Kalorické tabulky - za koľko ste schudli a videli výsledky?

27. jún 2022

Čaute baby ktoré ste schudli pomocou tabuliek za akú dobu ste videli zmenu na váhe a centimetroch? Zapisujem si to dva mesiace a schudla som 8 kilo idem z váhy 92 kg teraz mám 84 kg moja otázka znie není to malo schudnutych kilo? Aké ste mali vy výsledky? Diky za info 🙂

pukina
27. jún 2022

To je velmi pekny vysledok. Zdrave chudnutie je 0,5kg za tyzden, ale pri vyssej vahe ide ako prva dole voda, takze to za tie 2 mesiace u teba je uplne v pohode, niektore za 2 mesiace nedaju ani polovicu a aj to je v poriadku. Netlac na pilu a nezlakni sa, ak sa ti teraz chudnutie spomali alebo uplne zastavi, pripadne si prepocitaj prijem podla aktualnych mier. Najlepsie to aj tak uvidis v cm a na obleceni

autor
27. jún 2022

@pukina ja si ten príjem prepočítavam po každom zhodenom kile mne tak poradil kamoš že aby som pekne plynulo chudla a nezastaví sa to aj tabuľky mám nastavené podľa Tótha lebo podľa tej aplikácie sú baby čo áno schudnú ale aj také čo neschudnu a ja som mala fakt problém s pôvodným nastavením od KT chudnúť 🤷

pukina
27. jún 2022

kalkulacka od Totha je super aj ja som ju zvykla pouzivat, hlavne pretoze si tam vies prisposobit kolko mas pohybu, ci kojis a podobne. Ale kazdopadne kg dole su fakt super, klobuk dolu 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. jún 2022

@elizabet173 ďakujem 🥰 ja sa hlavne bojím či mi nebude koža vysiet či mám nakúpiť nejaké krémy, nevies poradiť prosím? Či rovno na plastiku šetriť 🙈🤷

vanda323
27. jún 2022

Ahoj a kde nájde tú kalkulačku od Tótha

autor
27. jún 2022

@vanda323 ja mám tabulku z Google play kaloricke tabulky a v nej mám zadané hodnoty podľa výpočtu kalórií od Jozef Michal Tóth 🙂 tie makra mam z jeho stránky z kalkulačky a pohyb nemám žiadny som na rodičovskom tak len klasika varím upratujem chodím na ihrisko 🙂

vanda323
27. jún 2022

@pukina Anooo ďakujem super už som to našla ❤️❤️