Momentálne platy v Bratislave - Dell, Henkel

19. jún 2021

Ahojte maminky uz pracujuce
Ake su momentalne platy v korporaciach v Ba na poziciu s 2-3 cudzimi jazykmi
Mam skusenosti cca 5 rokov s pracou v korporatw este pred MD a moembtalne sa rozhliadam
Je realne vypytat si 2500 eur brutto ? Nehovoeim o junior poziciach
Mam jednu ponuku (mala firmicka) a zvazujem ci ju zobrat alebo skusat este korporacie
Dakujem

3009
19. jún 2021

Určite je lepšie korporácia

autor
19. jún 2021

@3009 preco?
Plat teda v pohode tych 2500 mozem pytat,

marseillefan
19. jún 2021

Veď v inzerátoch (profesia napríklad) je povinné uvádzať plat, tak si to tam pozri...

autor
19. jún 2021

@marseillefan su tam nizke platy tak chcem vediet realitu

adula12
19. jún 2021

teoreticky je to mozne si pytat. ale vacsinou sa vsetci tvaria na zaciatok menej a potom bonusy, vyhody a bla bla. kazdy zhana cloveka co chce najmenej 😉

loginexistuje
19. jún 2021

o akej pozicii hovoris ? nemyslim ze v korporacii dostanes viac ak mas taku ponuku tak by som ju zobrala v tej malej firme

marseillefan
19. jún 2021

no to, čo vidíš na profesii bude viacmenej realita si myslím...

vikusjk
19. jún 2021

podla mna ako mamicka s malym dietatom, alebo detmi, je lepsie sa zamestnat v korporacii. Lepsie moznosti back-upu, menej starosti, ked dieta ochorie a je potrebny bud home office, alebo ocr. Nehovorim, ze na kazdej pozicii, ale myslim, ze vo vacsine pozicii je to tak.
Co sa platu tyka, tak velmi zalezi na pozicii. Korporacie davaju v inzeratoch vacsinou spodnu hranicu grade-u, na ktory sa pozicia obsadzuje, cize urcite to nie je realny plat, ten moze byt aj o tisicku vyssi. Pytat mozes kolko chces, ak ich zaujmes, mozu ti dat ponuku aj s nizsim platom a zas bude na tebe, ci ju vezmes, alebo budes trvat na pozadovanej vyske platu a hladat dalej. Drzim palce

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. jún 2021

@beata_k angl, franc, tal.
Mas aj skusenost ze je to realne prosim,

autor
19. jún 2021

@vikusjk ved prave toto vsetko zvazujem ajked mal firma sa tvari ze budu flexib ale no neviem

anonym0001
19. jún 2021

Podla toho, co v tom korporate chces robit. Ako admin alebo PMO okolo 1800€, ako PM alebo IT okolo 2500€.

beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loginexistuje
19. jún 2021

ak mas robit zakaznicku podporu tak je to nerealne tuto vysku maju developerske pozicie

vikusjk
19. jún 2021

chapem, ja za seba ti mozem povedat, ze uz z korporatu odist nechem. Robila som v mensej firme, ked bola dcera mala, potom som zmenila a uz by som nemenila. Mam dostatok casu na rodinu, jasne ze cez deadliny je to narocnejsie, ale zvladnutelne a potom si to zas vynahradzam mimo terminov. Ale ja robim vo finance, nie na kazdej pozicii su asi nejake terminy, ale ak si uz v korporate pracovala, tak to poznas. Skusit mozes aj tu malu firmu, ved stale mozes odist a zmenit za korporat, alebo nieco ine

bodkolienka81
19. jún 2021

Iba jazyk nestaci, 2 su uz taky standard.. Suma je realna pre senior manager/consultant poziciu. Takze mas prax v managemente a/alebo si subject matter expert..

petamich
19. jún 2021

korporat je siroky pojem - mozes tam robit na service desku/supporte a tam je tych 2500 nerealnych, na seniorskych poziciach/developerskych alebo specializovanych ako bolo vyssie pisane to je uplne realne 🙂 tam zvycajne chcu hotoveho cloveka s predchadzajucou praxou na danej pozicii alebo podobneho charakteru - co asi mas

petamich
19. jún 2021

@marseillefan na profesiu davaju firmy minimum - kedze toto je ten plat, ktory potom musia dat akemukolvek uchadzacovi, ktoreho na danu poziciu prijmu ALE pravdu mas v tom, ze ak je tam uvedeny plat napr. 1000 na danu poziciu, tak 2500 nedostanes ani keby co...ak je tam ale napr. 2000, tak vypytat si 2500 nie je uz az taka utopia - je to skratka dobra indikacia, kde sa cca. ta pozicia pohybuje

nene1133
19. jún 2021

robila som v dell a lenove a teraz v mensej firme so 100 ludmi a asi by som aj brala korporat. v mensej firme je moznost postupu miziva a benefity tiez o nicom...co sa tyka platu nezalezi ani na tak na jazykoch, tie uz su samozrejmost, ale ide o tvoju prax. na supporte je nad 2000 nerealne, ale ako konzultant alabo manazer je mozne aj viac ako 2500

autor
21. jún 2021

@nene1133 v dell je nastupny plat 2500 realny? Nie manazerska pozicia

lucik194
21. jún 2021

nie, iba ak mas nieco specificke co priamo hladaju alebo si developer

nene1133
21. jún 2021

Mozno finance advisor,hr generalist alebo solutions architect...take beznejsie pozicie 2500 asi tazko

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrakobyla007
25. jún 2021

@marseillefan nemusi byt, v nasej forme napriklad su vrelmi podcenene platy co sa pisu v inzratoch. Napr pozicia kde realny plat je 2000€ ma vypisane 1500€ a podobne

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
25. jún 2021

myslím, že to je prestrelena suma, ale podľa toho čo si robila predtym

autor
26. jún 2021

@modrakobyla007 kde pracujes prosim ta

nikussss
27. jún 2021

Ja som nedávno riesila korporacie (senior operativa, žiadny manažment), a vždy som si pýtala minimálny uvedený plat + cca 300 eur, nikde nebol problém. Ale tak ja viem, ako sa na mojej pozícii pohybujú platy.osobne si myslím, že 2 je reálna, ale 2,5k ani veľmi nie.

zuzika33
2. júl 2021

Kym nevieme typ pozicie neda sa poradit.... platy su mozno od 1200-4000 tak tazko povedat.... ak ides na help desk rataj menej, vselike coordinator, account admin, business controller, interny technicky audit a pod to je nizsie ako pises. IT je vyssie ak senior pozicia, junior moze byt aj len 1600. Ale keby si z IT asi sa tKto nepytas.