Ako schudnúť najmä z brucha?

angel200
6. jan 2021

Baby co poradite ? Ako chudnut? Schudnut? Hlavne brucho . Dakujem.

janai1
6. jan 2021

Vyšší výdaj ako príjem 😂 nedá sa schudnúť iba z jeden časti

janai1
6. jan 2021

*Jednej časti 🙈😂😂

zuzubb007
6. jan 2021

presne tak, vyšší výdaj ako príjem, odporúčam sladké vody, sladkosti a múku obmedziť, sem tam dva trikrát do týždňa si zacvičiť poriadne kardio a váha určite pôjde dolu ale celkovo ešte som nepočula, že by sa dalo schudnúť len z jednej časti, haha aj keď ja by som brala z nôh do kôz :D

janka_266
6. jan 2021

@angel200 z brucha sa chudne v kuchyni

angel200
autor
6. jan 2021

Naozaj mudre odpovede 🙂 Mate nejake overe diety? Napr.90 dnova atd.? Nadpis mi zmenil admin. Chcem schudnut vseobecne zo vsetkeho , ale hlavne ma štve brucho.

angel200
autor
6. jan 2021

@zuzubb007 Nadpis mi upravil admin. Bolo tam ako schudnut .

janai1
6. jan 2021

@angel200 áno, sú to múdre odpovede lebo sú pravdivé 😊 každá "overená diéta" funguje na princípe vyšší výdaj ako príjem 💁‍♀️

marticka85po
6. jan 2021

@angel200 presne ako pisu dievcata.z brucha sa chudne v kuchyni. Strava je totiz 80% uspechu v chudnuti. A nepotesim ta asi ale brucho je vacsinou posledna a problemova partia z ktorej schudnes. Je to smutne ale je to tak

zuzubb007
6. jan 2021

Samozrejme ze múdre odpovede, kto nechce schudnúť vyhľadáva kraviny ako kadiake práškove diéty a podobne kraviny ktoré sú na dve veci, keď ti baby dobre radia tak čo chces bez práce v kuchyni to nepôjde, a diéty držať sú hovadina treba jesť všetko ale s mierou prijem kalórií menej a výsledky sa dostavia, bez práce výsledky nebudú

angel200
autor
6. jan 2021

Kto tu chce praskovu dietu? Tu sa nieco pytat.. zbohom.

janka_266
6. jan 2021

@angel200 počítanie kalórii cez kalorické tabulky, od 1.1. Je tu minimálne 20 tém s týmto problémom 😂

hopsadobrandejsa
6. jan 2021

Na chudnutie je najlepsie cardio. Behom zapajas cele telo. Co sa tyka cvicenia konkretnych partii ako napr brucho, tam si potom staci na googli vyhladat cvicenia na abdonimaly aby si trafila vsetky casti brucha + spevnenie bokov.

Diety na chudnutie ti neodporucam. Problem nie je v zdravej strave. Telo potrebuje ziviny cize k treningu je treba aj dobre sa stravovat.

Obmedzit sladene vody, kolace, cukry vseobecne. Konzumovat zdrave, lahsie stravitelne tuky ako napr avocado, vajicka, ryby atd. Vyhnut sa napr klobasam ci smazenym jedlam a miesto toho si dat radsej maso ktore ma mensi obsah tuku ako hovadzie a zeleninu hlavne.....to urobi svoje.

Najdolezitejsi faktor......sebadisciplina. Mne sa tiez kolkokrat nechce, ale clovek sa musi prekonat. Mne osobne teraz cvicenie ide lahsie pretoze konecne vidim aj vysledky, ale vysledok neocakavaj do mesiaca. Ja cvicim uz ¾ roka pravidelne.

Vela zalezi aj aky typ postavy mas ( mesomorph, endomorph ci ectomorph ). Podla toho treba potom aj upravit aj jedalnicek.

Vela stastia. Hlavne to v zaciatkoch nevzdavaj. Vysledky naozaj nepridu hned, ibaze by si cely den travila vo fitness co pochybujem.

nela6
6. jan 2021

@angel200 brucho ovplyvnuje najme tuk, nehovorim, ze ma vynechat, primerane vyske a vahe, a hlavne tie ok tuky...mne pomohli kaloricke tabulky, zacala som si skladat jedalnicky a schudla som aj brucho

janai1
6. jan 2021

@angel200 a čo chceš? Normálne sme ti odpovedali ako schudnúť... Začala si sa pýtať na overené diéty @zuzubb007 ti napísala jej názor a ty sa urážaš že kto hovorí o práškových diétach, no TY lebo pre niekoho to môže byť "overená diéta"

Akože čo chceš? Čarovnú pilulku? Alebo? Proste cvič a nežer kraviny a schudneš 💁‍♀️

nateeka
6. jan 2021

@janka_266 presne tak! Overená skúsenosť

herriett
6. jan 2021

Upravit stravu a cvicit. Staci aj 20 min denne vlastnou vahou. Mne to zaberalo. Skus, sama uvidis, co ti pomaha a co nie. Drzim palce 🙂

rik01lulaka
6. jan 2021

Mnou overené na rýchle chudnutie je paleo... dostat sa do ketozy a zotrvať v nej dlhší čas, ale treba sakra pevnú vôľu...pri deťoch som skúšala veľa krát a bez úspechu tak som skúsila kalorické tabulky a super, takže tak ako píšu ženy vyššie kaloricky deficit plus výdaj!

hanelka1
6. jan 2021

@angel200 ahoj, skús si pozrieť knihu od Antónie Mačingovej - Najedzte sa do štíhlosti, mne pomohlo, za mesiac 3-4 kg ale princípom je, že chudnes hlavne z objemu jednotlivých partií. môj muž schudol 10 kg za 2 mesiace. Je to úplne bez hladovania, iba správnym zložením stravy. Jediná nevýhoda - treba si jedla pracne chystať. Samozrejme ak si dáš nejaké cvičenia na oblasť brucha, ešte ho budeš mať aj pevnejšie. Držím palce

marci77
7. jan 2021

@angel200 odporucam 90dnovu dietu, je to v podstate delena strava, aj na fb je velmi dobra skupina aj s roznymi receptami, aj tu, skuste,
ja som schudla 6kg za prvy mesiac ....len potom som to nedotiahla do konca....ale planujem zacat teraz zase
tu je skupinka
https://www.modrykonik.sk/group/4281/
a tato je specialne k receptom z 90dnovej
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

janeninka
7. jan 2021

@angel200 tak hlavne sa neodporuca nejaka kratkodoba diéta ale celkova zmena ziv.stylu. v strave je fajn si povolit tzv.cheat day raz do tyzdna kedy si dovolis napr aj zakusok a pod.aby si nemala pocit ze sa len mucis. A v cviceni zas uplatnit pravidlo ze mozes necvicit den ( pripadne aj dva) ale uz treti den nesmies vynechat. Tak sa buduje navyk.

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babydesire
8. jan 2021

@angel200 cica nezer 🤣🤣🤣🤣

denka18
1. mar 2022

@herriett kedy si videla prvé výsledky?

3petka
1. mar 2022

@angel200 nechcem ťa demotivovať ale brucho pôjde pomaly ako posledné. Ako baby spomínajú cvič, uprav si stravu. Dieta je chujovina, musel by ti ju zostaviť niekto kto sa vyzná a nie len tak halabala.

herriett
1. mar 2022

@denka18 už po 2 týždňoch som cítila, že oblečenie - nohavice, sú mi trošku voľnejšie. Visieť na mne neviseli 🙂, ale bolo cítiť, že už mi nie sú také tesné. U mňa ide tuk najskôr dole v oblasti bokov - brucho sviňucha, ako píše 3petka, sa drží ako kliešť 🙂. Hlavne poobede si treba dávať pozor na to, čo zješ - aspoň u mňa to takto fungovalo.

denka18
1. mar 2022

@herriett môžem sa spýtať aj si cvičila podľa niekoho a každý deň? Alebo koľko si si dávala pol hodku?

bubibu
1. mar 2022

@angel200 strava je najdôležitejšia. A dieťa, ktorú vies dodržať cely život. Čiže žiadne leto diéty, bielkoviny atd. Normálna zdravá strava, kde máš normálny príjem vláknina, bielkovín, tukov a sacharidov

herriett
2. mar 2022

@denka18 kolegovia mi nejake cviky ukaxali a ja som si vybrala. Najprv som si dala beh-sprint cez telecvicnu ( nie dookola)-sprint od steny ku stenu a spat pomaly krokom, potom sprint 2x a raz krokom a tak az do 5x sprint. A potom som si dala cvicenie vlastnou vahou-hlavne zamerane na brucho a zadok (plank je super a akoby si liezla hore skalou, horolezecke brusaky som si ich nazvala). Zo zaciatku 2 serie, potom 3. Mam vyhodu, ze v robote mam kde cvicit-vcera konecne spristupnili aj posilku aj telocvicnu. Bud si daj 3x tyzdenne hodku abo kazdy den, okrem vikendu, polhodku. A inak aj hit cvicenie je super...

herriett
2. mar 2022

@denka18 no a jasne strava. Po tej 15ej som uz vynechala cukor, pecivo. Ale cez vikend som si obcas dala aj pizzu, aj kolacik. Tiez sa vraciam k cviceniu a uprave stravy, 50 na krku a kila sa skor nalepia. Drz sa 🙂

banderaska29
2. mar 2022

počas boxu, behania a cvičenia mi brucho ide ako posledné do formy, ale ak to spojím s upravenou stravou tak ide medzi prvými. mám to otestované, odskúšané ! 🙂