Fitshaker - skúsenosti

8. jan 2023

Ahojte,

máte skúsenosti s Fit shaker? Zajtra začína 50-dňová výzva. Potrebujem dať dolu zo 72 na 60 kg do leta
Schudli ste?
Koľko?
Sú cviky zvládnuteľné na doma?

Ďakujem

tosomja
8. jan 2023

Keď chces len cviky, tak rôzne sú na YouTube. Ale tam je to aj o strave, čo nie je riešené individuálne. Keďže ty môžeš chudnúť z váhy 90, ja zo 60. Ja budem mať denný príjem 1400kcal, ty potrebuješ viac. Ja chcem jesť 3x denne, tebe vyhovuje 5x. Atď.

ysseba
8. jan 2023

Ahoj. Aj ja zajtra zacinam vyzvu s Fitshaker 😊 ja idem zo 74 tiez na 60. Tak sa mozme povzbudzovat 😂

kotvickaa
8. jan 2023
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

Fitshaker ma pre vsetkych rovanky jedalnicek, co nie je najidealnejsia volba. Vsetci budu mat rovnake jedla a kalorie. Nielen ze Ti to nemusi chutit, ale ak Ti to nebude sediet kaloricky nemusi to fungovat, alebo mozes byt aj hladna. Pri chudnuti mas 70% uspechu stravu a zvysok je pohyb a spanok. Podla mna videa na cvicenie najdes aj na YT

ysseba
8. jan 2023

@kotvickaa tak napr. ja sa ich jedalnicek nechystam dodrziavat 🤷🏼‍♀️

gabika128
8. jan 2023

Ja som sa už prihlásila na tú výzvu 😁 za mňa super, každý deň iné cvičenie, pilates, joga, kardio... Keď upravíš stravu určite schudneš.

petamich
8. jan 2023

@ysseba ja tiez nie 🙂 cvicenia su super, tiez idem do vyzvy ale jedalnicky, mne skratka nevyhovuju a nielen tie Fitshaker, proste ziadne, len mam upravenu stravu a trosku viac si to sledujem

ysseba
8. jan 2023

@petamich a ty z kolko na kolko kg chces ist?

petamich
8. jan 2023

@ysseba 74 na 65 mi staci 🙂 ak bude pod, len sa potesim, ja si to pridavam k treningu na pol-maraton, tak uvidim ako to sklbim

kotvickaa
8. jan 2023
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@petamich ak si to dokazes odsledovat je to super 🙂 jedalnicky ti nevyhovuju hlavne preto, ze kazdy z nas ma uplne ine chute. Moji klienti sa zhodnu v jedalnicku chutovo tak na 10-15% a je to uplne normalne. Preto si v tom ich jedalnicku väcsina ludi najde len zopar jedal. Potom je skoda vobec taky jedalnicek do vyzvy robit :-/

petamich
8. jan 2023

@kotvickaa ja uz som si historicky davala robit jedalnicek niekolkokrat, mne to skratka nevyhovuje mysliet, ze co mam kupit, kedy mam kupit atd. obcas radsej pohnem viac zadkom, ako si cosi odopriem 😅 - a teraz, ked varim 1.5 rocnemu dietatu a manzelovi, tak by som castokrat riesila separe seba a to sa mi nechce, radsej sa snazim tak, aby s mensou obmenou sme to jedli vsetci 🙂

ono, ked to ludia vezmu ako inspiraciu napr. ten od Fitshaker ako cca. ma vyzerat jedalnicek, tak preco nie, obcas nejake recepty odtial si odkukat a niekto je vyslovene jedalnickovy a rad planuje aj tyzden dopredu a tam napr. jedalnicek na mieru moze mat zmysel

zuzudrnda
8. jan 2023

Mne na fitshaker vyhovovalo,že patris do skupiny ľudí s rovnakou snahou. Systém majú vcelku vychytany...mne vyhovuje aj strava. Jedálniček bol inšpirácia,ale nedodrziavam. Keď som nevedela,čo rodine variť,kukla som tam🙂. Každý deň email,cvičenia,povzbudenie,že v snahe nie si sama...popri deťoch a práci na dome a zahrade by som asi videá na YouTube už nemala motiváciu pravidelne hľadať. Ale aj tam sú dobré,dajú sa nájsť...cvicievala som tak kedysi.
PS: strava strava, zabralo vynechanie mucnych jedál a mlieka,redukcia sladkého. Vtedy za 3 mesiace 10kg dole

miselka007
19. jan 2024

Ahoj, aj ja som sa prihlasila do tej novorocnej vyzvy a za mna je to uplne super. Tu pol hodinku denne si clovek fakt najde. Cvicim kazdy den o 18-tej a tak rychlo to zbehne ze niekedy ani neviem a co je super tak leje zo mna ako z krhli 😅 Jedalnicek nedodrziavam ziadny. Ale jasne ze som ho troska zmenila. Jem vela ovocia a zeleniny aj na veceru, prestala som vyprazane ale radsej si to upeciem v trube kedze mam doma aj dvoch chlapov. Varim normalne tak ako vzdy, ziadne ze mne ine a im ine. Na obed jedavam to co je navarene ale naberiem si meneje a veru staci mi to. Na ranajky mavam zvycajne ovsene kase a ovocie, pripadne vajicka, sunka, zelenina a na veceru bud syry so zeleninou alebo pecenu cviklu so syrom, omeleta. Variantov je fakt vela a co ma napadne to si spravim. Pecivo mam razne ked potrebujem. Pijem dost, s tym problem nemam. Pocas dna veru nepocitujem hlad (bravam si do roboty aj smoothie a popijam pocas dna) pripadne mam nejake ovocie. Ale musim povedat ze cvicim uz 12-ty den a vobec nemam chut na sladke a ani ma to nelaka. A to samozrejme sladke lubim 😁 a dnes mi manzel povedal ze sa mi zmensili boky. Takze to naozaj potesi 😊 Pomerala som sa, zvazila a 8.2. sa opat odvazim a zmeriam. Som fakt zvedava. Ja som sa velmi dlho odhodlavala ale uz som si povedala ze fakt staci. Chcem mat nejaku kondicki a nevyzerat v lete alo nejaky vorvan na suchu 🤣 a proste tak sa mi nastavila hlava ze jednoducho idem a nic ma nezastavi. Idem z vahy 88kg a budem rada ked docielim aspon 65kg pri mojej vyske 168cm. Takze si moooc drzim palce 😊

1986majka
28. aug 2024

@miselka007 ahoj,mozem sa opytat ako si na tom s fitshakerom? Mne to vyskocilo akurat (ano,vnimala som to uz davnejsie) a rozmyslam nad tym....nepotrebujem nejako extra schudnut,mozno nejakych 4-5 kg, ale chcem sa hlavne hybat🙂

miselka007
28. aug 2024

@1986majka ahoj, ja som s ich videami velmi spokojna 😊 cvicila som od januara do asi juna cca a ked dosli tie mega horucavy tak som s tym zatial prestala lebo to bol masaker. Ale zas mala som dost pohybu v zahrade. Akonahle sa troska "ochladi" tak pokracujem dalej. Su tam super vyzvy a momentalne zacina dalsia Restart po lete. Nemusis nic hladat lebo kazdy den mas v kalendari jedno cvicenie a ak by ti bolo malo tak tam je vzdy na vyber aaj nejake bonusove. Mne vyhovuju tie 30mim videa a si myslim ze pol hodka pre seba sa da vzdy najst 😊 Ja som za ten cas dala dole nejak 10kg. Ale mne ani tak neslo o vahu ako o cm. Ako ano som rada ked vaha klesa lenze ta obcas haprovala ale centimetre sa hybali smerom dalej. Ak by si nechcela vyzvu tak si vies vyberat cviky z ponuky ake tebe vyhovuju ale samozrejme az ked si zaplatis clenske. Ja to mam nastavene automaticky a kazdy mesiac sa mi strhne suma. Takze za mna je ti topka a som s nimi spokojna 😊

pralinka86
28. aug 2024

Je to celkom fajn na nastartovanie pohybu. Je tam viacero roznych trénerov, každý ma iny styl, ci cviky ci rozpravanie, precvičovanie. Kazdemu ine/iny sadne. Vo vyzve sa typy cvicenia striedajú, aj treneri, mozes si vybrať aj ine cvicenie, ci spatne sa vratit k cviceniu na dany den. Ta polhodina je fakt nic a vzdy ukazujú aj náročnejšie aj tazsie verzie cvikov. Nikedy rýchlejsie inokedy pomalsie. Stopnes si, ked si si nie ista.. mozes si predplatit len na 3m a uvidis ci je to pre teba alebo nie. Ci budu za ten cas viditeľne vysledky je tazko povedať,.lebo to chce aj zmenu stravy. Ale minimalne kondicka sa zlepsi, ci tvoja sila. Je to individuálne, z niekoho bude liat, iny sa ledva zadycha.

1986majka
4. sep 2024

@miselka007
@pralinka86
Dakujem baby,ja som si to este v ten den zaplatila a cvicim podla toho🙂 aj do vyzvy som sa dala,tak uvidim,ale zatial sa mi to pozdava...ta pol hodina je naozaj nic,tak si davam aj dve cvicenia za sebou🙂

miselka007
5. sep 2024

@1986majka super..tesim sa ze sa ti to paci 😊 ja si este troska pockam dokym toto teplo povoli a aj tak mame stale co na zahrade robit takze pohybu stale mam. Ale urcite opat naskocim na tu fitshaker vlnu.