Je lepší Iscare alebo Helios v Martine?

gamarka
26. okt 2011

Baby kde ste boli viac spokojnejší v Iscare alebo v Heliose? Zajtra by som nas s manzelom chcela objednať ale neviem kde. Plati sa aj pri vstupnom pohovore?

lenkalienka01
26. okt 2011

ja som absolvolala aj Helios aj Iscare a mozem povedat, ze do Heliosu by som uz nikdy nesla. Pri vstupnej konzultacii by si nemala platit ani v jednom CAR- e.

gamarka
autor
26. okt 2011

Ďakujem lenkalienka 😉

tanitta
26. okt 2011

@gamarka objednaj sa aj tam aj tam treba porovnat.....a podla tvoich prvotnych dojmov sa rozhodnut..... z MT do RK mas naskok a daju sa zosuladit terminy;)..... jednou cestou....

tinka9075
31. okt 2011

ja som bola aj v Heliose ale nikdy viac sklamanie velké teraz chodím do Iscare a môžem len doporučit budeš spokojná 🙂

jajuuus
31. okt 2011

@lenkalienka01 @tinka9075 a prečo máte zlé skúsenosti s Heliosom? 😕
@tanitta Iscare je v Ružomberku? 😕
prepáčte, že sa vám tu pletiem do debaty, ale možno nás bude čakať Helios, tak nech viem... 😅

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus ahoj nás tam sklamal jeden doktor tak sme šli preč a teraz som v Iscare 🙂

tanitta
31. okt 2011

@jajuuus je tam pobocka ...

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 aha tak 😉
@tanitta gúúglim, ale nič mi nenašlo 😕

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus a už je to za nami ale v Ružomberku nie je pobočka žiadna Iscare je v Martine vo fakultnej nemocnici 🙂

tanitta
31. okt 2011

baby sorry... ale jedneho casu presiel dr tomas z heliosu do RK do ambulancie a odtial sa asi prestahovali sem http://www.iscare.sk/kontakt/kontakt/martin takze aktualne...

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 veď to, že mi našlo len BA a MT... a už aj niečo riešite? či ste boli len na nejakých vyšetreniach?

jajuuus
31. okt 2011

@tanitta v pohode 😉

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus už riešime prvé iui sa nepodarilo bola som velmi chorá asi preto dnes som bola na sono a asi v piatok alebo v sobotu iui ja som 5krát potratila tak dúfam že sa už podarí 😒

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 bože, to mi je ľúto... ja som mala MA pred cca 2 týždňami... v 9tt... moje prvé bábatko ☹

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus už to prebolelo najhoršie bolo ked som potratila v siedmom mesiaci z toho som sa spamätávala velmi dlho ☹

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 😕 😕 😕 och nie... si silná žena!

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus musím mna dalej tahá velká túžba po dietatku tak sa len modlím nech sa to už podarí 🙂

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 ja sa trochu obávam ďalšieho tehotenstva, ale tiež bábatko veľmi chcem 😔 prajem ti, aby tvoje modlidby niekto tam hore vyslyšal a poslal ti krásne zdravé dieťatko! 😉

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus ved aj ja sa vždy bojím ako to dopadne ked som bola na iui tak som si pichala injekcie flaxiparín ked som už tolko krát potratila a ked sa podarí budem si ich pichat celé tehotenstvo ale nevadí vydržím 😉

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 čo by sme my nevydržali pre naše drobátka 🙂 len nech ich už máme, krásne a zdravé v náruči 🙂

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus ved to aj ja hovorím je to tažká cesta ale ked na konci čaká bábo tak je to super 🙂

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 to teda je ťažká cesta...

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus musíme len verit a ty ideš do centra?

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 po tom MA som sa môjho dokyho pýtala, či ma pošle na nejaké testy, že čo bol dôvod MA... a on že by mi mohol napísať odporúčanie do MT na genetické testy... ale neviem, či myslel do Heliosu alebo Iscare, alebo kde sa to robí, sama neviem... ale on spolupracuje s Heliosom, takže asi skôr tam myslel... ale neviem, či tam pôjdeme, či ešte raz neskúsime bez nejakých testov.... 😅

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus my sme tiež boli na genetike v Martine ale to sme boli u jednej doktorky ale nie v centre 😉

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 tak možno to tak myslel, že ma pošle niekam mimo centra, ja neviem, som bola stále v šoku, tak som sa ani neopýtala, že kam by ma to vlastne poslal... 😀

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus nám zobrala krv a o mesiac boli výsledky a všetko dopadlo dobre nič sa nenašlo tak neviem prečo tie potraty

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 je to zvláštne... pre mňa veľmi nepochopiteľné... výsledky OK a aj tak sa to stane viac krát za sebou 🙄

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus aj pre mna je to záhada v Iscare mi brali krv na hormon v akom stave sú vajíčka a včera som sa na to docenta pýtala a povedal že sú tak kvalitné že môžem darovat muž má spermiogram tiež ukážkový tak ja neviem kde je problém 😒

jajuuus
31. okt 2011

@tinka9075 zvláštne... že by sa len príroda hrala??? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre