Skúsenosti s Europainclinics v Bardejove

janicka1988
6. jún 2023

Dobry deň , mám posunutu platničku 10 mm , L5/S1 ktorá mi tlači na nerv a som objednaná do Bardejova na europainclinics . Máte niektorá skúsenosti s touto klinikou? Pomohli vám ? Tŕpne mi ľavá noha a mám štipľavu bolesť v nej ledva na Ňu stupnem . Pichali vám hneď injekciu pri prvej návšteve ? Ďakujem za odpovede ☺️

jazminn
6. jún 2023

@janicka1988 môj manžel tam istú dobu chodil, mal to podobné ako Vy...zo začiatku boli sľuby, že sa to dá do poriadku, pichly mu niekoľko injekcii a potom bolo, že už Vám nevieme pomôcť. Obrátili sme sa na MUDr. Bačinského z nemocnice Žilina, ktorý operuje platničky v Michalovciach. Manžel je po operácii, všetko je OK, trpnutie nohy skončilo hneď po operácii aj ostatná bolesť...doporučujem MUDr.Bačinského, asi vo štvrtok má v Mi konzultácie, kde treba prísť z MR a posúdi, vysvetli...nič náročné!!!

janicka1988
autor
6. jún 2023

@jazminn operacie sa dosť bojím lebo sa dlho potom zotavuje , rozmyslam či nieje lepšie laparoskopia v europain clinic v Košiciach , zatiaľ idem prvý krát do Bardejova uvidím čo mi tam povedia

jazminn
7. jún 2023

@janicka1988 nie je pravda, že sa dlho zotavuje...manžel chodil ihneď na druhý deň, len sadnúť môžeš o mesiac, takže všetko po stojačky, alebo po ležiačky...naozaj, netreba sa báť...ja som už odporučila niekoľkým ľuďom z môjho okolia a sú radi, že išli!!! treba si nájsť a prečítať o tejto operácii...veda ide sústavne dopredu...

mama28
10. jún 2023

ja som bola tiež, mám vysunuté dve platničky, nemohla som ani chodiť, tak mi tŕpla noha. Operáciu tiež odmietam. Na klinike mi hneď pichli injekciu, a môžem povedať, že mne to pomohlo, bola som potom ešte na jednu, ale tým to nekončí. Ja som potom absolvovala rehabilitácie, cvičenie - cvičila som poctivo a dodržiavam to doteraz, zmena držania tela, dvíhanie ťažkých predmetov a pod. K tomu som si kúpila knihu - Mechanika zad od dr. S.McGill.

lejja
12. jún 2023

@mama28 Dobrý deň, prosím Vás môžem Vám napísať? ďakujem

lejja
13. jún 2023

@jazminn dobrý deň, môžem Vám napísať? ďakujem

jazminn
15. jún 2023

@lejja áno

jazminn
15. jún 2023

@lejja áno

pegi45
29. sep 2024

@mama 28...zdravím aku ijiekciu vam pichli ked ste tam bola prvykrat?? Dakujem

mama28
5. okt 2024

@pegi45 to bolo 2020 - bolo mi podané Depo-medrol a Marcaine, ale vraj sa to už nepodávajú, lebo už sa to nevyrába.

pegi45
6. okt 2024

mama28 a teraz ste na tom ako??

mama28
6. okt 2024

@pegi45 teraz som na tom ta, že môžem fungovať. Ale stále cvičím a dávam pozor ako čo dvíham, zohýnam sa. Denne chodím cca 3-5 km. Chôdza mi pomáha a dosť. Aj keď mi tŕpne niekedy noha a bolí v SI kĺbe, chodím,. Beriem k tomu kĺbovú výživu, Omegu-3. Takže dá sa 🙂

pegi45
7. okt 2024

mama28 a platili ste nieco za to???

mama28
7. okt 2024

platilo sa 50€ injekcia, teraz neviem ako to je to bolo 4 roky dozadu. No ja neľutujem, lebo ja som tam išla v stave, že som nemohla ani chodiť, stŕpnutá , boľavá noha až po L5-L4, a odchádzala som odtiaľ normálnou chôdzou.

pegi45
8. okt 2024

mama28 tak to je super mna tlaci platnicka na nerv, nohy mi netrpnu ale uz je to dost otravne kazde rano vztavat s bolestou ani sportovat sa s tym neda lebo ked bezim alebo dlhsie stojim tak ma rozboli chrbat..tak dufam ze mi nejak pomozu tiez.

mama28
8. okt 2024

@pegi45
Držím palce, nech aj Vám pomôžu. 🙂

pegi45
9. okt 2024

janicka1988 zdravím ako ste dopadl a v tom Bardejove??