IVF v júni 2020

smajli87
20. máj 2020

Ahojte 🙂 Plánujete niektorá podstúpiť IVF v júni 2020? Nás to čaká prvýkrát, tak som plná očakávaní a zároveň obáv, ale verím, že sa dopracujeme k vytúženému bábätku 🥰

zojanka
21. máj 2020

@smajli87 ja by som mala začať začiatko júna ✌

maxxim
21. máj 2020

@smajli87 caw caw🙂... my sme síce rozohrali už v máji, ale iba cakame na mesiacky aby sme mohli zacat. Injekcie su v chladničke, psychika vcelku ok a viac riešime konícky. Nemyslieť na to je vyhra sama o sebe, pretoze kazda navsteva, vysetrenie, vybavovacky nam zdvihaju síce stres a adrenalín, no skúsame to tlmit spolocnostou nas dvoch pri nejakej inej cinnosti. Pomáha to, a zblizuje. Ver mi, je to skúska no zvladneme ju všetci. 😊

deya123
21. máj 2020

Ahojte, mňa čaká v juni KET už sa neviem dočkať 🙂 držím Vám palce nech sa podarí nastimulovat čo najkvalitnejšie vajíčka 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalilla
21. máj 2020

Ahoj ak sa vsetko podari tak my tiez. Teda zacinam stimulovat a uvidime ako to pojde. Som plna ocakavani obav ako ty Radsej si uz necitam a dufam ze vsetko dobre dopadne a budeme mat babatko.

smajli87
autor
22. máj 2020

@zojanka super, ja tiež tak začiatkom, čakám už len na pani M.

smajli87
autor
22. máj 2020

@maxxim sme na tom podobne, dnes som si bol vyzdvihnúť za dve tašky ingrediencií zázračného elixíru 😁 a taktiež čakám na mesiačiky.. predpokladám buduci týždeň začnem tvoriť smajlíka na bruchu ako mi povedali 😄

smajli87
autor
22. máj 2020

@deya123 ďakujem, taktiež držím palčeky 🙂 máš už nejaké pokusy za sebou?

maxxim
22. máj 2020

@smajli87 sme v tom spoločne, drzime palce. A kam chodíte?

smajli87
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smajli87
autor
22. máj 2020

@maxxim do Gyn-Fivu v Nitre a vy?

maxxim
23. máj 2020

@smajli87 Gyn Fiv žilina. Len ta Ms akosi zaostáva...v pondelok to bude týzden od injekcie...snáď😊

maxxim
23. máj 2020

@smajli87 bodaj by vsetko bolo ok. Sú to riadné stresy. Aj ohladom mna, skoro 30 rokov som žil že vsetko je ok a kdeže... no musime dúfať

smajli87
autor
23. máj 2020

@maxxim Nám taktiež nenapadlo, že to bude také zložité... verím však, že sa všetko deje pre niečo.. je to síce náročné, občas aj na psychiku, ale už teraz môžem povedať, že nám táto, nazvem to skúsenosť, veľa dala ☺️

smajli87
autor
23. máj 2020

@maxxim po akej injekcii? Čo máte naordinované?

smeja1981
23. máj 2020

ahojte, pridavam sa ak mozem..Tiez cakam na MS a ide sa do stimulky. Teraz v maji som podstupila uz prvu stimulaciu no nedopadlo to dobre. Z 8 vajicok prezilo len 1 do 5 dna. Teraz je zmrazene ale mizernej kvality, asi sa ani nerozmrazi. Takze ideme hned do dalsej stimulky teraz po MS. Ak bude vklad, tak dame 1 to mrazene a 1 cerstve , uvidime co nas caka ...

smajli87
autor
23. máj 2020

@smeja1981 ahoj 🙂 Budem ti držať palce, aby to bolo tentokrát úspešnejšie. Čím stimuluješ? Do ktorého centra chodíte?

maxxim
23. máj 2020

@smajli87 presne tak... zivot berie, ale dáva nam viac v podobe lasky a opory.je to možno len taka skúska.😊

maxxim
24. máj 2020

@smajli87 ahoj, dostala vyvolavacku ms, pretoze už dva mesiace nebola...do 10 dni by mala prist a potom si bude musieť pichať gonal" a ostatne bude riadiť tá koordinatorka...

smeja1981
24. máj 2020

@smajli87 ahojky, navzajom si budeme drzat palceky ..😇,min. mesiac som stimulovala s Gonalom a menopurom. Ku koncu som prala az trojnasobne davky takze 3 x 225. Podla letaku sa moze max 225. Skoro vobec nereagujem na tie injekcie. Ani mi z nich nich nebolo. Normalne som cvicila brusaky cez stimulku. Az potom som sa docitala, ze sa nema cvicit..Ja asi potrebujem nejake davky pre kravy.😂, asi zajdem radsej za veterinarom...😂

maxxim
24. máj 2020

@smajli87 á...dnes prisla Ms ,,zajtra zaciname pichať"

deya123
24. máj 2020

@smajli87 ďakujem, nie toto je prvé ivf a len jeden pokus keďže mame len jedno embryjko

mnavo
25. máj 2020

Ahojte . Ja nakoniec stihnem este opu v maji. Ale vklad asi v juny. Tak som si dovolila pridat sa k vam do skupiny😃dnes som bola na sone, som 11den od zaciatku ms a doktorka ma na sone privitala, ze gratulujem, vyzera to na peknu urodu😂😂
Amh mam len kusok cez hodnotu 1, ale folikulov dnes videla na sone 15 . Snad sa im bude aj nadalej darit.
Drzim vam vsetky palce nech zaciatkom roka 2021 kocikujeme😘

smajli87
autor
25. máj 2020

@mnavo Ahoj. No to je super, nech sa tak krásne darí aj naďalej 🙂 Keď si 11.deň, už ti naplánovali aj termin odberu? V ktorom si centre?

smajli87
autor
25. máj 2020

@maxxim super, tak nech vam to ide hladko. Ja som dnes bola v centre a mám dilemu, či začať, keď príde MS tento mesiac alebo buduci... manzelik vybral v marci dvoje antibiotik a že to ešte môže mat vplyv.. tak uvažujeme, či sa ešte nedopovat vitamínmi mesiac a potom ... :-/ a ja som už bol nastavená, že ideme do toho... 😔

mnavo
25. máj 2020

@smajli87 idem este v stredu na kontrolu. A predbezny termin odberu mam na piatok. Chodim do gynfivu. Verim ze z tych 15 aspon polovica zabojuje😁

smajli87
autor
25. máj 2020

@mnavo ako si zatiaľ v gynfive spokojná?

maxxim
25. máj 2020

@smajli87 .dakujeme , no zvládame to tázko ale sme vzpriamený😊... ale zenicka je dosť unavená a taka nesvoja z toho gonalu. Uvidíme...v piatok ideme na sono ako rastú vajícka😊

mnavo
26. máj 2020

@smajli87 zatial som spokojna. Ako je pravda ze co sa neopytas tak sa nedozvies...ale doktori zatial super. Boli sme aj v inom centre na konzultaciu, a tam bol dost arogantny a povysenecky pristup zo strany doktora.
A ty kde chodis ak sa smiem spytat

zuzanita123
26. máj 2020

Pridavam sa, Ket v prvy junovy tyzden. Pred 2 rokmi pozitivne IVF😊. Drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre