Cvičte so Zuzanou na istagrame - skúsenosti

susedka1000
14. máj 2020

Ahojte baby.. Chcem schudnúť už som to tu písala... Ale chcela by som cvičiť podľa tejto baby na insta... Teraz ma 60 dnovu výzvu za 59€.. Úplne v pohodicka videa, kde vás nebude počuť sused ako skacete...máte niektorá s nou skúsenosti že ste pomocou tých cvičení schudli... Kto ide so mnou do toho 😃🙂 chcelaa by som začať od pondelka

mogaa
14. máj 2020

@susedka1000 zbytočne predražené....mohla si skúsiť fitshaker 7,90/mesačne a 100videí, cvičíš kedy chceš a koľko chceš a tréneri sú tam dobrý - Jany Landl, Diana, Zuzka Light...dá sa tam vyvrať aj čisto pilates alebo joga alebo hitt tréningy, posilovacie cvičenia....alebo z YouTube Monika Kolakowska má tam 30dňovú výzvu denne nové video či z neru si stahneš Jillian Michaels (tá má super výsledky)

s_a
14. máj 2020

Tiež si myslím, ze sa dajú nájsť aj lacnejšie varianty, staci pogooglit alebo youtube pozrieť 🙂 a hlavne si myslím ze za 30 dni neschudnes nejak rapidne, potom keď skončí ta výzva tak co budes robiť?

s_a
14. máj 2020

Insanity od shaun T je super, da sa to stiahnuť na uložto len je to skakacka to budu asi susedia trocha počuť, ale zas je to super kardio spojene s posilovanim s vlastným telom

lenuliatko84
14. máj 2020

@mogaa ja som zasa zacala s fitshakerom a absolutne hrozni tréneri. Zaplatila a cvicim nadalej ine.kazdy den kukam tie ich videa a jedine dobre cviky na ta aziatka.ostatni su strasne premotivovaní.za mna nikdy viac

susedka1000
autor
14. máj 2020

No tak baby ďakujem.. Tak to nejdem platiť keď hovoríte že sú aj lacnejšie a podla YouTube zadara... Joj

mogaa
14. máj 2020

@lenuliatko84 neviem kto tam teraz v tejto výzve cvičí - veď chod do sexy body a vyberaj si videá tej Diany alebo je tam jany Landl či Zuzka Light....Olga Bartalská má fajn hitt....nemusíš cvičiť podľa zvoleného programu - cvičíš čo chceš, ve´d si popozeraj videá v jednotlivých programoch prípadne ak ťa baví len jeden tréner si vyberaj videá s ním....nemusíš ísť len podľa rozpisu, ja tom tam tiež niektorých trénerov nemusela v tie dni som si videá menila ....

mogaa
14. máj 2020

@lenuliatko84 inak ak ťa baví tá Diana(tá Aziatka) a chceš hodinové videá tak choď do archívu a tam má hodinové tréningy....

lenuliatko84
14. máj 2020

@mogaa ďakujem, ina je super,ostatní neviem preco mi vadia

nairia
14. máj 2020

ja odporucam blogilates, je to zadarmo... pravidelne robi mesacne kalendare, ktore obsahuju cvicenia pekne poskladane, nadvazuju na seba a je to makacka velakrat aj bez skackania a robenia hluku... na jej stranke blogilates.com si stiahnes kalendar a ides (ak pdf, kliknutim ta to automaticky prepoji na dane video, ak stiahnes jpg, nazvy videi sa daju dohladat na YT)... ja som s tym velmi spokojna, ale je to po anglicky no, ak to nie je problem...

susedka1000
autor
14. máj 2020

@mogaa ďakujem že si tu napisala..ja by som inak asi zaplatila tej Zuzane... Nasla som tu jillian a je to super, dnes už mám Aj odcvicene.. A zadarmo 🙂 a keď prejde tych 30 dní tak môžem ísť kľudne odznova však 😃

mogaa
14. máj 2020

@susedka1000 a čo od jillian cvičíš? lebo ona má programy ktoré sa cvičia v určitom slede - á postupnosť programov a každý level cvičíš určitý počet dní....

hutch17
14. máj 2020

@susedka1000 Jillian je najlepšia 👍, má veľa programov, keď ta prestane jeden baviť, tak si nájdeš iný. Ja som podľa nej cvičila dlhodobo a výsledky sú vynikajúce. Raz som skúsila výzvu s fitshaker a to sa nedalo porovnať, cvičenia o ničom.

susedka1000
autor
14. máj 2020

@mogaa teraz som dala tu 30 dnovu výzvu... Ze 3 diely a po 10 dní jeden diel budem cvičiť, moa som tým Začať keď som začiatočníka nie.... Ci... Keď som sa rozhodla cvičiť podľa. YouTube tak mi to vydržalo 3-4 dní... Toto dúfam dám a ze nebude veľká svalovica... Alebo odporucas niečo iné na začiatok od nej? 🙂 Určite máš viac skúseností s cvičením ako ia 🤨

mogaa
14. máj 2020

@hutch17 fitshaker je pre začiatočníkov alebo pre niekoho kto dlhšie necvičil - na rozbeh je super....inak ja som najskôr cvičila Jillian Beginner shred a potom som prešla na fitshaker a teda bola som hodne prekvapená keďže fitshaker je ovela lahšie cvičenie ale výsledky na úbytok kg boli porovnateľné s Jill.... ja sa napr. ak dlhšie necvičím tak aj teraz občas vrátim k fitshakeru, na Jill si už netrúfnem kvôli kolenám, tak striedam Ewu a keď ma omrzí fitshaker....mňa nebaví dlhodobo jeden štýl cvičenia jeden tréner....teraz sú vo fitshakery aj náročnejšie videá - hitt tréningy, Zuzka light, takže nemusíš ísť podľa zvoleného programu len už musíš vedieť ktorý tréner ti sedí a vyberať si videá s ním...

mogaa
14. máj 2020

@susedka1000 asi myslíš 30Day shred - tam sú 3levely....pre uplných začiatočnkov má Beginner shred 3 workouty a každý workout cvičíš 10dní, cvičíš 5-6dní v týždni, 1-2dni vždy volné na regereráciu a oddych.....záleží od tvojej kondičky...môžeš kludne cvičiť aj 30Day shred ak budeš zvládať.....ja som pri Beginner shred mala pekné úbytky , pri Jill idú dole hlavne cm, odporúča sa preto merať a porovnať si výsledky na konci programu....Po Beginneri som prešl na 30Day shred - to ma už nebavilo tak som prešla na Ripeed...Jill má postupnosť tých programov, každým programom ale aj levelom sa posúvaš či už kondične alebo silovo...Volakedy sa začínalo 30Day shred ale kedže veľa kočiek malo po prvých cvičeniach svalovicu a vykašlali sa na cvičenie, časom urobila ešte Beginner shred - ten je pre uplných začiatočnkov....Pri jill si dávaj hlavne pozor na kolená(technicky správne cvičiť hlavne drepy, výpady) a dobré topánky....ak začneš mať problémy s kolenami - buď oddych alebo iný tréner

susedka1000
autor
14. máj 2020

@mogaa
@mogaa no vyskúšam tých 30 dní s jill a potom uvidím, a to sú tiež tréneri ten beginner a ripped? 😃🤣 Ci ako... Hodila by si mi tu prosim ta link na beginnera 3workouty? 🙂 Ďakujeeem

martinusik91
14. máj 2020

Ja som cvicila jill 30 day shred a presne koli kolenam som prestala strasne ma boleli...

zuvila9
14. máj 2020

@susedka1000 ja odporucam cvicenia Fitfab Strong.

mogaa
14. máj 2020

@susedka1000 nie Jillien má programy podľa náročnosti: postupnosť je Beginner shred, 30Day shred, Ripeed.....takže ak si začala 30 Day shred a zvládaš ho tak kludne pokračuj v tom programe....ak chceš trošku "ľahší" tak začni najskôr Beginner shred....je ľahší len v tom že tam nie je toľko kardia, ale je o to viac silový...ten má 3workouty a cvičíš 10dní 1workout, potom prejdeš 10dní na druhý workout a nakoniec tretí....v týždni cvič tak aby si mala minimálne 1 deň oddych(môžu byť aj 2dni)...kludne môžeš cvičiť podľa schémy 3+1(3dni cvičí,1deň volno) a 2+1(2dni cvičíš a 1deň volno) alebo 5+2(5dní cvičíš 2dni volno....vtedy máš 1workout na 2 týždne čiže celý program odcvičíš za 6 týždňov a môžeš prejsť na ďalší program....tu je link na ten Beginner shred(ak nemáš činky kludne cvič s flašami s vodou)
https://ulozto.sk/hledej?q=beginner+shred

majuska161
14. máj 2020

@susedka1000 je tu aj skupina Cvičíme podla Jillian Michaels, tam je vsetko pekne vysvetlene, linky na videá, postupnosť...

mogaa
14. máj 2020

@martinusik91 veľa kočiek malo pri Jill problémy s kolenami potom prešli na Ewu Chodakowsku - tie najťažšie programy sú obtiažnosťou porovnateľné,len Ewa nie je silová a má uplne iný štýl cvičenia....

martinusik91
14. máj 2020

@mogaa teda skor kardio?Je tam vela skakania? Kondicne som jilian zvladala len teda po par tyzdnoch sa prejavili tie kolena...

zania
14. máj 2020

@mogaa prosim ta a u Evy chodakowskwj sa s cim ma zacinat cvicit?nasla som viacero na youtube. Dakujem

mogaa
14. máj 2020

@martinusik91 Ewa nie je silová, je to uplne iný štýl cvičenia....programy má aj čisto statické bez kardia a aj s kardiom - samozrejme všade má cviky aj s vlastnou váhou

mogaa
14. máj 2020

@zania na YouTube ich má len pár, ostatné sa dajú stiahnuť na ulozto....záleží čo cvičením chceš docieliť - či prioritne chudnúť alebo tvarovať.....odporúča sa začať Skalpelom, lebo je čisto statický bez kardia...ale môžeš programy aj striedať nie cvičiť len jeden

mogaa
14. máj 2020

@zania

@martinusik91 má aj skupinu Cvicime s Ewa Chodakowska

kittykat22
14. máj 2020

@susedka1000 ako pise @mogaa vyssie, Ewa Chodakowska je lepsia. Ma cvico ine - setrnejsie ku kolenam, a vyborne vysledky 🙂 @mogaa dnes som si na teba spomenula - lahla som pri 26 minute turba 😅😅 samozrejme pri lamackej verzii cvikov 😂

mogaa
14. máj 2020

@kittykat22 no ja som si dnes dala miesto MOniky Jillian, lebo so 2dni mala oddych a stále svalovica na nohách ako hrom😉a mala som cvičiť akurát na nohy, tak som to zmenila za posilovanie😉ale zajtra pokračujem, kondička sa lepší ale svalovica len tá svalovica😉

mogaa
14. máj 2020

@kittykat22 tak cvičíš bez výskokov? všetky cviky si upravuješ bez skákania?

martinusik91
14. máj 2020

@mogaa ta skupina je na fb ci kde? Pozerala som skalpel na youtube a teda vyzera to super az mi je luto ze teraz nemozem cvicit. Za dva tyzdne ma caka operacia ale ked uz budem ok idem do tohto 🙂