IUI - apríl 2023

martina357777
2. apr 2023

Čaká niekoho ?

barju
3. apr 2023

@martina357777 ak 10.4. ukáže test že nie som tehotná,tak ideme na 3.iui v apríli

martina357777
autor
6. apr 2023

@barju držím palce, aby ste už nemuseli ísť. Mňa v stredu čaká folikulometriu, tak uvidíme. Snáď sa všetko podarí.

barju
6. apr 2023

@martina357777 Bodaj by to bola pravda, ďakujem 🙂

ivett_ka
6. apr 2023

ahojte, ja idem v sobotu 8.4.

martina357777
autor
7. apr 2023

Budem vám obom držať palce. 🍀
Plánujete ísť v deň zákroku aj do prace ?

ivett_ka
8. apr 2023

@martina357777 ďakujem 🙂. Ja uz mam po tom,do práce nejdem keďže je veľká noc. Je to naše 2 IUI ,dufam ze sa podari❤️. Na prvom IUI som bola tiež cez víkend. Je v tom so mnou ešte niekto ?

martina357777
autor
9. apr 2023

@ivett_ka mne podľa mojej bežnej ovu tiež teraz vychádza na víkend. Uvidíme však, čo povie krv. Ja som ani nevedela, že to cez víkend robia. Chodím do gyn-fiv v Žiline. Kam chodíš ty ? Myslela som, že pokiaľ to vychádza na víkend, dáva sa vyvolávačka a robí sa to v piatok. Som teda zvedavá. Budeš si robiť test skôr, alebo počkáš na krv ?

ivett_ka
10. apr 2023

@martina357777 chodím do gyn-fiv v Bratislave. Predpokladám že to bude v ZA rovnako. Ja som bola na 1. IUI v nedeľu a teraz v sobotu. Je to super lebo človek sa nemusi stresovať s robotou. Ale zas krv na HCG neberú cez víkend takže sa to čakanie natiahne o 1-2 dni😅. Po prvom IUI som testovala na 8. deň a mala som slabého ducha,ktorý potom "zmizol". Ten duch bol ešte z ovitrellu. A odvtedy som testovala každé ráno a dúfala že sa tam niečo objaví. Bolo to riadne sklamanie. Ale v podstate aspoň som uz nečakala že krv bude pozitívna. Ty plánuješ prvé IUI?

martina357777
autor
11. apr 2023

@ivett_ka áno mňa čaká prvé. To som si ma potešila, že do gyn-fivu. Bala som sa, že keď to padne na nedeľu tak budem musieť prísť v pondelok. Snáď fungujú rovnako.
Ja si tiež plánujem robiť test doma. Aby som bola pripravená na to, čo mi povie.
Verím, že to muselo byt sklamanie. Teraz to ale určite vyjde ❤️🍀

ivett_ka
11. apr 2023

@martina357777 Ďakujem ❤ . Aj ja tebe držím palce 🍀 Ak budeš mať chuť napíš po tom ako sa budeš cítiť po IUI 🙂

martina357777
autor
12. apr 2023

@ivett_ka tak dnes som bola na kontrole a IUI mi robiť nemôžu. Mám 8 vajíčok, takže to robiť nemôžu lebo hrozí, že by som mala 8 deti. Odporučili mi rovno IVF. Pravdepodobne tam pôjdem.

barju
12. apr 2023

@martina357777 to čím ťa prosím ťa stimulovali že tak veľa? Ja by som mala po letrozole iba jedno a IUI zrejme nevyšlo,dnes 12DPO a test takýto 😔

ivett_ka
12. apr 2023

@martina357777 som prekvapená že toľko vajíčok, ja som mala len 1 po stimulácii clostylbegitom. ale Dr. mi hovoril že sa môže stať že ich budem mať viac keďže mám PCOS. Tiež som rozmýšľala keby som ich mala viac že by som rovno riešila IVF, bolo by škoda nechať tie vajka "len tak"

@barju vždy je ešte aspoň malá nádej 🍀, kedy ideš na krv?
ja som ešte len 4. deň po IUI, príde mi to ako celá večnosť. Beriem utrogestan 1-0-1, a mám dosť bolesti v podbrušku, skôr také ťahanie. ale to som mala aj pri prvom neúspešnom IUI. máš aj ty utrogestan a nejaké príznaky ?

barju
12. apr 2023

@ivett_ka idem v piatok na krv. Minule IUI som mala už 6DPO bolestivé prsia že som ani podprsenku nezniesla a cítila som vaječníky občas ma v nich pichlo. Nevyšlo vtedy. Teraz necitim nič a to mám cez víkend dostať ms. Utrogestan beriem 0-0-1

martina357777
autor
14. apr 2023

@barju Mala som normálne clostilbegyt. Dve tablety denne. Problém bol v tom, že som ich vôbec nemala užívať. Mám ich tak veľa aj prirodzene.
@ivett_ka Áno rozhodli sme sa, že do toho ideme. Dnes idem na odber vajíčok. Snáď to vyjde nám všetkým ❤️

ivett_ka
14. apr 2023

@martina357777 držím palce ❤

ivett_ka
19. apr 2023

@barju ako si dopadla ? Ja idem na krv az v pondelok

barju
19. apr 2023

@ivett_ka v piatok HCG 34 ,kvôli tomu že to bolo nízke v pondelok kontrolný odber HCG 178. Predpísaný kludovy rezim, žiadny styk. Na ultrazvuk má objednali az 2.5. Akurát ale dnes som na toaletnom a na nohavičkách našla dve ruzovohnede kvapky. Volala som do CAR,zvýšili mi utrogestan na 1-1-1 a ja som si dala ešte magnézium a citrónovú vodu, to som sa dočítala tu na MK že si baby dávajú a nezostáva iné ako čakať čo sa z toho vykľuje. Ak by sa to v noci zhoršilo,mám ísť na pohotovosť alebo zajtra ráno do CAR. Podla poslednej ms som 4t+4 a včera bol termín kedy som mala dostať ms.

ivett_ka
20. apr 2023

@barju jej gratulujem a zároveň držím palce aby všetko dobre dopadlo ❤ mala si pred odberom krvi pozitívny test ? ja uz stresujem 😅

barju
20. apr 2023

@ivett_ka ďakujem,dúfam že to spinenie bola len náhoda a bude to dobré 🙂 Robila som si test na 12 DPO(samostatna fotka) lebo som mala ísť na rontgen zubov a nič som tam nevidela. Keď mi volali prvý výsledok HCG 34,tak som si spravila test a vtedy tam už bola slabá čiarka. Po včerajšom spineni som dnes robila ďalší test a silnie

ivett_ka
20. apr 2023

@barju ja som dnes 12 dní po IUI a 14 dní po Ovitrelle. a mám takú čiarku že ja si ju tam viem teoreticky domyslieť 😅 ale to je úplne úplne slabé. Ťažko povedať. aké používaš testy ?

barju
20. apr 2023

@ivett_ka dr Max,lebo mamatest mi duchovali. Mala som aj clearblue a teraz uvažujem ešte nad jeho kúpou,som zvedavá aké týždne by ukázal.

ivett_ka
20. apr 2023

@barju ani nehovor, ja mam mamatesty. A dnes som si objednala Livsane ultra včasný :D

d920
1. máj 2023

Ja som bola 26. na IUI. Po koľkych dňoch ste si tobili tehu test ?

ivett_ka
2. máj 2023

@d920 ja som si robila na 10 deň. Z mojej skúsenosti neodporúčam test ClearBlue ultra včasný, robil mi falošné čiarky. Žiaľ moje 2. IUI neúspešné.

sontamuycruel
2. máj 2023

@d920
Ahoj, ja som bola 29.4..
12.5 ráno si mam urobiť TT a prísť na krv.
No test si spravím už 10-11.5..už by mi malo ukázať.
Dnes len zo srandy som si robila..lebo kamoška neverila, že tam budem mat dve čiarky..
Ja som po druhom IUI...preto viem, že skôr ako na kedenasty alebo dvanásty deň sa neoplatí testovať- koli falošnej druhej ciarke.
V ktorom centre si bola ?

d920
2. máj 2023

@sontamuycruel Ja dom bola v Splne v Ke

sontamuycruel
2. máj 2023

@d920 a máš nejaké pocity alebo niečo?
Lebo si dnes 6 deň po..a to je čas uhniezdovania.

d920
2. máj 2023

@sontamuycruel cítim taky jemný tlak v podbrušku miestami pichanie. Nemožu to spôsobovať vagin. tablety Utogestan ?

sontamuycruel
2. máj 2023

@d920
Jj..to poznám.. určite môžu aj lieky za to.. ja používam progestanele 200mg kqzdy večer zo spodu.
Včera ma bolelo brucho pol dna...a dnes absolútne nič.
Toto je moje druhé IUi...a keď to porovnám tak pri prvom som necítila celých 14 dní nič.. a teraz cítim pomaly každý deň niečo.. až na dnešok...ale deň ešte neskoncil

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre