Neviem ako schudnúť.

anonym_14_13
7. aug 2019

Ahojte mám 13 rokov potrebovala by som schudnúť aspoň 6 kg . Taktiež schudnúť hlavne z brucha a stehien . Prosím poraďte mi chcela by som to dať čo najrýchlejšie možno 2 týždne .

tosomja
7. aug 2019

Treba športovať, si mladá, mobil tablet vymeniť za pohyb a jedz ovocie, zeleninu, treba veľa piť čistej vody, ovocné šťavy... Nie colu, energy drinky... . Po 18tej sa snaž nejesť, ak tak si daj pohár mlieka alebo uhorku. A hlavne sa s problémom obrat na rodičov, ani nevieme koľko merias, vážiš.

anonym_14_13
autor
7. aug 2019

@tosomja meriem 155 a vážim okolo 40 ja viem že to nie je až také zlé ale napríklad moje kamarátky majú 155 a 29 kg ... Ja sa cítim jak taký hroch pri nich . A z brucha potrebujem určite schudnúť aj zo stehien.

nika3136
7. aug 2019

@anonym_14_13 možno ešte nepotrebuješ chudnúť, si vo vývoji. Záleží od tvojej výšky. Za 2 týždne nečakaj zázrak, aj keby si sa vyhladovala.
Nič iné ako zmenu stravy a pohyb ti neporadím.

anonym_14_13
autor
7. aug 2019

@tosomja robím plávanie ale cez prázdniny nie a v priebehu pol roka som pribrala okolo 7-8 kg😞

tosomja
7. aug 2019

@anonym_14_13 co si normálna? Moja dcéra má 9rokov, a váži 30kg.

mogaa
7. aug 2019

@anonym_14_13 Zlatko 6kg za 2 týždne neschudneš🙂určite nie zdravým spôsobom🙂 Ak chceš schudnúť - vynechaj sladkosti, sladené nápoje(pi len čistú vodu) a pridaj cvičenie - beh,plávanie, bicykel, korčule🙂ak chceš niečo z netu napr.toto by ťa mohlo baviť
https://ulozto.sk/!r2qNgcghZRdA/szok-trening-ew...
youtubu toto

https://www.youtube.com/watch?v=2Xi3TDEYDHw


-nemusíš to odcvičiť celé, daj koško vládzeš a stačí 3x do týždňa

Výsledky sa určite dostavia ale nečakaj že za týždeň alebo 2 z teba bude modelka🙂

doga666
7. aug 2019

Neblázni prepana..moj syn má 2,5roka a ma 20kg..chudnut vôbec nemusíš jedine ak spevniť svalstvo a to cvičením prechádzkami, ak máte hafana tak vezmi ho na voditko a do prírody..

vierka0508
7. aug 2019

@anonym_14_13 13 rocne kamaratky vazia 29 kg? Tak to su riadne podvyzivene, bodaj by si sa necitila ako hroch pri nich 😄 vek to su hotove palice do fazule. Na svoj vek a vysku mas paradnu vahu, neverim ze mas na bruchu alebo stehnach nejaky prebytocny tuk. Len sa nenechaj znanipulovat chorymi a nezdravými predstavami o krase.

anonym_14_13
autor
7. aug 2019

@vierka0508 no práveže mám😞 nie som s tým spokojná vôbec a už musím niečo robiť

terka224
7. aug 2019

@anonym_14_13 😂😂😂😂 to vážne chceš mať 30 kíl? 🤦🏼‍♀️
Porozprávaj sa s rodičmi prosím ťa, lebo toto nie je OK

mogaa
7. aug 2019

@anonym_14_13 jaj zlatko teraz pozerám že máš len 40kg🙂preto si za rok nabrala lebo si vyspela, zmenila sa ti postava(prsia,body), kamarátky to ešte len čaká🙂a ak už vyspeli a majú takú váhu tak tomu sa hovorí bulímia alebo anorexia🙂určiet nejaká porucha príjmu potravy lebo sú podvyživené🙂cvičiť to cvičenie čo som ti poslala môžeš ale v strave sa neobmedzuj, možno vynechať sladké nápoje a obmedziť sladkosti.....stále si vo vývoji, o rok bude postava opäť iná telo sa mení postupne🙂máš parádnu váhu🙂

anonym_14_13
autor
7. aug 2019

@mogaa len ptm fakt neviem kde sa nabral ten tuk 😞

anonym_14_13
autor
7. aug 2019

@vierka0508 proste som pri nich tučná a vôbec sa mi to nepáči

anonym_14_13
autor
7. aug 2019

Ale je pravda že posledný rok viac jem keď prídem domov alebo si idem po škole niečo kúpiť..ale robím plávanie , cez zimu lyže korčule ...

lenka2710
7. aug 2019

@anonym_14_13 co si sa zblaznila,veď to tiež nie je zdrave! Si vo vyvoji,keď budeš staršia a bude ti to vadit,tak potom s tým niečo urobis 😉

stela01
7. aug 2019

@anonym_14_13 nie ty si tučná ! To oni pri tebe sú anorektičky !

Neblbni

zanta3
7. aug 2019

Ja byt tvoja mamka tak mas aspon 45/48 kg na svoju vysku, dospievas si vo vyvoji jest musis a dietovat by bolo pre teba velmi nebzpecne, nemozes byt moc chuda lebo nedostanes ani ms alebo ti s nou zacnu problemy, porozpravaj sa s mamou a hlavne klud 🙂

maryetta
7. aug 2019

Dievca nerob somariny. A urcite nech ta neinspiruju tieto dievcata lebo skoncis nakoniec u lekara.
Ja som v puberte tiez mala sice par kil viac nez kamosky. Tiez ma to trapilo. V 17-tke som sa dala na taku dietu co mi max dodrbalo zaludok. Budem mat 30-tku tento rok a zaludok si to stale pamata.
Hold. Po dvoch porodoch mam postavu i vahu lepsiu nez vtedy v puberte.

Si vo vyvoji. Mas taku vahu ako si telo pyta-resp aku prave potrebujes.
Maximalne viac prechadzky. Pohyb. Pripadne kupalisko chod si zaplavat.

galioska
7. aug 2019

@anonym_14_13 netreba sa porovnavat

anonym_14_13
autor
7. aug 2019

Ale toho brucha by som sa fakt mala zbaviť ale neviem ako začať

chvostik1
7. aug 2019

Preco ja mam pocit, ze si tu niekto robi dobry prazdninovy den? Nejak sa mi nechce verit aby dnesna trinastka uz vedela co je MK, ako sa tam zaregistrovat, zalozit diskusiu a ovladala celkom slusne gramatiku a navyse pouzivala diakritiku.....

tosomja
7. aug 2019

@anonym_14_13 chod na zumbu, neuškodí

sonicka777
7. aug 2019

@chvostik1 súhlasím,to bude len vtip a niekto sa zjavne nudí..😂

anonym_14_13
autor
7. aug 2019

Nie bohužiaľ moj brucho vtip nie je 😞...

katyd
7. aug 2019

@anonym_14_13 hovoríš, že športiješ, tak máš aj nejaké svaly, ktoré tvoje kamarátky nemajú, keď nič nerobia a svaly niečo vážia, takže nie váha je rozhodujúca, ale či je tvoje postava súmerná, aj keď nie je možno vyziabnutá, ale čo je pekné na vyziabnutej postave? Ak nechceš mať brucho, tak nejedz chleba a pečivo a buchty a keksíky, to je celé kúzlo, pretože brucho je hlavne z pečiva a múky, nahraď to niečím nekysnutým, napríklad nejakými kukuričnými plackami a pod.

tosomja
7. aug 2019

A preco ak plačeš nad telefónom aká si tlusta, nejdeš radšej vonku? V dračiku majú hulahop, švihadlo..
Tak šup, svižným tempom za vreckove kúpiť a vrtiet sa, skákať.

liv1
7. aug 2019

@chvostik1 dnesne deti su oproti nam niekde uplne inde.
@anonym_14_13 ahoj. Mas super vysku aj vahu. Ak ta trapi tuk na nejakom mieste, skus troska cvicit napriklad brusaky alebo drepy, viac behat, na bicykel a tak. Nemysli si, ze dievcata ktore su teraz take tenke, ze to tak musi zostat a naopak ze ty este ked narasties nezostihlies. V tvojom veku je vyziva velmi dolezita, preto prosim ta ziadne rapidne chudnutie. Uplne staci, ak obmedzis sladke, aj sladke napoje, nebudes jest velmi fastfood ci vyprazane jedla. Moja dcera ma 29 kg a 9 rokov o par dni. Nie je pribrata vobec, cvici gymnastiku. Rozhodne nie je bezne aby 13rocne dievcata tolko isto vazili, ver mi. Jest treba, si vo vyvoji, potrebuje to kazda jedna tvoja bunka. Kosti, zuby, vlasy...

anonym_14_13
autor
7. aug 2019

@liv1 mám ale pocit že sa gulatim a nepáči sami to preto chcem schudnúť späť

dzupi898
7. aug 2019

@anonym_14_13 stačí ak sa budeš veľa hýbať a jesť zdravšie, nič viac netreba, ty ešte rastieš a diéty si nemôžeš dovoliť lebo by ti mohli uškodiť!

liv1
7. aug 2019

@anonym_14_13 schudnes aj tym co ti tu radime. Menej sladkeho a viac pohybu. Hranolky chipsy a sladkosti k rastu nepotrebujes 😉