Problém s chudnutim

nella130
21. jún 2017

Baby Poraďte mi prosim ako schudnúť bez hlúposti ako sú nápoje, kapsule alebo proteínova dieťa..

zuzuliatko18
21. jún 2017

začala som chudnúť tak, že niekoľkokrát do týždňa z práce idem pešo domov (mám to asi 6km) a sledujem si príjem kalórií, sú na to rôzne stránky na nete🙂

deti95060810
21. jún 2017

pohyb, pohyb a ešte raz pohyb....

evittam
21. jún 2017

@deti95060810 Pohyb je 20% uspechu, 80% je strava.😉
@nella130 A neexistuju kapsule, tabletky,napojeva podobne reklamne tahy na hlupych a zufalych ludoch co zaberaju.😉

evittam
21. jún 2017

@nella130 Na zaklade tych veci co opisujes urcite neschudnes....Maximalne schudne tvoja peňaženka.

deti95060810
21. jún 2017

@evittam kde si zobrala tú hlúposť? Pozri na športovcov - ukáž mi jedného tučného ... ine to je keď so športom skončia - okamžite priberú....
tiež som schudla vďalka pohybu - aerobik, behanie, plávanie....

tncka
21. jún 2017

@nella130 ja som za 10 dni schudla 4kg. A to len tym ze pijem aspon 3l vody denne,nejem po 18.00h,a jem kazde 3 hod. malicko. Ranajky jogurt,desiata nejake ovocie,obed nieco lahke(ryba,kur.prsia) so zeleninou bez priloh,olovrant vacsinou pohar mlieka alebo nejaky kalerab alebo hocico zeleninove co mam po ruke. Vecera leco,pripadne omeleta zeleninova bez peciva samozrejme. A ide to jedna radost,co je cudne je,ze ani nemam chut maskrtit. Predtym som v pohode zjedla balik gumenych medvedov na posedenie 🙂 Keby som nemala sedave zamestnanie a nedochadzala autom bolo by to este lepsie. Bez auta vsak nemam sancu byt v praci vcas ☹

evittam
21. jún 2017

@deti95060810 To nie je hlupost to je fakt. Chces tvrdit,ze si cvicila a popri tom jedla rezne,masne jedla, chipsy, hranolky, fast food....
Ako pisem - strava/pohyb= 80%/20%. A tomu ver,ze viem o com hovorim.😉

evittam
21. jún 2017

@deti95060810 Si myslis,ze ti tvoji sportovci "zeru" co vidia?! 😂😂😂
Maju iny jedalnicek na mieru.😉

deti95060810
21. jún 2017

@evittam pozri ja bežne jedávam hranolky, rezne, chlieb, maslo, zákusky .....a vážim po 4 deťoch 52 kg. Výška 167 cm. ale ja sa hýbem ....chodievam behať, nie je mi cudzí žiaden šport - okrem boxu a tých násilných športov....
dcéra chodí do športovej triedy, tréningy 2 krát do týždňa, hodiny telesnej ešte navyše oproti bežným triedam, jedáva tak isto ako predtým a s váhou išla dole celkom slušne....

evittam
21. jún 2017

@deti95060810 Pozri, tvoj názor ti neberiem. Kazdy metabolizmus je iny. Ale stale plati co som napísala-vo vacsine prípadov ak niekto nemoze schudnúť je na vine strava. A btw.porovnavat deti s dospelymi....

evittam
21. jún 2017

@deti95060810 A buď rada,ze mas metabolizmus aky mas. Ja vypijem viac vody (ako sa hovori) a uz mam kilo navyse....Ale našťastie uz len udržiavam a spevňujem.... takže si tiež môžem dovoliť si dať raz za cas aj to o com piseme....😉
Ale urcite to co som napisala nie je hlupost.

deti95060810
21. jún 2017

@evittam ty asi nie si kamarátka so športovaním, pohybom že? Lebo keby si aspoň troška športovala, tak by si takto nereagovala....Ty sa asi radšej trápiš všelijakými diétami ktoré nestoja za nič.... A nie všetci športovci majú jedálniček na mieru - možno len tí vrcholoví, ale veľa športovcov je aj rekreačných.
športovci nežerú - jedia tak ako ostatní ....
žerú len zvieratá...

evittam
21. jún 2017

@deti95060810 Velmi zle si ma pochopila. A velmi zle citas....Pisem,ze uz nastastie len udrziavam a spevňujem-cim myslis?! Ano športujem. Ano treba pohyb k tomu aby clovek schudol a znovu si stojim s tym co som napísala! A nie nehovorim o nejakych dietach. Pisem o vyváženej strave. Citaj s porozumením.😉 Nikde nepisem o žiadnej diete-to sú kraviny pre zufalych ludi...

evittam
21. jún 2017

@deti95060810 ....preto bolo "zeru" v tých úvodzovkách.... Nevadí, kto chce pochopi, kto nie nepochopi....

mirage
21. jún 2017

@deti95060810 ja som tiez prekvapena tvojim nazorom. Kazdy, kto sa sportu venuje a poznam ho mi povedal ze strava je gro. Ci uz fitness treneri, ci lekar, ci sportovci.

evittam
21. jún 2017

@deti95060810 Podsuvas mi co nepisem. Moju postavu som si poctivo vydrela cvičenim....😉

evittam
21. jún 2017

@mirage Ale kdeze... to je hlupost...😎😉

fefe123
21. jún 2017

Treba ubrať na strave a pridať k tomu pohyb... ak nemáš super rýchle a dobre trávenie, len pohyb nepomôže. Mám kamarátky , čo by mohli zjesť aj vyprážaného slona a nepreberú ani hrám, ale väčšina ak by len cvičila, tak neschudnu, treba im ubrať aj zo stravy... žiaľ, treba sa len na to nastaviť a isto to pôjde...

tiper24
21. jún 2017

@nella130 za hodinu chodze spalis cca 330 kalorii

daninka2
22. jún 2017

Treba hlavne zmenit sposob stravovania a nie z jedla uberat. Jedine co uberanim dosiahne je ze sa jej spomali metabolizmus a priberie aj pri pihlade na okruzok chleba. Zamerat sa na zlozenie zivin aspon cca a pridat akykolvek pohyb.. ide to pekne a bez trapenia. Vid ja sama -16 kg pred tehu

nella130
autor
22. jún 2017

@tiper24 denne mám prechádzku 2 h ale na to nejak nereagujem ☹☹

evittam
22. jún 2017

@daninka2 No ved ja som to ani inak nemyslela😉. Je zbytocne hladovat....

tiper24
22. jún 2017

@daninka2 a jedla si aj chlieb?

daninka2
22. jún 2017

Popravde som vzdy bola chlebovy a prilohovy clovek, takze ano jedla som aj chlieb, aj sachaidy su potrebne ale v rozumnom mnozstve. Hlavne ranajky sem tam olovrant. Ono to netreba brat ako dietu ale ako zmenu pohladu na stravovanie celkovo. A dokonca som jedla aj slaninku 😂

liz_lemon
22. jún 2017

@deti95060810 ja chodim 4x do tyzdna do fitka, cvicim dokopy 6 hodin do tyzdna, a hned ako povolim v strave, okamzite priberam, takze mi nehovor, ze je to len o pohybe
a neboj sa pohyb mam kvalitny, cvicim s trenerom, mam to odskusane, ze staci upravit stravu tak na tyzden, a uz je to vidiet, a ta uprava nemusi byt vobec nejaka brutalna, staci vynechat biele pecivo a sladke, a samozrejme sacharidy jest len doobeda

deti95060810
22. jún 2017

@liz_lemon ja jem všetko aj slaninu, klobásy, .....ale sa hýbem, sama bez trénera a žiaden problém.... Ešte trénera budem platiť, keď mám prírodu blízko domu.... Takže u mňa je to len o pohybe...

liz_lemon
22. jún 2017

@deti95060810 neviem, kde si nabrala, ze slanina alebo klobasky sa nesmu jest? su to tuky a bielkoviny, problem su skor sacharidy

evittam
22. jún 2017

@deti95060810 No ale to si TY....a ty nie si celý svet.....😉
Tiež mám kamošky čo môžu zjesť aj slona - ako tu už bolo napísané......A btw. aj ja jem klobásky a slaninu....😉

tiper24
22. jún 2017

ja klobasu nejedol mozno aj 4 roky bol som skor na sladke a chlieb🙂

deti95060810
22. jún 2017

@evittam no a čo je zato môžem že vy ste ako medvede....tak sa hýbte, robte niečo so sebou....mám aj 4 pôrody za sebou a ľudia nechcú veriť že mám 4 deti, pretože každá maminka musí byť pekne vypasená....