Existuje zaručený recept na schudnutie bez fitka?

tinap11
30. júl 2023

Dobrý večer,niekto zaručený recept na chudnutie...strašne som sa rok pribrala,zmenila som prácu,doma mám nervy a len kysnem...hocičo okrem fitka nakoľko mňa to nikdy nebavilo,dokážem sa vzdať jedla ale cvičiť to nie...dokážem ísť na túru...už som z.toho nešťastná...diky ..už má nič nebaví,kedysi som bola upravená behala som kade tade,ale teraz sedím len doma,s chlapom to mám na ....dve deti okolo nich a nemôžem nikam chodiť a navyše toto priberanie ..postavím sa pred zrkadlo a je mi do plaču ..nikdy som nemala 40 kíl ale vždy keď som chcela pochudnut sa mi to podarilo ale teraz nič,nebaví ma ani nic

natall113
30. júl 2023

Kalorické tabuľky sú za mňa top na chudnutie

colsami
30. júl 2023

Vydaj vyssi ako prijem. Jednoduche. Ak vies chodit na turu a obmedzit jedlo, bude Ti to stacit. Takze sa vzdaj vsetkeho sladkeho/vyprazaneho/nezdraveho, jedz pravidelne a iba male mnozstva, a zarucene schudnes aj bez pohybu, ak vytrvas.

tinap11
autor
30. júl 2023

@natall113 tabuľku som skúšala ale nevyznám sa v tom .

tinap11
autor
30. júl 2023

@colsami dokážem sa vzdať jedla,len to že ja jem raz za deň a to večer o 22 si začnem piecť hranolky,ale jem stále úplne každu hodinu ..neviem čo to mám teraz ale stále len premýšľam a sa.mi tak zdá že moje problémy a nervy riešim jedlom

mamickalisticka
30. júl 2023

@tinap11 zmeniť tento hranolkovy návyk na 5x porcia jedla denne a trochu pohybu a pôjde to.. hlavne zrušiť tie hranolky o 22..prvy zasadny krok

rebrambora
30. júl 2023

Vo fitku sa nechudne. Bud robis kardio, aby si bola viac fit alebo spevnujes.
Precitaj si co je to kaloricky deficit. Na internete mas dost zrozumitelnych info, plus kazdemu vyhovuje nieco ine.

tinap11
autor
30. júl 2023

@mamickalisticka teraz som zostala dve pizze z tortili a Zatín si dám pivo,no som padnuta na hlavu :( a už mi to lezie som ako súd :D

vanilkovazmrzka
30. júl 2023

Nezer.

Ako co chces pocut? Chudne sa pri kalorickom deficite, tj prijat menej kalorii ako vydas.

stanulienkat
30. júl 2023

@tinap11 tak ked vies, ze jes za piatich, vies kde je problem. Kvoli tomu zakladat temu?

akiana
30. júl 2023

@tinap11 Jasne, vyrataj si kaloricky prijem na chudnutie a drz sa ho. Nemusis ani prstom pohnut.

hladamematku
30. júl 2023

@tinap11 pocitanie kalorii ale nie cez aplikaciu kaloricke tabulky

kluska
30. júl 2023

@tinap11 zarucene fasting. Jes napr 8hodin a 16 hodin nejes alebo 10 hodin jes a 14 nie. K tomu pohyb, najlepsie rano pre metabolizmus. Pocas casu ked mas jest, mozes jest vsetko, aj nezdrave, ale s mierou a dodrziavat to.

kacena4
30. júl 2023

napadlo ma len jedno "nežer cica" (sorry musela som)

kluska
30. júl 2023

@tinap11 a inak pozitivne myslienky moja. To robi zazraky. cvicit sa da aj doma, staci 20-30 minut par krat do tyzdna, aj s detmi sa da cvicit doma. Tiez nemusis s nimi sediet doma, ja chudnem vtedy ked chodime niekde na vylety. Sak je leto, nemusis byt doma. Ake velke mas deti?

zmrzlinka2021
30. júl 2023

@kluska fasting nie je na chudnutie, je to životný štýl. Stále je chudnutie len o príjme a vydaji energie.

h2
30. júl 2023

Keď som začala čítať príspevok, hovorila som si, že ak sa dokážeš vzdať jedla (respektíve obmedziť ho), tak nebudeš mať problém. Lebo strava je pri chudnutí dôležitejší faktor, než pohyb. Ale ako tak čítam ďalej, nejako nemám pocit, že sa jedla dokážeš vzdať.
Tým kalorickým tabuľkám skús dať ešte šancu. Tiež ma na prvý raz odstrašili, ale keď sa človek tomu chvíľku venuje, zistí, že na tom nič zložité nie je.

eliska13
30. júl 2023

@tinap11 koľko vážis?dať si pripomienku do mobilu, aby si jedla.Moja sestra schudla tento rok 17 kg iba zmenila stravu kilá zeleniny, mäsa, tofu všetko plánuje, ale schudla krásne

veronice
30. júl 2023

@tinap11 ja som dala dole od marca uz 17kg v premenách so Schudni s DaVe (www.schudnisdave.sk) necvicim vôbec lebo skrz zdravotné problémy nemôžem. Jedalnicek je pestrý, z dostupných surovín a navarím rýchlo aj popri 2 malých deťoch. Za mna odporucam všetkými desiatimi ak chceš schudnúť a nevieš si poradiť s kalorickymi tabuľkami. Tu ti dajú k tomu jedálničku aj nákupný zoznam takže ozaj jedine co musíš spraviť je ísť podľa toho nakúpiť a uz len navariť....

hortenziaj
30. júl 2023

@hladamematku ako pocitas kalorie ak nie cez KT ?

zuzuliennka1
30. júl 2023

@tinap11 pizza tortilly pivo,… no ty mas problem so stravou. Chudne sa jedlom, nie cvicenim.
Vyvazit a upravit stravu, pit dost cistej vody, zaradit do stravy bielkoviny, menej cukrov, tukov, vyradit sladkosti a “blbosti”. Na veceru kludne aj krajec chleba, trochu masla, syr, zelenina k tomu. Ja mam ku kazdemu jedlu zeleninu - na ranajky ku chlebiku s niecim - papriku, alebo paradajky, k obedu salat, k veceri tiez paradajky napriklad.
Teraz kukame s manzelom TV a chrumem mrkvu
Ale mam samozrejme stravu nastavenu a vyvazenu vzhladom na moju vysku a vahu.

missviolet
30. júl 2023

schudla som 40kil a do fitka som ani nepachla. kazdy den dlha prechadzka - minimum 90min, vela vody, dobry spanok, kaloricky deficit, vela proteinu a vlakniny v strave. hotovo

barborachors
30. júl 2023

@tinap11 cvicenim sa nechudne, chudne sa jedlom. Mne sa najviac a najlepšie podarilo schudnúť jedine jedlom, makanie v posilke je blbosť.

basulaak
30. júl 2023

Ano existuje. Vola sa post. Ziadne hladovanie. Post. Funguje. Nemusis ani prstom pohnut. Az ked sa budes chciet aj spevnit.

eva_evita
31. júl 2023

ja by som najskôr pátrala po príčine tohto priberania a odstránila ju.. Ak sú to zlé stravovacie návyky tak zmeniť ich napr. Ak však neviete kde je problém tak by som si skúsila prečistiť telo zvnútra, ublížiť mu to nemôže, maximálne ho to naštartuje.

hladamematku
31. júl 2023

@hortenziaj najdeme si bud na danej potravine alebo googlim

vanilkovazmrzka
31. júl 2023

@hladamematku ved to iste robis aj s kalorickymi tabulkami, je to len tabulka, do ktorej si zapisujes to, co najdes na potravine alebo miesto googlena v databaze samotnej appky.

hortenziaj
1. aug 2023

@hladamematku aha, tak to je ako v KT potom, tam ma stiez z obalu tie veci.jaze mas nejaku inu vychytavku na pocitanie. ja to tiez ratam v kalkulacke ale v KT si pozeram veci, lebo ma irituju ma tie reklamy

fineta
1. aug 2023

schudnisdave.sk
@tinap11

beahavala
3. aug 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

Mne sa podarilo schudnúť dosť veľa kíl s KetoDiet, mala som kúpený ich program pre strednú nadváhu, navyše u mňa to bolo bez jojo efektu.

pkgirl30
3. aug 2023

nič ťa nebaví, doma máš nervy...najprv treba príčinu upratať v hlave, ktorá ťa brzdí, potom začni riešiť kalorické tabuľky alebo cvičenie