Musím schudnúť do Vianoc. Kto sa pridá?

rosa197
25. okt 2011

Tak! koniec! rozhodla som sa, že do Vianoc musím schudnúť...aspoň 3kg...momentálne vážim 68kg..od leta som pribrala 3kg, teraz mám také divné obdobiee, že by som len jedla a jedla...🙂 jeden keksík mi nestačí, musím ešte jeden a tak podobne 🙂 Je tu niekto, kto by sa pridal????? 🙂 ešte ale neviem, akú diétu zvolím....čo by ste poradili????? ;)

vejinka
25. okt 2011

ahoj aj ja by som rada schudla a mam tolko ako ty a moja povodna vaha spred 4 rokov bola 55 kil no este tych 60 by mohlo byt ale toto je uz moc..muz vravi ze som aj tak krasna a ze ma maaa aspom za co chytit..ok sak nech chyta ale hneva ma ze mam par veci ktore su mi dobre a plnu skrinu veci ktore su mi male...vsetko veci spred tehu ..ale zasa na druhej srane ..stale kojim a kym kojim nemozem cielene chudnut a xcem este par mesiacov kojit ak nie rok ale kila su doslova na mne nalepene ..svokra hovorila ze uz nikdy nebudem mat postavu ako predtym...preco je to take nespravodlive. milujem deti nadovsetko nedala by som ich za nic na svete ale par kileciek dole by spravilo s mojim sebavedomim zazraky 😅

evaka
25. nov 2011

Kocky, ja som bola na tom podobne, kojim, takze chudnut cielene nechudnem, aj si doprajem viac nez by som mala, ale zacala som pit Aloe - detoxikujem organizmus a dostala som sa na svoju vahu. Ak mate zaujem, poslem link do IP kde to dostat za super cenu.

syringa
2. dec 2011

ticho, teda nie poriadne nahlas závidím, ja musím schudnúť približne 20kg ☹ za posledný rok sa mi to vymklo z rúk ☹ takže ja som už začala, ale do vianoc sa to celkom neupraví ale dúfam že aspoň niečo 😒 takže ja sa pridávam 😉

silvik1
2. dec 2011

tiež som si dala záväzok dať dole do Vianoc tri kilá ale nie nejakou diétou. proste som od pondelka vysadila sladké (tiež som si dopriala každý deň aspoň jednu horálku alebo lentilky 🙂 ), nejem po 18 hodine a zatiaľ je kilečko dole. takto by som chcela pokračovať až do vianoc, tak snáď mi tá pevná vôla vydrží 🙂

syringa
2. dec 2011

ja som si tiež zrušila sladkosti, a ešte som si nakúpila kopec mrkvy a keď mám na niečo večer chuť, chrúmem mrkvu 😀 a za 2 týždne išlo 5kg dole 😅

aero
2. dec 2011

dievčatá , ja by som sa do diét pred vianocami ani náhodou nepúšťala ......
skôr po vianociach , či tie 3 kilá máš dva týždne , či nie - to je v podstate jedno ..... 😉

rosa197
autor
2. jan 2012

@vejinka
@evaka
@syringa
@silvik1
@syringa Baby, prepáčte, že som sem nepísala, ale nemala som čas 😅 Tak, je po Vianociach, ideme na to??

vejinka
2. jan 2012

ja uz som schudla 3 kila. Tancujem pred telkou zumbu zavazia na nohy su moje deti. Odporucam zapotis sa ako mys a spalis kalorie.

evaka
3. jan 2012

@vejinka 😀 zumba je super aj bez tych zavazi
Ja mam tiez 3 kila dole, moj manzel 4,5. My sme to zasa stavili na chudnutie zalozene na prirodnej baze. Na ranajky treba pit koktejlik a kilecka idu dolu same.

vejinka
4. jan 2012

@evaka ja ze prirodna baza sex :D

syringa
4. jan 2012

@rosa197 najvyšší čas! 😅 a máme plán? 😀

@vejinka no to nie je zlý nápad 😀

evaka
4. jan 2012

@vejinka no ved, na ranajky koktejl, na vecer sex 😀. Ak mi to nezrusia, mrni sem www.novechudnutie.sk/evka/

syringa
4. jan 2012

@evaka no ja neviem stačí to len raz za deň 😀

syringa
4. jan 2012

@evaka zabudla som otáznik 😅 a ako dlho? 😀

syringa
4. jan 2012

@rosa197
@vejinka
@evaka
teraz práve beriem múdrosti z tejto stránky http://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/

rosa197
autor
4. jan 2012

@syringa
@evaka
@vejinka BAby, etraz som na "delenej strave" ...😝 Nepridáte sa??? je nás tam dosť ... 😀

syringa
4. jan 2012

@rosa197 ja neviem o delenej strave som počula že to nie je správne stravovanie, skúsim to nájsť kde som to čítala potom pošlem

rosa197
autor
4. jan 2012

@syringa Prááveže je to správne...pretože nemiešaš potraviny,...😝 Ak chceš, môžeš sa k nám pridať ... na stránke je toho viac popísaného..

vejinka
4. jan 2012

@evaka tak ja som skoncila chudnut mam vraj idealnu hmotnost. Velku rit nevidia a aj brucho ako svagrina v 5.mesiaci. Nuz pokracujem v hopsani a sexu 3 krat do tyzdna :D

vejinka
4. jan 2012

ale ak zostanem tehotna niekto si to odskace! :D

syringa
4. jan 2012

@vejinka 😀 😀

rosa197
autor
5. jan 2012

@syringa
@vejinka Táák babule, nechcete sa pridať??? 😀 Delená strava?? 😀

Maláá inšpirácia 😀
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1388

evaka
5. jan 2012

@rosa197 no podla mna delena tiez nie je to optimalne, telu treba dodat taku energiu, ktoru v danom momente potrebuje. Ja sa skor riadim opacne - jest co ti chuti, ale s mierou. Co sa delenej stravy tyka, v tom sa az tak nevyznam, ale ja by somp podla toho fungovat nemohla. Napr. dam si na desiatu jablko, ale po nom som este stale hladna. Tak po tom jablku si nedam banan, al. ine ovocie, ale jogurt. Pretoze ak by som zjedla znova ovocie, z ovocia sa nenasytim - do tela dostanem len cukor a zostanem znova hladna. Jogurt ma tuk a to je prave to, co v pripade mojho neutichajuceho hladu potrebujem. No, napisala som to ako hotentot, ale snad pochopis, co som tym chcela povedat 😀

@syringa mal by sa pit 2 x denne, ale MM to papka len rano v praci a za 2 tt. schudol 2, 5 kg. Pohyb veskery zadny, taky ako bezne v praci za pc, stravu nijako neupravoval. Takze to je podla mna v poho, nie?

evaka
5. jan 2012

@vejinka No vidis ako som ti pomohla 😀 Moja, brusko musis mat po dvoch detoch, ja ho mam tiez ako v 5 mes. a fandim si, ze to je len docasne 😀

rosa197
autor
5. jan 2012

@evaka JAsné, pochopila som 😀 Delená je to, je nemôžeš miešať rastlinné potraviny so živočíšnimy 😀 čiže, napríklad, ak máš na obed mäso s ryžou, v jeden den, ked máš den rastlinný, budeš papať ryžu so seleninkou, a ked živočíšny deň, budeš papať mäsko so zeleninkou ...Inak papáš skoro úúplne všetko a kolko chceš 😀

penelope2066
6. jan 2012

No ja som tiez vysadila sladkosti a ked mam na nieco chut tak chrumem mrkvu. A snazim sa obmedzovat jedlo.Mam ranajky, obed ale ten mam nepravidelne,obcas aj o pol 4 poobede a pomedzi to ak som hladna tak mrkvicka 🙂 Uvidim aky to bude mat efekt.

evaka
8. jan 2012

@penelope2066 Juj, to ti tak zavidim, ja na sladkom ficim ako doga. Inak ovocie by sa malo len dopoludnia, a uz vobec nie vecer kvoli vysokemu obsahu cukru. Takze jabko pred spanim nie je take zdrave. Mrnite clanocek o chudnuti: https://www.modrykonik-pro.sk/katalog/firma/egr...

penelope2066
8. jan 2012

@evaka No ved aj ja som elmi na sladke, ale zatala som sa. Ale uplne som ho nevylucila, na ranajky som mala napriklad lekvarovu buchtu ale inak nic sladke. Ziadne keksiky,cokoladky ani nic podobne.Ziadne sladke napoje,ale tie mi aj tak nikdy velmi nechutili.A dneska som mala vynimocne jeden hryz z babovky 🙂 Ja z ovocia mam najradsej mandarinky takze jablka ja nejem skoro vobec.A mandarinky sa mozu ked sa to neprehana.Ale teraz vecsinou ficim na mrkve 🙂 Juuuuuuj ale ako som sa musela premahat dneska ked se boli na navsteve a teta mi nukala domace Rafaelo 😉

evaka
9. jan 2012

no mas moj obdiv. ja by som to nedokazala. My sme take sladke ritky. Chichi, moj muz to teraz uz zvlada, ale ten chlasce ten koktejlik, takze jemu sa chutove pohariky poblaznili a na sladke ani nepozre. 😀

penelope2066
9. jan 2012

@evaka Ale vies co ma to stoji sebazaprenia 🙂 😠 Mam co robit sa ovladnut, lebo ja som tiez taka sladka rit a az prilis,ale ked som na seba pozrela v zrkadle tak som sa zatala a nemozem pustit.Lebo keby som si dala co len jeden keksik tak som znova tam kde som bola 🙂 Takze verim,ze takuto volu budem mat co najdlhsie 🙂