Schudni s DaVe - skúsenosti

24. feb 2023

Ma niekto skúsenosti? Oplatí sa do toho investovať?
Je ich jedálniček finančne náročný? Potrebujem nakopnutie, motiváciu, ukázať spravny smer. Ďakujem

noemi155
24. feb 2023

Sesternica to drží a veľmi chváli
Aj jedalnicek pestrý a chutný
Prvý mesiac schudla 5kg a pokračuje ďalej a už má dolu spolu 7kg
Drží to mesiac a pól…
Tiež to plánujem skúsiť

marseillefan
24. feb 2023

Nemám osobnú skúsenosť, ale počúvam o Dávidovi Takáčovi ňom len samé chvály...

autor
24. feb 2023

@noemi155 a ten jedálniček je cca aký? Dá sa v pohode suroviny kúpiť? Neviem si to predstaviť. Napr. Ja rybu vôbec nejem, aj keď je zdravá ☹ bude mi zbytočný taky obed

gabriela2952
24. feb 2023

Na to budete mat konzultáciu, ja som tiež kedysi mala jedálniček nie od nich ale od inej slečny. V dotazníku som pekne vyplnila ktoré potraviny nemám rada, aby boli vynechané. Ono za tie peniaze vám to musia spraviť na mieru a nie stiahnuť hala bála receptiky. 😊 Smelo do toho

noemi155
24. feb 2023

Napríklad v nedeľu viem že mala obratene rezne ale z kuracieho masa
Tam nápises potraviny,ktoré nemáš rada alebo ak máš aj intolerancie…
Veď preto tam máš podrobne otázky aj ako vyzerá tvoj všedný deň s jedením ,aby si vedeli urobiť názor
Ale to sa musíš ty odhodlať
Nespomínala,že by mala problém niečo zohnať
Viem,že povedala,že jej to veľmi chuti
V nedeľu som s ňou bola a ozaj bolo vidieť že krásne schudla

fineta
24. feb 2023

Ano, mam osobnu skusenost a vrele odporucam. Zaplatis program na mesiac, vyplnis o sebe podrobny dotaznik a v appke si najdes kazdu sobotu jedalnicek s receptami na dalsi tyzden 5 jedál/deň.
Vsetky potraviny su dostupne napr. v Kauflande. Strava je pestra, chutna a obsahuje vela tradicnych jedal v upravenej zdravsej verzii. Ak potrebujes nakopnut, chod do toho. Naozaj som vyskusala vsetko mozne na chudnutie, oni su bezkonkurencni.

boba82
24. feb 2023

Určite odporúčam.

janci27
24. feb 2023

aj ja vrelo odporucam!!! vynikajuce jedla a bez hladovania

kamila58
24. feb 2023

Bola som s nimi aj ja nejaké 3-4 mesiace, ale nie je to pre mňa. Mne nevyhovuje tráviť denne/obdeň hodiny v kuchyni a chystať 2 varené jedlá denne ( občas aj 3, keď boli tepelne upravované raňajky). Mám rada jednoduchosť.
Nehovorím, bolo všetko chutné, nehladovala som, ale proste ja by som radšej jedla kľudne týždeň kura s ryžou 😀
Čo sa týka potravín, ktoré nemáš v obľube, darmo ich tam napíšeš, v jedálničku budú. Dostaneš zoznam alternatív a zameníš si v recepte stále to čo ti nevyhovuje/nemôžeš.
Jedálniček dostane každý jeden človek rovnaký, len ti vyrátajú gramáže priamo pre teba.
Za mňa je oveľa schodnejšia cesta napr. Tabulkarka na instagrame. Pracujem teraz s kalorickými tabuľkami, jem na čo mám chuť, mám prehľad čo má koľko kcal a pomer B, T, S (± 40 dní a -6kg).
A čo sa týka nákladnosti - bolo nám povedané, že prvé nákupy môžu byť drahšie, lebo človek všetko v kuchyni (potraviny) zamení za zdravšie. Ja neviem no, napr. celozrnné cestoviny, múku, xylitol atď... som používala už predtým, takže som skoro nič nemenila a nákup na prvý týždeň bol cez 140€. Pre dve osoby.
+ jedno negatívum, u nás sa jedlo snažíme nevyhadzovať, ale keď som mala v recepte napr. 30g smotany a zvyšok mi zostal, tak to aj tak po týždni putovalo do koša, lebo som nemala kde využiť 🤷

janci27
25. feb 2023

ja som podla toho jedalnicka varila obedy pre 4 osoby (manzela a 2 deti), cize nie len pre seba a tak som vatsinou spotrebovala vsetky potraviny, ktore som nakupila. Nemala som pocit, ze by som minula extremne viac nez inokedy, tak ci tak nas stoja tyzdenne nakupy pre 4 osoby cez 100eur. Mne varenie neprekazalo, kedze tak ci tak varievam kazdy den, s muzom robime z domu a deti v skole na obedy nechodia, cize som zvyknuta varit. Rodina si velmi chvalila jedla z toho programu, konecne nejaka zmena a ja som uz nemusela premyslat, co uvarit, lebo mi uz dochadzali napady, aby sme nejedli furt to iste 😀

buba183
26. feb 2023

@janci27 a ako to dopadlo? Schudla ste?

anetaa123
27. feb 2023

@kamila58 súhlasím s tebou ja som tam bola tento mesiac a pre mňa zbytočne vyhodené peniaze zacala som si rátať kalórie podľa kakorickych tabuliek a super

michajelka
6. mar 2023

Za mna je to uplne super - jedalnicek je pestry ked nieco nemas rada si zamenis, financne je to podla mna tak isto ako keby si varim bezne, vsetky potraviny su dostupne nie je tam nic specialne co treba zhanat a aj jedla si velmi rychle a chutne. Postupne sa naucis aj sama co a ako. Mne sa podarilo schudnut 30kg takze ja som s nimi velmi spokojna 😊

bopa
18. mar 2023

Bola som s nimi viac mesiacov, lebo som bola na začiatku nadšená a kúpil mi to muž ako darček.. jedlá chutné, to je v pohode.. len nečakaj, že podľa dotazníka sa ti prispôsobia, ty sa prispôsobíš im.. a fuuurt variť.. som v živote toľko nestála v kuchyni.. neberú do úvahy alergie.. pričom z dotazníka máš pocit, že ako je to individuálne, ale nie je..to všetci dostanete tie isté recepty len iné gramy..furt mliečne a tie isté potraviny dokolečka len v iných receptoch..

silvus138
13. dec 2023

@marseillefan 😀😀😀 prečítajte si aj o jeho minulosti - tresne stíhaný, 8 rokov za mrežami, členom Sýkorovcov, spôsobil autonehodu a ušiel, no sama chvála fakt 😀😀😀

fineta
13. dec 2023

@silvus138 otváram ústa. Neverím.

bopa
14. dec 2023

@silvus138 odteraz to bude len bla bla jeho motivačné videá, zhnusili sa mi

trinityf
14. dec 2023

@silvus138 No ja som bola ich klientka par mesiacov, big brother som zacala sledovat len kvoli nemu. Ale toto ma doslova posadilo. Uz aj jeho posledne spravanie v dome sa mi nepozdavalo, ale toto bol strop.

gabriela2952
14. dec 2023

@silvus138 každý máme nejakú minulosť ;)

janci27
14. dec 2023

Ocividne mu niekto chcel velmi uskodit a preto vytiahol na neho "spinavu minulost". Hlavne ze pre Markizu a Novu to bola senzacia, ktorou si zvysia sledovanost. Pre mna je BB jednou z dalsich stupidnych reality show. Jeho minulost z neho spravila silnejsiu a lepsiu osobu, nikto ho nema pravo sudit. Ja osobne cloveka nesudim na zaklade bulvaru, nech je pravda akakolvek, dolezite je, aky je clovek teraz.

trinityf
14. dec 2023

Z hry ho vylucili prave preto, ze pred podpisovanim zmluvy zatajil svoju trestnu minulost. Produkcia sa rozhodla ho okamzite z domu vyhodit za porusenie pravidiel BB.

janci27
15. dec 2023

@trinityf Videla som s nim rozhovor po odchode z BB. Vraj nic nezatajil, ziadna taka otazka ohladom trestnej minulosti tam ani nebola, takze v nicom neklamal. Oni to o nom aj tak urcite vedeli, ked si ho vybrali, staci dat jeho meno do googla a vybehnu tieto informacie o nom. Podla mna len cakali, kedy to zneuziju a vytvoria skandal, nech je show zaujimava a mozu ho vyhodit ked sa im to bude hodit. Alebo ze by boli taki amateri a nepreklepli si ludi predtym nez ich zoberu do show a zavru do vily? To pochybujem…

trinityf
16. dec 2023

@janci27 neviem. Nepoznam znenie zmluvy, ale predpokladam, ze aj oni daju nejake oficialne stanovisko k tomu.

silvus138
24. dec 2023

@gabriela2952 ja osobne nemám minulosť, aby som bola členom mafie, ani môj muž nie, ani môj brat nebol členom mafie a trestne stíhaný, ani otec, ani mama… vy máte skúsenosť?

silvus138
24. dec 2023

@bopa áno, ono iné je keď to vidí človek, ktorý bol v programe a tie reči akože motivačné má pocuvat? Už max jedalnicek a nech idú do riti s tými motivačnými kecami.

gabriela2952
24. dec 2023

@silvus138 ja som nenapísala že každý má minulosť s mafiou :D bože ale ľudia boli spokojný dokým niečo nevyplavalo na povrch, a možno ani nevi3t3 v com všetkom sú vaši blízky ;) tak si nebuďte taka istá, predpokladám ze ani jemu na to neprišli hneď ;) ale odsudzovať viete , tlieskam vám

gabriela2952
24. dec 2023

@silvus138 a ešte dodám že nemám minulosť s mafiou ale ani moja nieje bohvieako na chvalenie ALE zmenila som sa a to dokáže poväčšine každý človek, ktorý chce

trinityf
24. dec 2023

Halo.. tu neide o drobne kradeze cokolad v obchode. On bol clenom druhej najvacsej zlocineckej skupiny na Slovensku, ak vam nic nehovoria sykorky, tak si to dobre nastudujte o com je rec. Nie, nebudem podporovat byvaleho mafiana a piste si co chcete. Je to moj nazor. Jasne, ze sa teraz bude obhajovat, on vlastne za to ani nemoze, ze sa tam dostal, ved bol len vycapnik. Take kecy nech si strci za klobuk. Nemozem uz ani pocuvat tie jeho manipulativne recicky.

gabriela2952
24. dec 2023

@trinityf je mi len vtipné, aky ste zrazu všetci múdry. Kým nebol v BB nik tu o ňom takto nepísal, konkrétne v tejto diskusii :D ale to je slovac

trinityf
24. dec 2023

@gabriela2952 a mne je zas vtipne, ze takeho chlapa nevernika co podvadza manzelku by tu zeny utopili v lyzicke caju, doslova ho znicili. Ale byvaleho mafiana tu budete obhajovat aky je on zrazu cestny clovek. Ale to je slovac.