 2022

@diamond007 mám aj to ale no cvičenia na diastazu bieda tam sú už skôr také čo neskôr kým sa mi nedá toto dokopy

bagerka
5. júl 2022

@mon1806 ja som chodila ma fizio zamerane na to. Pomohlo, ale musis to precvicovat stale viacmenej. No je to 10-15minut denne, takze sa to da v pohode.

mon1806
autor
5. júl 2022

@bagerka ja každý deň cvičím večer , plus aj počas dňa sa snažím zapájať to brucho

bagerka
5. júl 2022

@mon1806 ja som este obmedzila cukor(z kavy, vecer uz nevyjedam cokoladu 😃...) a biele pecivo.

mon1806
autor
5. júl 2022

@bagerka to ani ja už nejem dlho lebo pri kazd.nafuknuti má strašne po cisársky všetko bolo čiže ja vážne sama zelenina ovocie šťavy a kaša ráno s horkou čokoládou len pár kúskov

kotvickaa
8. júl 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@mon1806 treba sa pozriet na stravu komplexne. Co sa chudnutia tyka, staci mierny kaloricky deficit a vobec nemusis jest len zeleninu, ovocie a kase. Telo uklada do zasoby (do tukov) aj ked jes prilis malo, lebo sa citi ohrozene. Pri chudnuti mozes jest pokojne aj pecivo. Strava by mala byt pestra a vyvazena, a pri chudnuti je dolezity aj dostatocny prijem bielkovin, ktore v zelenine, ovoci a kasi velmi nie su. Sama som upravou stravy rok po porode schudla 18kg za 6 mesiacov a teraz to ucim aj svoje klientky. Nafuknute brucho moze byt sposobene aj nadmernou konzumaciou ovocia a zeleniny vo forme stiav alebo napr. nepravidelnym jedenim, ... Tych faktorov moze byt viac

tessa04
8. júl 2022

@mon1806 ahoj, ja som si cvicenie s mamacore zakupila k narodkam, ze uz pre seba cosi zacnem robit😄 som 11mesiacov od porodu cisarskym rezom..vsetko ok, len to brucho🙉mam diastazu..Cvicim ale este len 2 tyzdne, tak tiez som zvedava na vysledky. Zatial kupu nelutujem. Cvicim 20min denne, vzdy vecer, mne to tak vyhovuje a ked uz som si to zaplatila, cvicim poctivo😊 tieto 2 tyzdne boli skor take nenarocne dychove cvicenia, pomaly by mali pribudat narocnejsie cviky. Vsetko je super vysvetlene, ja som spokojna😊

tessa04
8. júl 2022

@mon1806 este mi napadlo, po cisarskom by si mala pockat aspon pol roka, kym zacnes zatazovat brucho cvikmi..

mon1806
autor
8. júl 2022

Ja cvičím 4 deň dnes a vidím ako začalo bruško pracovať aj som ho mala úplne mŕtve sú to klasické dychové cvičenia čiže určite bruchu neublizim, dnes som bola na kontrole po 3 mesiacoch od pôrodu a všetko je ok povedala doktorka že môžem cvičiť normálne a tam nie sú silové cviky len dychové tak poriadne začnem cvičiť až od 5 -6 mesiaca

llull
8. júl 2022

@mon1806 ja to cvicim doteraz, je to super, aj fyzioterapeutka mi to "odobrila", odporucila mi to este aj gynekologicka a nezavisle od nej jej sestricka... urcite do toho chod...a inak v CR to hradi ciastocne poistovna

mon1806
autor
8. júl 2022

@llull ty vole škoda že u nás nie , lebo rozmýšľam že aj ja si zaplatím tu 70 dňový výzvu lebo naozaj ma naučili aj dýchať po Tom pôrode

llull
8. júl 2022

@mon1806 no, hej, ale tak su to Cesi... A inak k tej strave, dufam ze chapes ze ajked schudnes tak brucho ti neodide. Lebo to mas asi diastazu alebo minimalne ochabnute svalstvo. To len akoze vystriham ta :D ... A inak, ja som skoro spravila to ze som napisala tu jednej zene ci mi neda heslo k tomu uctu na mamacore ze by sme sli financne na polovicu ale nakoniec som sa bala ze ma okradne :D neuvazovala si nad tym ist na polku s niekym?

biankamaria22
25. máj 2023

@llull ja by som šla na polku ak sa to da 😁 ale to uz asi nieje aktuálne čo🥹

zuzana86p
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana86p
8. jún 2023

@biankamaria22 ja by som do toho sla na polku ak mas este zaujem 🙂

tanchen
8. jún 2023

@mon1806 ja som si to zaplatila po prvom porode, tiez som mala diastazu, poctivo som cvicila snad kazdy den a na zaciatku sa mi zdalo, ze to vobec nefunguje, bola som z toho zufala. Trvalo vyse mesiaca, snad aj dva a zrazu pozeram, ze brucho mizne. Fakt to chce trpezlivost a poctivo cvicit. Chystam sa znovu po 2. dietati ale pri 2 detoch uz tolko casu nebude na cvicenie tak asi to bude trvat pekne dlho ale hadam to znovu zaberie

jaaty1
11. júl 2023

@zuzana86p ak je to aktuálne aj ja by som šla na pólku😀

myvalik96
17. okt 2023

@jaaty1 už si kupovala? Tiež by som šla na 1/2 😄

zuzana86p
17. okt 2023

Baby ja som cakala ma jednu kocku, ale neozvala sa, takze som to nakoniec nekupila, tak mozeme ist aj 1/3

jaaty1
17. okt 2023

@zuzana86p píšem správu 🙂

jaaty1
17. okt 2023

@myvalik96 pisala som správu 🙂

anilla30
14. nov 2023

Ahojte ma niekto chut sa pripojit ku mne na polovicu? Mam akciovu cenu 172€ cize 86€ kazda.. Janka

zuzankaz156
15. nov 2023

@anilla30 ja mám záujem ak je to ešte aktuálne

zarea
7. jan 2024

@anilla30 Ahojte Ja by som tiež išla do toho, bolo by super, ísť aj na štvrtiny...ja mám neustále bolesti chrbta a krčnej chrbtice, a chcem to skúsiť.

mia257
7. jan 2024

@zarea Ja tiež nad tým premýšľam, začala som cvičiť druhý deň tú 7 dňovú výzvu.

jaaty1
7. jan 2024

@anilla30 @zuzankaz156 @zarea @mia257 zložte sa vy 5 🙂 my už sme zložené aby to nebolo podozrivé ;)

jana_ke
8. jan 2024

aj ja mám záujem. Pridal by sa ku mne niekto? Alebo sa môžem k niekomu pridať?

jana_ke
8. jan 2024

@anilla30 @zuzankaz156 @zarea @mia257 dohodli ste sa ? Viem sa pridať k niektorej, či nejakej skupinke? Veľmi by som to potrebovala. Ďakujem.

9adka9
24. jan 2024

@jana_ke Ahoj ,ja by som mala zaujem. Ak by bol niekto este ,kludne aj tri keby sme boli.