Kto ide so mnou chudnúť?

veronka8885
25. máj 2020

Ahojteee 🙂 pridáte sa ku mne a pôjdeme spolu chudnúť? Môžme sa tu navzájom podporovať. Poprípade ak niekto už chudne dlhšie tak sa mi pochváľte ako vam to ide a koľko ste už zhodili a čo vam pomohlo 😊 ja by som chcela schudnúť za mesiac aspoň 5 kg samozrejme aj viac by bolo fajn ale zas buďme reálny.

alojzova
25. máj 2020

@veronka8885 ja ties chcem schudnut

mogaa
25. máj 2020

@veronka8885 čo ti v tom bráni? treba začať..vylúč sladkosti, blbosti ako čipsy, sladené vody a vysmážané....jedz 5x denne normálne porcie a začni cvičiť....a výsledky sa dostavia

rene2
25. máj 2020

@veronka8885 Ahoj, ja by som tiež chcela....možme spolu? Budeme tuna? Alebo osobne? 😁😁

mariska1989
25. máj 2020

Ja jaaaaa len ja by som potrebovala troska poradit co a ako pocas kojenia predtym som chudla po kojeni no teraz chcem uz zacat cim skor

natalienka12
25. máj 2020

@veronka8885 aj ja chcem, nezalozime sukromnu skupinu? Verejne nechcem prispievat.

veronka8885
autor
25. máj 2020

Takže poďme to skusit , ja sa budem držať týchto “pravidiel” : nejesť pečivo ŽIADNE, piť veľa veľa čistej vody pitný režim je základ ale len obyčajnú cistu vodu poprípade s citrónom , papať veľa zeleniny a čo sa týka ovocia tak najmä grepy, vymením obyčajný olej na olivový olej , mäso nechcem jesť vôbec lebo mi chýbať nebude ale vy môžte poprípade kuracie prsia alebo morčacie prsia a ryby 🙂 , papať vajicka , avokado no proste zdravé veci a hlavne žiadne sladkosti !!!! Strava tvorí 90% chudnutia... a aspoň 4x do týždňa cvičiť HIIT cviku zo začiatku na spaľovanie tukov podľa videa napríklad na YouTube si dajme hiit workout alebo hiit tréning prečítajte si na googli čo to znamená ten kto nevie 🙂 a kto teda chce poďte do toho somnou , mojim cieľom je zhodiť 10-13 kg aby som bola spokojná zo sebou 😝😁 A keď pán Matovic otvorí fitness centra tak 2x do týždňa zbehnem aj do fitka zatiaľ teda len doma...držím palce všetkým

veronka8885
autor
25. máj 2020

@natalienka12 môžme jasne ale ako sa to robí ? Ja som to nová a nevyznám sa tu do ničoho ale súhlasím samozrejme 🙂

natalienka12
25. máj 2020

@veronka8885 skusim zalozit ja, budes so mnou moderatorka?

veronka8885
autor
25. máj 2020

@natalienka12 môže byt 👍 super teším sa 🙂

rene2
25. máj 2020

@veronka8885 a nechceme vytvoriť nejakú skupinu napr. Na messengeri? 😂

casavina
25. máj 2020

@veronka8885 kľudne môžeš aj bylinkové čaje bez cukru a polievky zeleninové, vývar samozrejme len so zeleninou bez cestoviny

casavina
25. máj 2020

@veronka8885 potom ma označte v tej skupine... ďakujem 😘

veronka8885
autor
25. máj 2020

@casavina zatiaľ čakám aj ja , ešte ju asi nevytvorila

mogaa
25. máj 2020

@veronka8885 ja len že na to ideš veľmi zle čo s týka stravy....pečivo a prílohy určite nevylučuj a nejesť mäso - no neviem pri chudnutí potrebuješ veľa bielkovín, inak začneš chudnúť ale zo svalov.....je tu skupina Cesta k mojej premene - stačí si tam pozrieť základné veci čo sa týka stravy.....výborné sú ja videá od Ivky Eľkovej čo dávala vo fitshakeri - krásne tam vysvetluje ako si zostaviť jedálniček ak chceš chudnúť

casavina
25. máj 2020

@veronka8885 tu mám aj album aj na fb...síce nie je tam toho veľa ale občas nestíham fotiť

veronka8885
autor
25. máj 2020

@mogaa mne mäso nechuti moc mäso nejem ani pred chudnutím som ho nepotrebovala jasne že sem tam 1-2x do týždňa si dám aspoň kuracie prsia ale nemám veľmi rada mäso tak preto ho nezaraďujem do jedálnička 🙂 ale ďakujem za radu

mogaa
25. máj 2020

@veronka8885 tak si daj pozor aby si ho dopĺňala inými bielkovinami

veronka8885
autor
25. máj 2020

@mogaa a čo napríklad by bolo najlepšie podľa teba ? Namiesto masa .. 😊

mogaa
25. máj 2020

@veronka8885 mliečne výrovky ako syry, jogurt, skyr, tvaroh, vajíčka, ryby, strukoviny....prípadne proteín

veronka8885
autor
25. máj 2020

@mogaa ďakujem pekne dám si pozor nato 🙂

mogaa
25. máj 2020

@veronka8885 hlavne žiadne extrémy....treba sa stravovať tak ako by si to dokázala po zvyšok života - preto radikálne obmezenie napr.sacharidov nie je dobrá cesta ak sa tak nechceš stravovať do konca života....skús si pozrieť tú skupinu Cesta k mojej premene - väčšinou tak babky idú podľa kalorických tabuliek, ale sama zistíš že pri chudnutí nie je problém ani sladkosť ani chlieb......ja osobne som podľa kalorických tabuliek nešla - síce som si hodila pár ukážkových dní odhadom(bez váženia)aby som videla či nejem naozaj priveľa.....ale ver že dokážeš chudnúť aj s pečivom aj so sladkým....ak obmedzíš sacharidy a nebudeš jesť ani dostatok bielkovín tak síce chudnúť môžeš ale veľmi nezdravo - tvoje telo bude podvyživené....hlavne ak chceš aj cvičiť....

mogaa
25. máj 2020

@veronka8885 väčšinou tam baby idú podľa ....😀

freeja
25. máj 2020

@veronka8885 mozte tam prosim pridat aj mna 🙏 dakujem

rene2
25. máj 2020

Ahoojte, nechce niekto so mnou schudnúť a písali by sme si cez WhatsApp, messenger, viber, skype...totiž ja tu veľmi nechodím iba ak niečo potrebujem....a nemám ani appku 😂 a keby bolo viac čo chcete vytvoríme skupinu!!

natalienka12
25. máj 2020

Hotovo. Kto chce pridať, píšte.

lujza_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalienka12
25. máj 2020

@rene2 ja by som navrhovala aby sme začali anonymne tu...a keď sa baby viac spoznajú nie je problém sa podporovať aj na mess alebo viberi, čo povieš? Skupina je pre všetky, aj tie ktoré chcú schudnúť 5 kg aj také, ktoré povedzme 30 kg, takže ak budú niektoré baby chudnúť dlhodobo tak určite sa časom môžu premiestniť aj mimo mk a podporovať sa tak. Prípadne mi napíš IP, koľko chceš schudnúť a ak máme podobné ciele, rada s tebou pôjdem do boja aj mimo mk.

natalienka12
25. máj 2020

@lujza_
@freeja
@veronka8885 baby, v IP máte pozvánky do skupiny, treba pozvánky prijať a ste tam.

mariska1989
25. máj 2020

Aj ja poprosim do skupiny.dufam ze mi poradite ako ked kojim potrebujem zhodit cca 13-18kg

vanesenka
28. máj 2020

@veronka8885 aj ja sa pridám po mimi mi ostalo 7kg tak chcem tie hlavne a neskôr ešte 5 snažím sa už dlhšie chudnúť nakoľko som si tým už pred pár rokmi prešla ťažké zatiaľ za 9mesiacov mam dole 8kg