Názor na postavu

remog
7. júl 2023

Ako by ste prosím hodnotili tento typ postavy? Nadváha, priemer.. Dúfam, že fotka nie je nevhodná. Ďakujem za každý názor.

deti95060810
7. júl 2023

mierna nadváha.... takých 5 - 7 kg dole a si kočka....

len_nig
7. júl 2023

Za mňa priemer, určite nie nadváha

haley7897
7. júl 2023

Priemerná nevysportovana postava. Váhu by som neriešila, skôr by som sa zamerala na spevnenie

remog
autor
7. júl 2023

@haley7897 chodím behať každý druhý deň a jem veľmi veľmi malo naozaj. Len váha nejde dole, už mi je z toho smutno...

kubkovamama
7. júl 2023

@remog priemerne jemná nadváha 🙂 ak začneš cvičiť a hmota sa zmení na pevnejší sval, bude to super.

deti95060810
7. júl 2023

@remog používaš kalorické tabuľky? alebo 8/16? z toho sa dobre chudne...
skús posilňovnu

modrykonik33
7. júl 2023

@remog a ako dlho behas a striedmo sa stravuješ? Lebo výsledky nebudú hneď

dzt
7. júl 2023

Vrchná časť tela OK 🙂 Spodok už horšie (ale asi máš ten problém, že sa ti všetko ukladá do nôh). A neopuchaju ti nohy?

remog
autor
7. júl 2023

@modrykonik33 intenzívne behám 4 mesiace a rovnako dlhý čas si dávam velky pozor na stravu. Ach jaj... : ( Aj tak ďakujem

remog
autor
7. júl 2023

@deti95060810 toto neriešim,ale určite mám príjem omnoho nižší ako výdaj. To bez debaty

viestta
7. júl 2023

@remog nemas jest malo, mas jest dost a dodorziavat spravnu skladbu jedla

iwesska
7. júl 2023

Ziadna nadvaha. Priemer. Ake mas BMI?

haley7897
7. júl 2023

@remog jedavaj normálne. Výživné, zdravé chutné jedlá. Pravidelne. Zvyš príjem tekutín - čistá voda ak treba. S váhou sa netráp, začni silové cvičenia, spevní celé telo, váha nieje všetko. Máš normálnu zdravú postavu primeranú výške. Chce to hlavne sformovat, kardio a beh je fajn ale na vyformovanie postavy to nieje. A necít sa frustrovana ak zastanes váhou na istom bode. Je to tak v istom okamihu u každého

stanulienkat
7. júl 2023

Normálna postava, tri- štyri kilá dole a si kočka.

remog
autor
7. júl 2023

@iwesska ani BMI neriešim...od malička som vážila nepomerne viac ako moje rovesnicky, vraj mám ťažku kostru...asi celkovo genetika a typ postavy. Momentálne 72kg a výška 173cm..

remog
autor
7. júl 2023

@haley7897 ďakujem pekne

remog
autor
7. júl 2023

@stanulienkat ďakujem pekne

mamamasama
7. júl 2023

Mierna nadvaha.Urcite ist do fitka. Behom sa velmi nechudne

svokrinjazykmonika
7. júl 2023

@remog podľa mňa super, stačilo by trochu spevniť vo fitku.

remog
autor
7. júl 2023

Snažím sa aj doma cvičiť, keď sa inak postavim a odfotim pri umelom svetle, vyzerá to zase trochu inak... Ale aj tak.. Mrzí ma to, lebo fakt makám a trápim sa, aby som vôbec takto vyzerala a zdá sa mi to neúmerné...

remog
autor
7. júl 2023
andrea_ff
7. júl 2023

@remog milá autorka. Som nejak podobne na tom. Tiež pri umelom svetle celkom fayn. Tiež cvičím cca 4 mesiace a snažím sa menej a zdravšie jesť. Ja som aj niečo pochudla. Keď behas, tak sa tvoj tuk asi zmenil na svaly. Svaly sú ťažšie. Ale tiež priznám, že keď som videla svoje fotky na slnku, v plavkách, zostala som sklamaná, pretože tam bolo vidno každu chybu.
Taktiež bojujem s tým, že mám po pôrodoch brucho. keď si ho držím, stiahnem, tak je to v pohode. Ale keď sa nekontroluje, tak vyzerám, ako v 5 mesiaci.....a už ma to štve. Neviem ti poradiť, iba ťa chápem 🤣🤦

vivuska666
7. júl 2023

Tak za prve sa vystri, hlavu nadvihni, plecia do zadu. Postoj spravi vela. Tucna nie si. Osobne si myslim ze silovy trening by ta vytvaroval. Kvalitna strava. Ziadne ze jem malo.

bennn
7. júl 2023

podla mna spravny trening, resp. posilka za rok intenzivneho režimu treningu spravi z každeho tak trochu človeka zo športovými rysmi tela... Jesť treba normálne, len zdravo.

aeruginosa
7. júl 2023

Stiahni KT, zapisuj, co jedavas, urcite nerob ziadne extremy. Za mna toto nie je nadvaha. Je to postava, ktorej chyba hlavne spevnenie, nabranie svalstva a hned to bude vyzerat inak. Skus sa zamerat viac na cvicenie nez na beh.🙂

mk1111111111
7. júl 2023

Tlsta nie si, len tvar chyba postave. Zameraj sa na to brucho, nech mas par a budes eno-nuno

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninka99865
7. júl 2023

Treba cvičiť silovo, behom nič nevyriešiš. A hlavne správne jesť a mat dostatočný správne vyvážený príjem

marsmykkok
7. júl 2023

Mierna nadváha, tuk vidím všade (stehná, brucho, ruky) hoci nie veľa a keby si oblečená, nevyzeráš tučno. Ja mám tiež napríklad silnejšie stehná, ale hore som úplne chudá. Chcelo by to nejaké 3-5 kg dole, ty vyzeráš, že nemáš problémovú partiu (nie ako ja hore totálne chudá a dole stehná veľké), chudneš zo všade rovnomerne, ale zase nešla by som do radikálnych diét ani že v auguste musíš mať 68kg. Skôr si udržuj postavu, viac sa hýb a daj si to ako cieľ napríklad do budúceho leta. Také pomalé chudnutie je nastálo.

20erika07
7. júl 2023

@remog mate v rodine takyto typ postavy napr? Vrch pohoda, spodok pevnejsi, lebo napr aj u nas v rodine ,zenska maka uz roky, strava ukazkova, vrch ,pas ako za mladi ale nohy aj ked v mladosti mala tenucke, uz ich asi take nebude mat, podoba sa stavbou po matke, ktora sice tiez postava super ale nohy hrubsie, takisto to mala aj generacia pred ,tak ja len ci nahodou nebude tento problem