Máte skúsenosti s výzvou od fitshaker?

aalzbetkaa
31. dec 2019

Ahojte baby.. Prosím vás, ktoré máte s týmto skúsenosti... Chcem to vyskúšať, majú tam novoročnu výzvu... Ale to si mam vybrať len jeden z programu napr. HIIT alebo sexpack.. To som. Uviedla príklad... Alebo keď si to zaplatím a budem to mat všetko? A ktorý program ste cvičili aby ste schudli? Je tam aj spevnenie.. Ale ja chcem najskôr schudnúť... Ďakujem pekne

biba95
31. dec 2019

@aalzbetkaa ahoj mala som to nejaku dobu zaplatene, aj som schudla ☺ (samozrejme stravu k tomu treba dodrziavat).. ked si to zaplatis budes mat pristup ku vsetkym videam. Nastavis si jeden program ako hlavny, ale cvicit mozes co chces aj popri tom. Ja som mala zapnutu nejaku vyzvu tusim 🙂

andy1985
31. dec 2019

@aalzbetkaa tento rok som robila novoročnú výzvu aj som schudla. Potom som pokračovala iným programom, mne sa páči cvičiť snimi.

tristanka
31. dec 2019

@aalzbetkaa cvicim uz vyse pol roka s fitshakerom, mam zaplateny rok. Cvicim pilates 20 minut denne. Nie kvoli chudnutiu ale skor spevneniu a aby som sa dobre citila. Vyhoda je ze ked si to uz zaplatis prinutis sa cvicit, nieje to drahe a usetris kopu casu, nemusis sa nikam trepat a cvicis vtedy ked ti to vyhovuje. Napriek tymto vyhodam mam dni kedy sa neviem prinutit... ako napr.teraz cez sviatky.

mogaa
31. dec 2019

@aalzbetkaa ak si zaplatíš členstvo máš aktivované všetky programy a môžeš si vybrať akékoľvek cvičenie z iného programu a hocikedy si zmeniť aj hlavný program....hitt samotný program len hitt cvičenia sú tam neni - sú len vo výzvach alebo v sexy body.....za mňa nastav si novoročnú výzvu - je to mix z viacero programov - čiže býva to v týždni 2x kardio(buď nejaké rýchlejšie cvičenie s kardiou, hitt alebo tabata),2x posilovanie vlastnou váhou, pilates a joga a video o stravovaní.....ak ťa nebude baviť dané cvičenie chod do akéhokolvek iného programu podľa toho čo píšeš sexy body a tam si vyber iné cvičenie....Kedykoľvek si vieš predvolený program zmeniť za iný, len výhoda ak máš nastavenú výzvu je že je tam mix z viacerých čiže vyskúšaš si viacero programov....cvičíš kedy chceš, koľko chceš (aj 5cvičení z rôznych programov)a ktorékoľvek cvičenie chceš

mogaa
31. dec 2019

@aalzbetkaa + výhoda ak sa prihlásiť do výzvy a nastavíš si ju ako hlavný program - chodia ti motivačné videá, vždy raz týždenne prehľad cvičen v danom týždni, recepty, rady ri stavovaní a chudnutí - en musíš byť aj prihlásená vo výzve

mogaa
6. jan 2020

Kto začína s novou výzvou?

andy1985
8. jan 2020

@mogaa ja idem do toho 😁

mogaa
8. jan 2020

@andy1985 aj ja som dnes začala😀ešteže nebolo cvičenie😀už si s nimi cvičila?

andy1985
8. jan 2020

@mogaa ešte nie, nebola som doma. Inak mi tak hovorili že najlepšie je cvičiť ráno pred raňajkami lebo ešte nemáš v sebe kalórie. Ale nie vždy sa dá......ale so stravou už som začala......😀

mogaa
8. jan 2020

@andy1985 ja som s nimi už cvičila a aj viac výziev🙂stravu som upravovala resp.ani neupravovala akurát osm sa neprežierala😉

andy1985
8. jan 2020

@mogaa minuloročnú výzvu som tiež robila potom som pokračovala až do leta 😉

mogaa
8. jan 2020

@andy1985 ja som dala novoročnú celú, potom prestávka, z plavkovej len 1mesiac a chvílu Ewa Chodakowska.....teraz uvidím či dám celú výzvu alebo prejdem po mesiaci na Ewu, len tá je na rozbeh náročná🙂

andy1985
9. jan 2020

@mogaa veru tak začať je ťažké 😉

mogaa
9. jan 2020

@andy1985 no dnes som nestíhala ísť podľa videa....a som rada že som to dala celé....u mňa je problém zapájať správne svaly napr. keď hovorila že treba zapájať silovo zadok...toto osm mala problém aj pri Ewe Chodakowskej lebo u nej ona pri každom cvičení hovoriť kedy napísať brucho alebo zadok - no s bruchom už som sa trochu naučila pri nej pracovať, s zadkom je to slabota😉

jarus21
16. apr 2020

Koľko stojí prosím vás to polročné predplatné? Alebo ročné predplatné?

tristanka
16. apr 2020

@jarus21 ročné 79 €