Kalorické tabuľky

13. feb 2024

Ahojte, je tu niekto kto ma prepojene kaloricke tabulky s hodinkami? Ze sa mu tam prepocitavaju aj spalene kalorie? Ak ano, preco sa to odpocita len z celkovych a makra sa nezmenia? Napr.makra mam zelene, ale celkovy prijem mam nizky, kedze mi to odrata co spalim. Co mam teda sledovat, celkovy prijem alebo makra? Ci je potrebne navysit celkovy pocet kalorii alebo upravit len makra?
Som v tom nova. Resp.predtym som to nemala prepojene a rezim som mala nastaveny na stredny. Ale takto mi to vyhovuje. Len neviem ako to uplne spravne nastavit…
Dakujem 🙂

autor
13. feb 2024

Este dodam, ze schudnut velmi nepotrebujem, max 1kg. Iba spevnit a viac menej si udrzat vahu

janai1
13. feb 2024

Ak chceš mať prepojené hodinky tak treba v nastaveniach zaskrtnut aj zohľadnenie aktivít v DDD.

Ale odporúčam hodinky odpojit, nastaviť si režim v tabuľkách a tak ich dodržiavať.

autor
13. feb 2024

@janai1 praveze mi to takto vyhovuje 😂🫣. Prestavim teda DDD to som nemala. Dakujem

autor
13. feb 2024

@janai1 no uz to funguje. Super 👍 velka vdaka. Ja to potrebujem len na chvilku, aby som sa zorientovala co vsetko ok a co nie.