Krabičkovanie

20. feb 2024

Priznávam mám slabšiu logiku, nemôžem zato a hnusne slová mi nepomôžu :D mám problém s navazovanim si veci. Mám jedálniček a zapisujem si kalorické tabuľky.
Príklad čo neviem. Cestovinu si mám odvážiť v surovom stave nie po uvarení. A keď chcem na 4 dní tak dam x 4 proste viac. Lenže keď si ich uvarím všetky naraz na 4 dní ako si to potom mám rozdeliť do misiek keď sa nemajú vážiť po uvareni ?..
A taktiež keď napr mám v recepte presne na gramy koľko čoho ide a chcem to na 3 dní dajme tomu, lenže chcem urobiť taky recept že to všetko zmiesam napr na štýl francúzke zemiaky tak ako to mám potom vážiť keď na deň mám napr 15g brokolice v recepte ale ona bude zmiešaná už v jedle a vybrať sa nebude dať a je to aj blbosť :D ... A mrazená zelenina neviem či sa váži pred alebo po uvarení. Mäso viem že po uvarení. Hlavne na tie cestoviny by ma zaujímalo odpoveď. Všetkým ľuďom dobrej vôle ďakujem za odpovede 😁

janai1
20. feb 2024

v KT si vytvoríš moje jedlo. Zapíšeš koľko surových cestovín ideš variť, po uvarení zvazis a zapíšeš do počtu porcií. Keď si naložíš tak porcia = 1g

Takisto aj všetky ostatné jedla cez Moje jedlo.
Mrazená zelenina pred varením.
A mäso tiež v surovom stave

vanilkovazmrzka
20. feb 2024

Mozes si zapisovat aj v surovom stave, aj v uvarenom - vyberies si z tabulky bud varenu alebo surovu ingredienciu.

anavixy
20. feb 2024

Ja len cisto logicky, neviem ci kaloricky spravne, odpoviem na tie cestoviny. Odvazis suche kvoli kalorickej tabulke, zapises, uvaris a znova odvazis uz uvarene a to cislo vydelis 4 a navazis si 4 porcie 🤷🏻‍♀️ tak by to snad malo sediet, nie?

autor
20. feb 2024

@anavixy aha... Tak chápem už tomu... :D

autor
20. feb 2024

@janai1 nechapem.....pozerám na to moje jedlo tam píše porcia. Dám tam že 4 porcie a mám dať všetko mäso a všetko čo idem robiť proste tak všetko dám do gramaze ? Napr že jedna porcia má 150g. Tak dám 150x 4 a zapisem to výsledné číslo do gramov k tým 4 porciam ?

rurutiax
20. feb 2024

Bože veď trochu logiky, vysledné množstvo jedla deleno dní na koľko si navarila. Odvážiš surové cestoviny, dáš variť, uvarené cestoviny odvážiš a vydelíš na koľko dni si si navarila. Keď máš mix jedla napr. rizoto alebo tie tvoje francúzske, tiež vydelíš na koľko dní si navarila. Je jasné, že nebude sedieť presný počet ingrediencií na porciu ale inak sa to ani nedá, to by si potom musela variť porciu každú zvlášť. Až tak hrotiť to netreba.

autor
20. feb 2024

@rurutiax veď toto chápem už s tými cestovinami napr. Len som ostala v prdeli keď som mala napr urobí brokolicovo cuketove rizoto s parmezánom a zmiešať do dokopy. A rozdelím to síce ale tak na jednej strane môže byť viac gramov niečoho než na druhej ,ale snáď to není až taky problem....

rurutiax
20. feb 2024

Krabičkujem už dlho a vždy sa to tak robilo. To fakt nerobí žiadny rozdiel.

janai1
20. feb 2024

odvážiš 50g surových cestovín, po uvarení budú mať 150g tak 150 napíšeš po počtu porcií.

A teda ak varíš len pre seba tak to môžeš robiť aj ako sa píše vyššie. Rozdeliť na porcie ze tých 150g budeš jesť 4x tak do počtu porcií dáš 4

gleep1
20. feb 2024

Nie, nie je problem ak mas v jednej porcii o 5g viac syru a v druhej porcii o 5g viac cukety. Tvoje telo je ako nadoba, do ktorej lejes a inde sa z nej vylieva. Je jedno, ci sa to naleje dnes alebo zajtra, ak je to do kopy to isté. Preto niektori ľudia co vravia ze nic nejedia nechudnu- lebo 3 dni mozno jedia tak ze skoro nic a potom ďalší den zjedia za tie 3 dni...

ketrint
21. feb 2024

Nemusis to až tak hrotit… ja to robím tak, že uvarim napr 4 porcie jedla SPOLU a potom to rovno nakladam do 4 krabičiek. Že to odhadom proste rozdelim na 4 rovnaké časti, už to potom nevážim. Vazenie ma obťažuje už to prvé pri varení, nie aby som to robila ešte raz znovu po dovareni och 😣😅