Ako rýchlo schudnem 7 kg?

11. mar 2022

Ahojte baby prosím poraďte ako schudnúť rýchlo 7 kg co vám pomohlo ďakujem 🙂.

pribinak
11. mar 2022

Začni behať

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. mar 2022

@viestta no ja jem dosť veľa sladkostí najme v období pred MS neviem ako to začať ovládať proste vtedy by som najradšej zjedla celú chladničku je to silnejšie pribrala som 7kg a chcem to dat dole som s toho nešťastná 😭

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliennka1
11. mar 2022

Vsetko je v hlave a to, ze potrebujes prijat take mnozstvo sladkeho kvoli MS, je vyhovorka. Chapem, aj ja to tak mam, ale da sa to ovladnut, povedz si, ze ti na zahnanie sladkeho staci polka tabulky coko namiesto celej, napriklad. Ked to takto postupne budes obmedzovat, uvidis, ze to pojde. Nevravim, ze uz potom nemas jest nic sladke, ale urcite treba dost skresat mnozstvo.
A tych 7kg urcite nedas dole za tyzden, treba byt realista, tiez si ich nepribrala za tyzden.

littlefiona
11. mar 2022

Ja som schudla 10kg za mesiac a ďalších 8kg za ďalšie dva mesiace, ale teda po 40tke to jednoduché nebolo. Vylúčila som zo stravy sacharidy, bola som v kalorickom deficite a 4krát do týždňa tréning v posilke. Dá sa to, len to chce pevnú vôlu a sebaovládanie. Zmenila som od základov životný štýl, stále cvičím a stravujem sa zdravo a váha sa nehýbe hore už rok.

snezienkaaa82
11. mar 2022

Ja som prestala jest zemiaky, pečivo. Sadké a ostatné si dám, po 15.00 už nejem. Veľa tekutín, až o klameš žalúdok. Extrémnu diétu som držala len raz, vychudla som na 50 kíl, 0ri výške 170 cm. Postava super, no bola som bez síl a v tvári ako starena....

mia781312
11. mar 2022

@snezienkaaa82 po 15:00 nejdest to co preboha sa skôr trápiťe podľa mňa

buberova
11. mar 2022

Pozri si na instagrame profiky ako fitkoucing alebo tomax. Hlavne sa zameraj na kalorický deficit nie kapustové tabletky na chudnutie a iné hovadiny

fineta
11. mar 2022

Rýchlosť schudnutia závisí od toho, čo si ochotná pre ten cieľ spraviť. 😊 Mne pomohla tesne pred 40tkou úprava stravy - vyvážené jedlo 5x/deň, pečivo len bielkovinovy chlieb, ovocie iba na desiatu a sladkosti či slané pamlsky išli do zabudnutia. Postupne zaradila rotoped. Snazim sa kazdy den bicyklovat aspon 30 minut. Schudla som cca 11 kil za 2 mesiace...

snezienkaaa82
11. mar 2022

@mia781312 ale nie, prečo? Ja sa najem do 15.00, normálne, polievku, druhé, no bez zemiakov, ryze a pečiva. Aj sladké si dám, keďže pečenie je moje hobby. Akosi som tak nastavená, netrápim sa. Som migrenik, čiže nepreháňam. Aj od hladu by ma hlava rozbolela.

luccija
11. mar 2022

@snezienkaaa82 podľa mňa to je úplne nevhodné, ale ak Ti to vyhovuje....ak by si si dala šalát s tuniakom, či omeletu so zeleninou nič sa nestane

1angelika
11. mar 2022

Súhlasím s tým čo ti píšu ostatné a na zahnanie chuti na sladké odporúčam doplniť chróm.

greta2017
11. mar 2022

Ak chces chudnut nezdravo- nejedz nic. To je samozrejme debilizmus. Stiahni si kaloricke tabulky apku alebo online navstiv stranku a vypln info a pis si co a kolko si zjedla. Neprekracuj kaloricky strop na dany den a mozes aj sladke aj hocico pokial sa to zmesti do tych kalorii...a ak k tomu pridas pohyb zdravo schudnes aj viac ako 7kg.

judit47
11. mar 2022

Ako hovorim vzdy ja ,,ked tucny schudne,chudy zdochne,,.

7kg pre mna co mam 62kg pri 180cm by teda nebola otazka mesiaca ani dvoch ale viem si predstavit ze pre 80-90kg zeny by to bola,,malina,, po uprave stravy a pridania pohybu.

Denne prejdem 18km a rucicka na vahe nejde zazrakom dole a to sladkosti nejem😃

Takze treba si to idealne nastavit priamo na tvoju vahu vysku a tvoj vek a ako hore spomenute jednoducha matika vydaj prevysuje prijem.

Mna inak vzdy fascinovalo,ze zeny su ochotne nedovolit dietatu sladkosti idu pozabijat svokry a ine matky ked daju decku kinderko, do 3r o sladkostach ani nepoculi len domace zdrave kolace,idu sa potentovat od ktoreho mesiaca co moze dieta jest,ale pri nich im nerobi problem si kazdy mesiac niekolko dni kazdy den ,,zozrat,, cokolady keksiky atd.,to uz asi nezdrave pre ne neni😄

snezienkaaa82
11. mar 2022

@luccija mam sedavé zamestnanie to mi stačí. Radšej som mala autirke poradiť, nech neje nič? Chcela poradiť, tak som napísala.

soldi
11. mar 2022

Ak sa chces vyhnut jedeniu sladkosti, tak ich proste nekupuj 🙂

luccija
11. mar 2022

@snezienkaaa82 ale veď v poriadku, ale toľko hodín cez deň, plus noc nie je dobré nejesť aj kvôli cukru a energií.Ked sa cítiš dobre fajn.Podla mňa to nie je dlho udrzatatelne

snezienkaaa82
11. mar 2022

@luccija ja jem sladkosti normálne, aj teraz dorábam kremes. A načo zaťažovať metabolizmus pred spánkom? V noci ma telo a trávenie odpočívať a nie tráviť.
Podľa mňa jem normálne, vždy lepsie ako hladovka ( v iných fórach tu na MK veru rádia aj také, že nejesť vôbec, alebo klíčky a také....)

jani727
11. mar 2022

@judit47 asi je trochu rozdiel davat jest sladke detom od mala ako ked sladke prima dospely človek. Ako male dieťa som sladke nejedla vôbec iba ovocie sladkosti sa absolutne nekupovali a to som mlada žena. Samozrejme prišla puberta a som si sladke kupovala a od vtedy je to problem. Zato ale jem aj zdrave veci... strava ma byť vyvažena ale určite sladkosti detom do ust nepatria do 3 rokov absolutne a mozes sa spytat viacerych pediatrov.

jani727
11. mar 2022

@judit47 nepoviem raz za čas by som im dala sladky koláč ( radšej s mensim mnozstvom cukru) ale kinderka, brumiky a ostatne somariny nepodporujem. Ked už tak tak čisto ovocne tyčinky.

kvetinka75
11. mar 2022

skús dukanovu dietu, pri nej mi išlo veľmi rýchlo dolu 7 kg. Len to potom nejako udržať.

rebeca40
11. mar 2022

Mna to tiez tak drzalo a zacala som menit sladosti za mrkvu, mlady kalerab .Pochopila som,ze to nebolo o sladkostiach len o tom si podchviľou niečo hodit do ust.

mia781312
11. mar 2022

@jani727 presne súhlasím ako aj ja 😊a cipsi to vôbec tie len videla v miske 😂vie ze ich nesmie

bilancia
11. mar 2022

radsej trosku pomalsie, aby ta nedohnal potom jojo efekt, a potom klasika - vyradit sladkosti , sladene napoje uplne, obmedzit mozno aj komplexne sacharidy - prilohy resp. zmensit porcie , tuky a bielkoviny predsalen viac zasýtia . pomozu aj nejake kaloricke tabulky si zapisovat a potom sport/pohyb, pridat vela prirodzeneho, najlepsie chodza, vyuzivat schody atd. pomaly to pojde dole, ak to chces rychlejsie, tak aktivne sportovat .

bilancia
11. mar 2022

a este som chcela dodat, ze vela spraví aj stres a kvalitny spanok.

judit47
11. mar 2022

@jani727 my sme mali od mala sladkosti k dispozicii,kupila sa domov krabica a ked sme chceli dali sme si-mozno aj preto ma to vobec nelaka a nedrazdi a ani to nejem(sporadicky)

Nehovorim davat 2rocnemu dietatu kazdy tyzden brumika kinderko atd-prispevok mieril uplne inam-preco na seba niesme take kritcke ako na deti,ano je ine co zje dieta a co dospely ale je podla teba zdrave a vhodne(a to ti potvrdi kazdy lekar!)jest kazdy mesiac sladkosti(ze niekto z toho priberw 7kg nieje jedna cokolada mesacne)ale systematicke prijmanie sacharidov-vies ako to skodi tvojmu telu(preco to u seba nevadi ale u deti ano)

ikuska88
11. mar 2022

Mne sa od Silvestra do dnes podarilo schudnúť 8,5kg. Snažím sa nejesť pečivo, zemiaky, ryžu , sladené nápoje, sladkosti iba minimálne . Behám doma na pase, a každý deň minimálne 10 000 krok. Moj partner schudol za tu istú dobu 16,5 kg.

jani727
11. mar 2022

@bilancia presne ako píšeš určite vyradiť aj sladke vody, pridať viac zeleniny, menej ryže .. zemiakov.

jani727
11. mar 2022

@judit47 jasne je to nezdravé aj ja s tým bojujem snažím sa to nahradiť niečím zdravým ale aspon zatial sa mi to neukladá na tele príliš. Zaleží kto ma aky metabolizmus a čo sladka vec obsahuje. Daju sa pripraviť aj zdravšie varianty sladkych ranajok. Napr. kaše s ovocím. namiesto sladkosti jest ovocie ale aj so šupkou nie štavy samotne ktore možu spôsobiť napr. stukovatenie pečene ... čo robí aj fruktoza bez vlakniny.