Testovanie po IUI

frida1990
29. júl 2021

Ahojte žienky, 19.7. sme boli na našom prvom IUI a dnes je presne 11 dní od zákroku. V pondelok 2.8. ma čaká vyšetrenie krvi. Pôvodne som chcela čakať na krv ale priznám sa, začínam mať pokušenie spraviť test. Na druhej strane sa ale veľmi bojím, že to bude zasa len sklamanie a nechcem sa zbytočne stresovať. Príznaky nemám žiadne, iba napätie v prsiach ale to mám vždy pred menzesom s pripisujem to aj progesterónu. V 7.dpo som mala jemné bolesti ako pri menzese ale trvalo to chvíľu a bolo to ozaj len jemne a potom asi 2-3 pichnutia v maternici, od vtedy vôbec nič. Menzes by mi za normálnych okolností mal prísť pozajtra. Myslíte že uz by čosi bolo vidno na teste? Mám test s citlivosťou 10.
Mám pochybnosti aj strach. Zároveň ale raz sa to dozvedieť musím, že na čom sme.. Mali ste niektorá pozit test už 11-12 dpo?

len_nig
29. júl 2021

Ja si myslím že keď spravíš ráno už by mohlo niečo byť 😊

misscelaneous
29. júl 2021

Teoreticky by uz slaba ciarka mohla byt. Ja by som uz urcite testovala, mam za sebou 1IVf, tri vklady a dve IUI, testovala som uz hadam v den vkladov a inseminacii 😂 drzim palce

misscelaneous
29. júl 2021

A mimochodom, moje ranne testy boli viditelne slabsie ako tie z druheho a neskorsieho mocu ;) tak mne sa oplatilo vzdy testovat skor poobede alebo az z druheho mocu. Viac zien v nasej IVF skupinke malo podobnu skusenost

frida1990
autor
29. júl 2021

Ďakujem žienky zajtra skúsim. Dnes som ale zjedla mega veľa červeného melónu, moč mám až priesvitný, asi by mi dnes aj tak nič neukázal 😃 ale zajtra ráno skúsim a uvidím podľa výsledku, či ešte zopakujem, dám vedieť 🥰

mikasz
29. júl 2021

@frida1990 skus rano, na 12dpo by uz test mohol ukazat mini ciarocku.
Drzim palce

frida1990
autor
29. júl 2021

@mikasz ďakujem ❤️

frida1990
autor
30. júl 2021

Ahojte, nie je tam vôbec nič, ani len náznak druhej čiarky, zas sa dívam na bielo biely test ako už toľkokrát, už negatívnejší byť ani nemôže.

misscelaneous
30. júl 2021

@frida1990 drzim palce nech si skoro uz vytuzenu ciarku najdes. Uplne rozumiem tvojim pocitom. Moje dve IUI nevysli a potom zacal kolotoc vysetreni (nepriechodne vajcovody, znizena cinnost stitnej zlazy, hranicny lupus, zla zrazanlivost krvi … ) verim, ze u teba to nebude ziadny alebo iba malilinky rychlo riesitelny problemik. Pridaj sa do skupinky IVF skusenosti alebo tak nejak ak chces, mna tam baby vela podrzali v tych majhorsich chvilach a boli pri mne s kazdym negativnym testom a potom sme sa uz spolu tesili z pozitivnych 🙂 nastastie mame teraz kopec moznosti, ktore si nase mamky a babky ani nevedeli predstavit. Ak by si mala chut sa popytat, pokecat, kludne napis aj sukromne 🙂

rybka1985
30. júl 2021

@frida1990 ja som bola na IUI den po tebe, zatial som netestovala aj ked ma to velmi láka. Pockam este do nedele. Skus aj ty neste pockat ❤

frida1990
autor
30. júl 2021

@misscelaneous ďakujem 😘 veru dnes je nás čoraz viac.. Ty si nakoniec išla cez IVF? My sme inak mali podmienku pred IUI že sa musí predtým spraviť vyšetrenie priechodnosti. Zistilo sa že mám nepriechodný ľavý vajcovod ale pri IUI som mala folikul vpravo, na tej priechodnej strane , to sme čakali kedy tak konečne bude. Snažím sa nevzdávať a hovorím si že možno je len skoro a test nezachytil, ale skôr už som nastavená tak že niekedy nabudúce. Už som to rozdychala. Ďakujem za podporu ❤️

frida1990
autor
30. júl 2021

@rybka1985 ďakujem ❤️ držím ti veľmi palce, ideš aj na krv? Ako sa cítiš? No ja už počkám do pondelka na krv už nebudem testovať, viem že sú baby ktoré mali aj prvé 4-5 týždňov test negat aj napriek tehotenstvu, ale skôr sa prikláňam že u mňa to táto situácia nebude. Ale tak bodaj by. Veru radšej vydrž s testovaním. Ale láka to že? 🙈 Ja som neodolala

misscelaneous
30. júl 2021

@frida1990 ano, tiez som bola na laparke pred IUI, mala som tazko priechodne oba. Prvy vklad sa nam ale embryo usalasilo vo vajcovode, tak ten musel prec, a v tom case na sone videli zadezanu tekutinu v druhom, tak som sublasila s odstranenim aj druheho. Ten bol za tych par mesiacov tiez uz nepriecchodny uplne. Druhy vklad sa opat chytili dvojicky, no bohuzial v 9tt prestali bit srdiecka. Treti vklad mi uz nasadili aj clexane a ten uz bude mat v auguste rok 🙂 ked sa na neho pozeram, stalo to vsetko za to 🙂

rybka1985
30. júl 2021

@frida1990 ja som tyzden mimo domu tak je lahsie odolat 😆 inak by som uz testovala ako sa poznam. Drzim palce. Daj vediet ❤

frida1990
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
frida1990
autor
31. júl 2021

@misscelaneous chválabožku, ťažká cesta plná bolesti, ale vyplatila sa , teším sa 🥰

frida1990
autor
31. júl 2021

Babulky, dnes ráno teplota 36,8. Ked neberiem progesterón, teplotu v poovulačnej fáze mávam tak 36.8-36.9 sem tam 37.0. Ked beriem progesterón (čiže teraz) mám tých 37.0-37.1. Progesterón som ešte nevysadila a napriek tomu dnes pokles ma tých 36.8. Menzes zatiaľ neprišiel. Test negatívny. Mám už podľa vas vysadiť progesterón? V pondelok mám ísť na krv aj keď podľa mňa je to zbytočné.

frida1990
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybka1985
1. aug 2021

@frida1990 drzim palce

frida1990
autor
1. aug 2021

Progesteron som vysadila a dnes teplota späť na 37,3 takže pre istotu ho znova nasadím a zajtra idem predsalen na krv. Mam v sebe asi 5% nádej.

frida1990
autor
2. aug 2021

Babulky test neklamal, krv negatívna 🙄.

rybka1985
3. aug 2021

@frida1990 ja mam test tiez snehobiely...

frida1990
autor
3. aug 2021

@rybka1985 koľký dpo si?

rybka1985
3. aug 2021

@frida1990 na IUI som bola 20.7.

frida1990
autor
3. aug 2021

@rybka1985 jaj áno deň po mne už si spomínam.. výsledky krvi ešte nie sú?

rybka1985
3. aug 2021

@frida1990 nekazali mi pristna krv

frida1990
autor
3. aug 2021

@rybka1985 a berieš aj progesterón? Ak ešte neprišla menštruácia tak negatívny test ešte naozaj nič neznamená, a teplotu meriaš? Je stále hore?

rybka1985
3. aug 2021

@frida1990 dnes som ho uz vysadila a cakam kedy pride ms

frida1990
autor
3. aug 2021

@rybka1985 mne sa ešte nespustila ale tiež čakám. Držím palce a mrzí ma to, želám veľa síl a motivácie do ďalších pokusov, my ideme ďalej ❤️

rybka1985
5. aug 2021

@frida1990 tak som dnes dostala...ty si ako na tom?

frida1990
autor
6. aug 2021

@rybka1985 ja už tiež už mám tretí deň už budem pomaly končiť, takže začína nový cyklus nová šanca, aj u vás aj u nás, držím palce 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre