Online chudnutie - overený tréner

17. júl 2024

Ahojte baby. Hladam nejakeho overeneho trénera alebo niečo podobne ktory mi pomoze schudnúť. Potrebujem jedalnicek a cviky na mieru. Mate s niekym skúsenosti?

thirstymonk
17. júl 2024

Je ich asi miliarda. Ja som mal Tomáš Lepeš. Bol super. Vygoogli si ho. Valihora (Boris Prekop) je asi legenda, je samozrejme, aj o čosi drahší.
V podstate to tak veľmi nie je o trénerovi ako o tebe.

banalu
17. júl 2024

Pozri fb martin ivanko, ma tam aj pred a po klientiek, ja sa tiez odhodlavam.

nikdenikto
17. júl 2024

Ty chces úplne na mieru čo bude s tebou hovoriť, písať ti týždenne jedalnicky a cviky?

Lebo ak by to stačilo len podľa niekoho cvičiť, motivovať sa, mať milión možnosti čo cvičiť, koľko, s akými pomôckami tak ja odporúčam Jany Landl. Myslím ze má aj jedálniček na stránke ale vegansky. Ja som s ním schudla 20+ kg po pôrode.

autor
17. júl 2024

@banalu pred a po má veľa trénerov, len niekedy sú to odrby.. Tzn jedálniček pre všetkých rovnaký atď.. Hľadám niekoho kto sa mi fakt bude venovať osobitne.. Keď už dám peniaze zato 🙂 ale určite kuknem

autor
17. júl 2024

@nikdenikto som na rd, čiže chcem aby to bolo nastavené a zohľadnené podľa mojich možnosti pohybu chápeš.. Nue vždy viem cvičiť a keď aj, nech to nie sú 2 hod cvičenia.. Stravu tiež zohľadniť keďže kojím atď.. Ale na Janyho som počula chvály

nikdenikto
17. júl 2024

U Janyho su cvičenia 60min, 45min, 30 a myslím že nájdeš aj nejaké krátke 15min. Vyberieš si či chceš kardio, posilňovať celé telo alebo len nejakú časť, zvlášť cviky na brucho, aj pre tehotné, začiatočnicke. Je tam už aj ponuka trénerov, nie len Jany. Ten archív je obrovský, vieš si filtrovať.

Ja tiež necvicim live rano. Cvičím cez obed keď mi dieťa zaspí, teraz cez leto dávam 30min. Inak 60 keď sa dá, ale zase ak mi mala dlho zaspáva, tiez si zapnem kratšie video aby som potom ešte mala čas na sprchu a niečo popratat doma 😅 ako ja si za 7,90€ mesacne neviem vynachváliť, každý deň nové video, niekedy aj viac. Len teraz je to asi drahšie.

autor
17. júl 2024

@nikdenikto 8.90 teraz 🙂 to nie je nič.. Za aký čas si schudla? Ja tiež potrebujem 20kg dať dole 😒 chcem váhu ako pred 5 rokmi tj 50kg

banalu
17. júl 2024

Tak ma 26.000 sledovatelov aj stranku a recenzie.

banalu
17. júl 2024

Ale inak chapem, ja som sa raz dala na vyzvu fitshakera, nielenze ma seklo hned pri prvom videu (poslali video, zacni este pred vyzvou 😂), ale ten jedalnicek vobec nebol pre normalnu zenu co akurat robi prikrmy, muzovi vari speci kvoli zdravotnemu satvu a potomeste hladat po 5tich obchodoch ingrediencie 😂 aj ked teda napisali, ze si to mas prisposobit... 🤦‍♀️🤷‍♀️
Ja behavam, a tak chcem aby sa moja strava jednak prislosobila tomu co varievam, ale aj mojmu behu. Idem na stafetu v Oktobri a nechcem sa odpalit na silovom treningu a nedostatku karbosov 🙃

autor
17. júl 2024

@banalu noo veď práve, nechcem nejaký všeobecný jedálniček.. U nás by so stravou nebol problém, ak by bola chutná varila by som to jedno pre všetkých. Nemáme intolerancie ani žiadne iné obmedzenia.. Ešte ma oslovila fitlavia s Marošom Molnarom. Tiež majú všeobecné tréningy a jedálniček ale napísala som či nerobia aj osobné poradenstvo atď.. Tak som zvedavá.. Ja som predtým cvičila a malá som krásnu postavu ( naozaj).. Ale potom som zmenila zamestnanie na sedavé, do toho tehotenstvo, materská a sama neviem ako ale mám +20kg.. Veľmi si to vyčítam lebo už cítim a vidím že to ide ťažšie dole ako predtým :(

nikdenikto
17. júl 2024

Trvalo mi to asi 1,5roka ( v tehotenstve som pribrala 30kg, tých prvých 10 nejako odišlo samo). Ale mne cvičenie nikdy nevadilo, cvičím asi odjakživa všeličo Zumba, aerobik, jumping, beh. Čiže ja som sa nenakopavala cvicit, len ja veľmi rada jem 😂 keby držím lepsie stravu, schudnem to skorej. Ja stále hovorím že necvicim aby som schudla ale aby som mohla viac jesť a samozrejme chcem byt vitálna, mať zdravé kosti a svaly.

Mňa ten Jany chytil, začala som pri tom programe aj posilňovať, to som predtým vôbec. Iba napríklad po jumpingu dávajú trénerky nejaké posilňovacie cviky pák kôl ale to je nič.

Navyše, keď som cvičila podľa YouTube, viac času ako cvičením som strávila hľadaním videá na ktoré mám vtedy chuť. Túto to nehrozi, prihlásim sa a cvičím.

danyelia
17. júl 2024

Ja Ti poradím aj zadarmo 😃 Začni menej a zdravšie jesť, začni sa viac hýbať a cvičiť a kilá pôjdu zaručene dole...nemáš zač 😉

autor
17. júl 2024

@danyelia úžasná rada fakt. Neviem či si chcela byť múdra alebo vtipná ale nevyšlo to

vsetkounas
17. júl 2024

Mne neurologicka neodporúčala janyho že to je taký pajac 🤣 ale tak podľa mňa skús v okolí osobne je to lepšie ako online aj ty ukáže techniku aj ťa vidí .Inak aj Molnár ma online a aj fitshaker ,nájdeš toho veľa ale fakt by som išla osobne po okolí . Mne napríklad s chudnutím pomohla aj moja obvodná lekarka skús ak si nebola a ešte na preventívke chod objednaj sa a popytaj sa .

danyelia
17. júl 2024

A čo iné chceš počuť? Nech sa páči, zaplať si drahého online trénera, ktorý z Teba akurát vytiahne plno prachov za prázdne kecy...nič iné nefunguje, žiadne zázračné recepty ani jedálničky, ani zázračné cviky, ani tabletky ani kalorické blbosti - menší príjem jedla, vyšší príjem energie - to je všetko...

autor
17. júl 2024

@danyelia takže si chcela byť múdra... Nerozumieš sa do toho tak sa nehraj na múdru

danyelia
17. júl 2024

...20 rokov pôsobím v oblasti športu a trénerstva, venujem sa tréningom žien a po 4 tehotenstvách mám 55 kg 😃 Keby si nebola múdra Ty, zadarmo by som Ti poradila, ale nech sa páči, hľadaj si kľudne online trénera, držím palce, aby Ťa nezodral z kože a z peňazí a aby si sa dopracovala k želaným výsledkom 🤦🏼‍♀️

autor
17. júl 2024

@danyelia papa

danyelia
17. júl 2024

Papa aj Tebe 🤗

aurora33
17. júl 2024

@danyelia pôsobíš veľmi arogantne.

autor
17. júl 2024

@aurora33 že? A navyše sama robí trénerku ale neodporúča trénerov lebo ma vycicajú.. Nejak mi to nejde dokopy

aurora33
17. júl 2024

Mozno odporúča iba seba 😀😀😀

autor
17. júl 2024

@aurora33 niee, chcela mi zadarmo poradiť 🫣

autor
17. júl 2024

@aurora33 vlastne mi aj poradila, mám jesť menej a viac sa hýbať 😁No len mne to po pôrode nejde dole vôbec, preto potrebujem pomoc. Však nežerem a hýbem sa 🤷

danyelia
17. júl 2024

@aurora33 Ja iba reagujem na autorku, ktorá mi napísala, že som ,,múdra a nerozumiem sa do toho,,. Nemusela reagovať týmto štýlom, ak by napísala, že to nefunguje, rada by som jej poradila...ale v pohode, beriem to s úsmevom, nevyštudovala som VŠ so zameraním na šport a trénerstvo a neabsolvovala trénerske kurzy, aby som sa tu naťahovala s nejakou múdrejšou ako ja v tejto oblasti 🙂 A nie, nie som ,,online,, trénerka, venujem sa ženám naživo, s kamoškami cvičím často aj ZADARMO, s dobrými výsledkami...Ale tak pardon, že som sa ozvala, hľadajte ďalej dobrého online trénera, držím palce 😉

aurora33
17. júl 2024

@danyelia tak podla mňa už tvoj prvý koment znel dosť povýšenecky a provokatívne. Každý vie, že ak chce človek schudnúť musí menej jesť a viac dá hýbať. Niekomu to ale ide lepšie keď je ,,pod dohľadom”. Autorka sa len normalne pytala na skúsenosti naozaj u nepotrebuje rady typu ,,Cica nežer”

danyelia
17. júl 2024

@aurora33 A čo myslíš, že čo také prevratné jej poradí ten (drahý) online tréner? Ako ju bude mať ,,pod dohľadom,,? Vymyslí jej týždenný jedálniček? (Ktorý ak prestane dodržiavať, kilá sa na ňu nalepia späť...) Vymyslí jej zopár cvikov? (Ktoré po čase prestanú fungovať...) Určí počet kalórií, ktoré môže denne prijať? (V reštike si bude pýtať šalát s x g tuku/bielkovín...) Ako jej urobí vstupný diagnostický test? Toto je tak obsiahla téma, čo všetko by mala riešiť s trénerom...Nestačí poslať prachy a zázračne schudneš, lebo máš online trénera...

autor
17. júl 2024

@danyelia a ty si v poriadku? Toto mi ešte povedz... Lebo samé prečo nie online tréner.. Nepotrebujem ho na 15 rokov. Potrebujem nejakého aby mi poradil a áno nastavil jedálniček aj cviky nakoľko kojím a nemám až toľko pohybu koľko by som chcela. Prečo píšeš že ZÁZRAČNE schudnem? Akože zaplatím trénera a schudnem? Mimochodom do reštaurácie nechodím.. A nehnevaj sa ale téma znela poraďte overeneho online trénera. Ak žiadneho nevieš tak nespamuj mi to tu prosim. Baby poradili. Ty nie, takže ďakujem

aurora33
17. júl 2024

@danyelia prosim ta, prečítaj si jej úvodnú otázku. Píše tam niečo o online trénerovi? Lebo ja tam nič také nevidím.

danyelia
17. júl 2024

Vieš čo, napíš Jakubovi Hanzovi, zaručene schudneš, spokojná?