5 deň po ET - bolesti v podbrušku silné ako pri cykle

patts
21. júl 2024

Ahojte,viem,že je tu veľa diskusií k tejto téme aj k tomuto konkrétne, ale aj tak by som možno bola rada za nejaký názor,prípadne spoznať niekoho kto si teraz tým prechádza tiež. Dnes mi začína 6 deň po ET, v noci resp. skoro ráno som sa až zobudila na bolesti v podbrušku čisto ako keď mi začína cyklus (zvyknem mať veľmi bolesti) veľmi som sa zľakla či je to dobré alebo skôr zlé znamenie :( viem,že každé telo reaguje individuálne ale nájdem tu niekoho kto mal takéto bolesti tiež a bolo nakoniec ET úspešné?

butterflyeffect
21. júl 2024

@patts pri ET som nepocitovala nic a bol uspesny, ale skoncil MMT, dalsi KET tiez som nic necitila a neuspesny, potom KET horsie bolesti ako pred MS, plus zavraty (dokonca na 3DPT zimnica a teplota 37,5) teraz som 17tt.

patts
autor
21. júl 2024

@butterflyeffect tak viem,že telo je nevyspytaľné ale teda dosť som sa zľakla…nakoľko sme boli včera na oslave,sedela som na stoličke a zrazu odzadu prišla za mnou teta a mnou tak trhla nech idem tancovať až som sa zľakla a urobila taký trhavý pohyb so mnou no a nad ránom zrazu tie bolesti tak som sa zľakla ešte viac či nie z toho 🤦🏼‍♀️

patts
autor
21. júl 2024

@butterflyeffect a gratulujem k tehotenstvu! 🥹

butterflyeffect
21. júl 2024

@patts ja som bola v strese stale asi az niekedy v 14tt som sa uvolnila a zacala si to uzivat. Myslim ze je to normalne ze clovek sa viac sleduje, kedze ta tuzba je tak silna. Ja som vzdy od 4DPT testovala uz a 5-6 DPT som aj testy mala pozitivne.

patts
autor
21. júl 2024

@butterflyeffect presne ako vravíš :( človek nechce nič podceniť. ja mám odber krvi v stredu … nekonečné čakanie toto. Ja som chcela vyčkať ale nedalo sa 😁 a čítala som,že nie som jediná nedočkavá 🤦🏼‍♀️😁 urobila som si aj ja včera ráno test to bol 5 dpt,neviem či tam je jemný duch alebo len my s mužom to tam chceme vidieť 🤷🏼‍♀️😅 ja som si pichala Ovitrelle čiže neviem či mi ešte aj ten nedrží hcg 🤷🏼‍♀️ vy ste mali pri bolestiach aj špinenie nejaké?

butterflyeffect
21. júl 2024

@patts ja ju tam vidim 🙂 moze byt aj ovitrele ale nemusi, mne ovitrele ukazoval uz 2DPT( 9.den po pichnuti negativny) ale viem ze niekomu sa aj dlhsie drzi. Drzim prsty nech tmavne🙏✊🤞 ja som spinenie nemala ziadne, vlastne za celu dobu som iba raz mala hnedy vytok a to v 11 tt, ale pri kazdom utreti som kontrolovala papier 🤣

anika02
21. júl 2024

@patts ja ju teda vidím tiež...je tam 🍀 držím palce...viem čo prežívaš ja som dnes 10DPT vo štvrtok mám krv.

patts
autor
21. júl 2024

@butterflyeffect ach,nech to máme už konečne za sebou so šťastným koncom! 🙏🏻 ja neverím,že existuje žena ktorá pri tomto všetkom nepociťuje stres…podľa mňa nereálne 😁 tak uvidíme či tá čiarka bude silnieť a hlavne aké výsledky mi povedia v stredu 🙏🏻 už to všetko ostáva na vyššiu moc! A ďakujem,upokojila si ma tými bolesťami,človek fakt nikdy nevie čo má čomu pripisovať ….

patts
autor
21. júl 2024

@anika02 ty si si nerobila testy zatiaľ? 🙂 tiež som chcela vydržať ale nepodarilo sa mi 😅 aj manžel bol zvedavý 😁 pociťuješ už aj prípadne nejaké zmeny na sebe? 🙂 ja som strašne unavená ale tak to môže aj z toho progesterónu byť a prsia ma neuveriteľne bolia ale to už odkedy beriem tie hormóny …. ja mám odber v stredu, držím palce nech vo štvrtok ti oznámia pozitívny výsledok! … ty si tiež po prvom umelom? či? 🙂

anika02
21. júl 2024

@patts testovala som včera najprv som sa vyplakala lebo bol biely, keď som išla vyhodiť objavila sa čiarka. Dnes som testovala znova lebo som ráno po utretí kúsok špinila tak čiarka nabehla rýchlejšie ale rovnako slabá....tak neviem čo čakať. Pocity? Tak boli má v podbrušku najmä ľavá strana, prsia ale to všetko pripisujem liekom...skôr sa bojím aby nedošla menštruácia. A dnes som bola uz asi 15x cikať ale to zasa pripisujem tomu že pijem viac vody...no je to prvé IVF a tretí (posledný ) pokus. Dali sme dve bublinky vložiť. U teba je to prvý pokus?

patts
autor
21. júl 2024

@anika02 no ale čiaročky tam jednoznačne sú! 🥹 držím ti silno palčeky! Ale myslím,že je to na dosť dobrej ceste 🥰 potom daj vedieť ako si dopadla… u mňa prvý pokus tak 🤷🏼‍♀️ ale mám už len jedného mrazáčika do zásoby, ja mám nízku zásobu vajíčok,takže už táto správa ma celkom dorazila keď som sa ju dozvedela lebo nemala som ani šajnu,tak sme sa po 6 rokoch odhodlali skúsiť IVF, absolvovali sme milión vyšetrení (ako určite každá z nás čo sa snaží dlhý čas) aj 5 neúspešných IUI čiže toto je teraz také svetielko našej nádeje 🙏🏻

anika02
21. júl 2024

@patts o to viac ti držím palce 🍀 dobre to dopadne uvidíš ... Musí... Aspoň takto sa podporíme, takže ty máš krv v stredu?

patts
autor
21. júl 2024

@anika02 áno v stredu 🙂 ale strašné je to čakanie,že? 😅 14-dňové embryjko bude v ten deň 🙂 tak sa konečne ukáže ako to celé dopadlo! 🙂

anika02
21. júl 2024

@patts budeš teraz testovať každý deň?

anika02
21. júl 2024

@patts áno je to hrozne...do teraz som chodila do práce tak tie dni išli rýchlo ale už mám dovolenku tak do štvrtka sa to bude ťahať...

patts
autor
21. júl 2024

@anika02 dnes som netestovala ale zajtra asi testnem 🙈😅 tak som fakt zvedavá,pritom vravia,že krv ukáže skôr ako test tak nerozumiem tie naše pozitívne testy potom 🙈 musím povedať,že po 6 rokoch boli tieto moje úplne prvé // hoc len ako jemný duch,bol to zvláštny pocit ale nechcem sa unáhliť!

anika02
21. júl 2024

@patts sme na tom dosť podobné aj u mňa sú to prvé dve čiarky...pocit pekný ale ja sa stále bojím či tam budú aj naďalej...ako si písala také zvláštne...

patts
autor
21. júl 2024

@anika02 veď toto presne,som na tom rovnako :( tak len veriť,že to všetko dopadne čo najlepšie!

patts
autor
22. júl 2024

@anika02 tak urobila som si ráno 🙈 no neviem,nie je to asi o nič silnejšie ako bolo v sobotu 🤷🏼‍♀️

anika02
22. júl 2024

@patts zdá sa mi že o kúsok áno.😉..nie každému rovnako silnie...mne tiež pomaly. Jedna kočka tu písala že celý čas mala slabé čiarky 🍀 ja dnes robila z ranného a tiež iba o kúsok silnejšia.

patts
autor
22. júl 2024

@anika02 a hneď sa ti ukázala taká čiaročka či troška to trvalo? lebo ja som to mala najprv také celé ,,mokré,, ružové okienko až keď to schlo sa postupne ukázala 😁 chcem si kúpiť ten clearblue značku sú lepšie podľa mňa,len nemali u Dr.maxa alebo mi len nechceli predať inú ako ich značku 🤷🏼‍♀️😂

anika02
22. júl 2024

@patts ked bolo mokré tak kúsok slabšia ale potom hneď takto. Ja som dnes kúpila tie čo spomínaš ale v inej lekárni. Jeden klasický a jeden čo ukáže týždeň. Ale dnes už nerobím..☺️. Volala som aj do centra ohľadom toho špinenia. Tak mám si dávať na noc amalgen...ináč si picham prolutex.

patts
autor
22. júl 2024

@anika02 som zvedavá keď si urobíš tento čo ti ukáže ☺️ dnes by som ani ja už nerobila,urob si ráno 🙂 🙏🏻 a nespomínala si jej pozitívne testy? 😁 … ja zas beriem progesterón 3x denne, estrofem 3x denne a 1x denne si pichám Clexane ….. nič mi nevraví ani ten amalgen ani prolutex

anika02
22. júl 2024

@patts obe sú progesterón...prolutex injekcie a amalgen čipky. Ja tiež beriem 3x2 estrofen, 1x medrol, 1x aspirín a picham ten prolutex a od dnes už večer aj amalgen....ten čo ukazuje týždne vyskúšam najskôr v stredu ráno. Možno zajtra ešte skúsim ten klasický clearblue. A to som nechcela vôbec testovať až do krvi 🤣 dnes som si porovnala tak snáď kúsok silnie....ale iba kúsok.

patts
autor
22. júl 2024

@anika02 podľa mňa silnie! 🙂 ja už snáď vydržím do odberu 😁 resp. nemám už doma test a nemám cestu do mesta si ho ísť kúpiť 😅 ale potom napíš ako tebe vyšlo 🙂 ty si v akom centre podstupovala?

anika02
22. júl 2024

@patts ja SPLN Košice. A ty?

patts
autor
22. júl 2024

@anika02 Gyncare Košice 🙂 a akej kvality ti vkladali embryjká?

anika02
22. júl 2024

@patts expandovana blastocysta 5D a dávali sme aj to EmbryoGlue

patts
autor
22. júl 2024

@anika02 my presne tak isto 🙂 a tebe ktorého robili vklad? lebo ja mám odber krvi na 14 deň od odberu vajíčok už … ale tebe asi neskôr dali podľa všetkého

patts
autor
22. júl 2024

@anika02 a kvalitu si mala A-čkovu? B-čkovu? alebo AB? 😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre