Dá sa schudnúť 20 kg za 2 mesiace?

emm12
25. apr 2018

Dalo by sa schudnúť 20 -25kg za dva mesiace? Ak má dakto skúsenosť napíšte. Dakujem vopred.

tinkakajo
25. apr 2018

To by som. Rada vedela aj ja 🙂 podla toho ci daco beriete alebo len zos cvicenim

3009
25. apr 2018

Dá sa, nežrať a potom po diéte nabrať 30 kg.

kruela02
25. apr 2018

To je asi nadľudské 😂

zafir01
25. apr 2018

@emm12
@tinkakajo nie nedalo . fyzilologicky by to bolo na hrane zdravia mozno aj zivota , telo by taky sok nemuselo zvladnut...
opytam sa takto.. ako dlho trvalo nabrat tych 20-25 kg ? a nabera sa podstatne lahsie ako chudne samozrejme.. podla mna minimalny cas na schudnutie akekolvek, ci uz stavou, , cvicenim, roznymi doplnkami by nemalo presahovat cca 1.5 kila za tyzden ( cim obeznejsi clovek tym moze vaha na zaciaktu klesat rychlejsie )
takze ak vazis napr 80 kg a tvoja opti hmotnost je 60 napr ked beriem do uvahy vysku povedzme 165 cm tak primerany cas, aby si si neublizila a zaroven netrpelo telo je 4-7mesiacov ( ale to je len priklad ) chce to obrovske zebazaprenie a vytrvalost

trisp
25. apr 2018

Nonsens.

katkakovac
25. apr 2018

9 kil som chudla rok. Uprava stravy, vylucenie sladkeho a tucneho. A hlavne pravidelny pohyb a kazdodenne cvicenie aspon 30 minut. Inak je to hazard zo zdravim. Kamaratka pila nejake zazracne koktejly. Chudla tak rychlo, ze to bolo z tyzdna na tyzden ozaj vidiet. Vysledok? Rozhodila si metabolizmus a hormony, v kratkej dobe potom pribrala 30 a viac kg. Niekolko rokov mala zdravotne problemy, rok bola PN, nikto nevedel co jej vlastne je. Ak ti to za to stoji, tak to vyskusaj. Zazracnych rychlych diet je plny internet....

kruela02
25. apr 2018

Ja som za 9mes.schudla cez 30kg a teda za 2mes. Není šance ani nezdravo a ak tak to s vyselektovať váhy ja som mala tiež 100kg momentálne 59 no už sú tomu pomaly 2roky .. hlavne sa divím že si človek vôbec položí takú otázku nič v zlom

sissy27
25. apr 2018

Záleží z akej hmotnosti, iné je chudnúť zo 180kg a iné zo 75kg. Každopádne áno dá sa to, ale v ani jednom prípade to nie je zdravé a hrozia rôzne komplikácie až celkový kolaps organizmu. Obrovská ovisnutá koža ktorá potom zostane bude len čerešničkou na torte. A jojo efekt zaručený samozrejme.

antonia08karabin
25. apr 2018

Ja prvy mesiac 12 kil dole druhy 8 kil dole cize mozne to je..zatial dokopy 36 kil dole a s hormonami za posledny mesiac plus 4 kila hore...ale da sa to a pritom som nieze jedla ale zrala 🙊

suezana
25. apr 2018

V telke ide ta chudnuca sutaz a tam naozaj na 50.den maju aj minus 20 kg....ale z velkej vahy

dzupi898
25. apr 2018

tak najviac som videla asi schudnut 10 kg za dva mesiace ale to bolo tiez hrozne vela, potom sa to rychlo naberie nazad a 25 kg je fakt asi nemozne, to je strasne vela, to fakt nic asi nejest a 5 do dna cvicit ale to si tak clovek akurat dokazi celu traviacu sustavu a vystavi sa a akonahle s tym rezimom seknes tak to pojde nazad. preco vlastne potrebujes tolko stihnut za taku kratku dobu?

katarinam89
25. apr 2018

@kruela02 ahoj prosim ta schudla si zmenou stravy môžem poprosit viac ja mam 102 kg,vyskusany Herbalife,fitline a vse kratkodobo ja viem schudnut len neudrzim si vahu,dakujem

kruela02
25. apr 2018

@katarinam89 ahoj áno zmena stravy určite bez nej to nepôjde plyš pohyb

bakosiatko
25. apr 2018

Dá sa, ale vyslovene, že nejes a si stále aktívna, no telo si začne pýtať jedlo a začneš naberať a naberies veru podstatne viac ako si schudla, vlastná skúsenosť, žiaľ.

hettinka
25. apr 2018

Ja som pri chorobe raz schudla 8kg za 6 týždňov, ale to som vlastne nič nejedla, len infúzie. A boli spat do pol roka.

ragulca
25. apr 2018

@emm12 za 4 som dala dole 28, skrátiť to na polovičný čas... pravdepodobne nie

somavi
25. apr 2018

@dzupi898 10 kg za dva mesiace vôbec nie je veľa. Veď to je 5 kg na mesiac - 4 týždne . To je úplne v pohode .

ciola
26. apr 2018

@somavi ešte tých 10kg je v pohode ako si aj ty napísala, no 20kg za dva mesiace je asi dosť nereálne a hlavne nezdravé. možno by to dokázala ale jojo efekt by zaručene prišiel!

caray
26. apr 2018

rýchle chudnutie nie je dobré, lebo je to po prvé šok pre organizmus, ale tiež je to šok aj pre naše imunitu, keď proste kopu veci zmeníš na ktoré bolo telo zvyknuté, tak to nemusí vždy dopadnúť najlepšie 😉

peta_petruska
27. apr 2018

Ak chces nielen schudnut, ale aj zostat chuda, tak musis stravu zmenit na cely zivot a rovnako sa zacat aj hybat. Za 2 mesiace mozno schudnes, ale nenaucis sa zdravo zit, a preto sa po navrate k povodnemu zivotnemu stylu kilecka vratia bleskovo naspat. Schudla som skoro 50 kil a stale jem zdravo - akurat mozno trochu viac ako "v diete" a tiez som neprestala cvicit, dlho potom sa ma vsetci pytali, ze preco stale nejem sladke a preco si nedam chipsy a podobne, ze ved uz mozem, teraz uz neriesia... Takze chudnut treba s rozumom a skor pomalsie.

tinkakajo
27. apr 2018

@peta_petruska a brali ste daco. Ze tolko si schudla

sugarfree999
27. apr 2018

10 kil ano, 20 kil urcite nie. zalezi aj ze z akej hmotnosti chudnes. z velkej to ide lahsie. ja som prave k dnesnemu dnu schudla 19 kil za 4 mesiace. a idem este pokracovat. ale chudnem z trojcifernej hmotnosti a tych prvych 15 kil slo bleskovo rychlo a teraz to ide veeelmi pomaly.

peta_petruska
27. apr 2018

@tinkakajo nie, ziadny zazrak neexistuje, zacala som normalne jest a chodit skoro vsade pesi

anabeth
27. apr 2018

a po tých dvoch mesiacoch - čo? pribrala si to cez noc a zrazu to musím dať preč? rozum stojí z tohto

ema1990
11. máj 2018

@kruela02 nemas nejake rady?Ja som na zaciatku 9 mesiaca a mam +18kg.Mam pocit,ze priberam aj zo vzduchu.Po porode by som sa rada vratila,postupne na svoju vahu 60kg.Len neviem ako aby som neprisla o mlieko.

martasz
11. máj 2018

moja skúsenosť - 3 mesiace -15 kg, takmer natrvalo - acidková diéta, veľké Acidko s 0,5 % tuku a polievky..žiadne cvičenie, len prechádzky s malou v kočíku, doobeda aj poobede aj 4-5 km. Vydržalo to cca 2 roky, potom zmena životného štýlu, nabrala som +5 kg -viac sedenia po návrate do práce atď).

kruela02
11. máj 2018

@ema1990 ja som. Zo začiatku vylúčila úplne múku prílohy sladkosti a ochutené vody .. kojim 21mes. Bez krizi 😉
Naopak zaradila som zeleninu ovocie ovsené vločkya iné zdravé potraviny držím palce

kaja153
14. sep 2018

Nie!!! Teda da ale potom mas naspat 35kg. A hlavne na tu vahu aku mas si sa asi nedostala za 2 mesiace tak ju nechci za 2 mesiace zhodit. Chudnutie ak ma byt spravne a navzdy je dlhodoby proces. Zdrava strava a pohyb. Nic ine nefunguje. Ziadna dieta, tabletky, zazracne stroje z teleshopingu.

miruschkar
20. okt 2019

@kruela02 prosím ako sa ti to podarilo?

julia2018
20. okt 2019

@emm12 dá sa ak máš 250 kg ...