Ovisné brucho po pôrode a rýchle chudnutie

yamee17
27. sep 2012

chcem sa spytat ci mi neviete poradit co s a s bruchom po porode.. kedy mozem zacat cvicit... moj problem je problem neproblem..:D som po porode 3 tyzdne a moja vaha sla rapidne dole.. uz som schudla 19 kil.. (mam menej ako ked som otehotnele) a stale to ide dole, nic pre to nerobim normalne jem aj vsetko... ale... tym ze chudnem tak rychlo ... ovisa mi koza na bruchu a mam strach sa nestiha stahovat!! co mam s tym robit???
dakujem za akukolvek odpoved!!

jankagun
27. sep 2012

ahoj,ja som po porode CR nemohla jest tuhu stravu takze za dva tyzdne hned 12kg dole,nosila som stahujuce nohavicky a veeela som si brucho natierala(cvicit som nemohla vobec kvoli CR a este stale nemozem) a koza neovisa 🙂

sante81
27. sep 2012

@yamee17 ja mam po 2 pôrodoch, mala ma 3 mes a mám svoju pôvodnu váhu ale koza mi ostala vysiet az po členky, cvičit nemôzem lebo kojím, a ani dieta nieje ziadna vyhra a tak stahujem brucho na chrbát 🙂

liza2222
27. sep 2012

@yamee17 cvič kalanetiku spevni sa svalstvo ,a snaž sa spomaliť chudnutie jedlom

nicky182
27. sep 2012

cvicit asi teraz velmi nemozes, no aspon sa kramuj spevnujucim olejom - ja pouzivam olej od Nivei, je vyborny ...koza sa da do normalnu, neboj ....to chudnutie ti v dobrom zavidim, no ak to ide velmi rychlo dole, skus sa radsej poradit s Dr....

raza
27. sep 2012

@nicky182 prepáč, nedalo mi: ,, aspoň sa krámuj" 😀 😀 😀

nicky182
27. sep 2012

@raza 😀 😀 😀 no zbohom 😀 😀 😀 v pohode

strapco13
27. sep 2012

@sante81 cvicit mozes aj pri dojceni 😉
@yamee17 ak je to prilisne chudnutie..tak nech ta vysetri dr, ci nie je nejaky zdravotny problem, vratane stitnej zlazy..mozno nic nenajde, ale aspon budes kludna ze si zdrava 😉
a co sa tyka bruska..skus tie stahujuce pasy a korzety, vramci moznosti nejake posilnujuce cviky na brucho, nie posilovna..ale domace..kalanetika a pod, plus skusaj kremy , mozno tebe zaberu

tea333
27. sep 2012

@yamee17
@sante81
@nicky182 ako pise @strapco13 cvicit mozes aj pri dojceni uplne normalne.ista studia dokonca dokazala ze aj zmena chuti mliecka a jeho odmietanie po dojceni je mytus. pri prvom dietatku som cvicila uplne naplno,dojcila som 13mesiacov a z toho 6 som cvicila, teraz uz 3tyzdne cca cvicim kardio a lahke cviky na brucho.pomoze aj stahovaci pas ci nohavicky

henrieta16
27. sep 2012

@sante81 a prečo by si nemohla cvičiť, ked kojíš?

niki0121
27. sep 2012

@yamee17 Sťahujúce nohavičky by mali pomôcť.

jankagun
27. sep 2012

@nicky182 ano ,ano ten nivea olej je suuuper

anickaaa6aaa
7. okt 2012

Ahojte,som 6tt po porode a tiez rozmyslam ako este nadbytocne kilecka zhodit...Viem ze nejake diety vhodne nie su kedze kojim a ani na taketo veci nie som 🙂 Brusko mam stale take makke...trosku ovisnute..Pomoze stahovanie bruska aj teraz ked som s tym nezacala hned par dni po porode?

patkaza
27. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

cvičiť v tehotenstve a aj po by sa malo veľmi opatrne http://akoapreco.com/ako-cvicit-v-tehotenstve/