KET jún 2023

marinecka95
31. máj 2023

Ahojte, čaká Vás KET v júni?
Môžeme sa podporiť 🙂

katarinaforever
1. jún 2023

@marinecka95 ahoj bola som včera 🤗 po týždni idem testovať. Kedy máš termín ?

marinecka95
autor
1. jún 2023

@katarinaforever držím palce 🙂
Ja som po neúspešnom májovom KET, čaká ma štvrtý vklad.
6.6 (14DC) idem na kontrolu pred vkladom tak termín presný ešte nemáme.

katarinaforever
1. jún 2023

@marinecka95 ďakujem 🥰 aj berieš nejaké lieky? Dúfam že nám to tentokrát vyjde

marinecka95
autor
1. jún 2023

@katarinaforever Idem zatiaľ v prirodzenom cykle, pred KET v máji som mala vraj sliznicu eňoňuňo podľa slov lekárky. Tak uvidím ako to bude tentokrát.
Prvé dva KETy som mala s estrofemom.
A áno okrem bežne podávaných liekov ako progesteron atď chodím na intralipidové infuzie a čo to mám aj z hematológie pre kombinácie rôznych porúch ☺️.
Tvoj to bol prvý vklad? Okrem progesterónu berieš niečo naviac?

petvik
1. jún 2023

Ahojte, ja som bola v pondelok na vklade. A tie dni sa tak vlečú, že som na prášky.

marinecka95
autor
1. jún 2023

@petvik držím palce 🫶
Nájdi si niečo čo ťa zabaví 😝

petvik
1. jún 2023

@marinecka95 ďakujem. 🙏🏼 Som na home-office, ale hlava inde. 😂

marinecka95
autor
1. jún 2023

@petvik verím 🙂

soraya004
1. jún 2023

Ahoj, mňa tiež čaká tento mesiac KET, máme jediné emryo, tak dúfam, že to je to pravé a ostane tam, kde má byť.

ivanka12
1. jún 2023

Ahojte. Ja mam v pondelok kontrolu po 2 týždňoch užívania estrofemu. Dúfam ze sliznica pekne rastie a dajú nám termín na vklad. Bude to môj prvý KET

katarinaforever
1. jún 2023

@marinecka95 ahoj nie tretí vklad jeden s estrofenom a jeden nativ ale bohužiaľ nevyšli. Teraz opäť s estrofenom a picham prolutex namiesto progesteronu. Máme už jedno dieťa z ivf vyšlo na prvý krát tak dúfam že sa podarí súrodenec.

marinecka95
autor
1. jún 2023

@katarinaforever prolutex som pichala aj ja miesto progesterónu - prečo ho tebe dali injekčne ?
Tak verím, že bude úspešný 🫶
Ja som mala dva s estrofemom a vyšli obidva ale neskôr som v 7- začiatok 10tt potratila.
Teraz nativ nič - krvácať som začala už 6DPT.
Štvrtý dúfam vyjde 🫶🥰

katarinaforever
1. jún 2023

@marinecka95 netuším prečo ho mám injekčne podľa lekárky je to dobrá voľba aj keď oveľa drahšia ako progesteron. Platila som naviac 200 EUR :( len za to. Držím ti palce aby ti to vyšlo ☘️ nedala si si pauzu medzi vkladmi ?

marinecka95
autor
1. jún 2023

@katarinaforever áno je drahší, mne ho nasadili pre špinenie (povrch krčku mám citlivý a keď som si zavádzala progesteron, špinila som).
Picháš 1 či 2x denne?
Nie, ideme hneď do boja.
Prvé dva vklady boli takto presne pred rokom.
Verím, že to tentokrát vyjde ❤️🫶

katarinaforever
1. jún 2023

@marinecka95 ja iba ráno prolutex ten pokrýva celú dávku do večera a večer ultrogestan 2 tablety. Tak potom daj vedieť 😉 ja v nedeľu určite testujem

marinecka95
autor
1. jún 2023

@katarinaforever utrogestan máš 100mg?
Ja som pichala 2x ráno aj večer 🤷‍♀️
Budem sa tešiť na // 🫶
Ja idem ešte len na kontrolu pred vkladom, snáď bude sliznica okey a ideme nato 🙂

katarinaforever
2. jún 2023

@marinecka95 áno 100mg, držím palce na kontrole

marinecka95
autor
2. jún 2023

@katarinaforever ďakujem 🙂 budem sa tešiť na správu od teba s fotkou s // 🫶

katarinaforever
2. jún 2023

@marinecka95 no bodaj by si mala pravdu 🥰 ďakujem

bejbs123
2. jún 2023

Ahojte,pripajam sa,vklad je 6.6,uz sa tesim a zaroven bojim.Je to nas 5.pokus,posledny pokus skoncil MA

stanka562
2. jún 2023

@marinecka95 bojujeme spolu ďalej, hcg klesá, 12DC kontrola 🙂

alexandra925
5. jún 2023

@marinecka95 ahoj, dobre rozumiem ze na 14dc ides na prvu kontrolu? Ja na 14.den v stredu idem uz na treti ultrazvuk, aby sme nacasovali vsetko tiptop, nakolko idem tiez v prirodzenom cykle. Mavas dlhe cykly? Drzim ti palce 🙏

marinecka95
autor
5. jún 2023

@alexandra925 áno na prvú, cykly mávam 30-33dňové poslednú dobu

33ada33
5. jún 2023

Ahojte pripojím sa k vám dievčatá 🤗 konečne som sa dočkala a idem aj ja na vklad ak všetko už pôjde tak ako má...nevedela som sa rozhodnúť či áno/nie ...MS mi ako naschvál meškala neprišla ani po vyvolávacke až nakoniec po 56 dňoch dorazila ale extra krátka 1,5dna Nikdy sa mi to predtým nestalo tak neviem či rozhodnutie ísť do KET bolo správne.
Ako by ste to riešili vy?

ivanka12
5. jún 2023

Ja som dnes mala kontrolu pred KET. Dopadla super. Sliznica 10mm a v sobotu bude nás prvý vklad 😊

marinecka95
autor
5. jún 2023

@33ada33 asi bude záležať na sliznici. Ak bola MS extrémne slabá, neviem či by som do vkladu šla hneď teraz. Ak ti dajú estrofem alebo niečo pod na sliznicu 🤷‍♀️

marinecka95
autor
5. jún 2023

@ivanka12 držím palce.
Ja idem zajtra na kontrolu pred KET, snáď tiež bude sliznica pekná, u nás ale štvrtý vklad 😘

marhulka2022
5. jún 2023

Mna caka uz 7 vklad... no ms mi meska uz 7 den..mali sme ist v native no podla uzvneprebehla ovulacia.. tak cakam na ms..

ivanka12
5. jún 2023

@marinecka95 ďakujem. Taktiež držím palce nech kontrola dopadne dobre 😊

marinecka95
autor
5. jún 2023

@ivanka12 ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre