Zabudnutá antikoncepcia

13. feb 2023

Zdravim . Mala som menštruáciu od 24.1 do 28.1.2023
Tabletky som brala pravidelne . No 2.2 sme išli na predĺžený víkend a tabletky som zabudla doma čiže som ich nebrala štvrtok, piatok, sobota,nedeľa. 4 dní som bola bez ant.
Piatok a nedeľu sme mali viacnásobný nechránený sex. Myslíte že môžem otehotnieť?. Ďakujem .

1angelika
13. feb 2023

jasné, že môžeš, to vieš aj sama.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
13. feb 2023

Kolky tyzden uzivania si vynechala?
Prvy?

autor
13. feb 2023

@veronikaszabova ak správne počítam tak ten prvý .

veronikaszabova
13. feb 2023

Sanca je dost vysoka

veronikaszabova
13. feb 2023

Uz len jedna tabletka zabudnuta v prvom tyzdni (ten je najdolezitejsi) moze vyvolat ovulaciu. A ty si nebrala 4 dni.

autor
13. feb 2023

@veronikaszabova aj keď ich užívam už skoro 4r.?

januska12323
13. feb 2023

Samozrejme, že môžeš. Aj keď šanca je menšia.

veronikaszabova
13. feb 2023

Dlzka uzivania HAK nema na to vplyv

autor
13. feb 2023

@veronikaszabova dobre tak uvidíme či sa dostaví ďalšia MS

autor
13. feb 2023

Uvidíme či sa dostaví ďalšia MS. Ďakujem 😘

autor
13. feb 2023

@veronikaszabova a ak by náhodou k tomu došlo tak to by bolo počaté v ten piatok alebo v tu nedeľu ? Mám v tom chaos . Kedy som vlastne mala ovulaciu?

veronikaszabova
13. feb 2023

To ti nepoviem 🤷

ropucha6
13. feb 2023

A to chces otehotniet?

floki1994
13. feb 2023

A to ked si zabudnes HAk nepouzijete aspon kondom? 🤔 nuz zaujimave...sanca je tam dost velka.. ale asi ti to neprekaza ak budes tehotna 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lorin29
13. feb 2023

Teoreticky by si nemala otehotnieť keď už tak dlho ju užívaš ale tak človek nikdy nevie

ropucha6
13. feb 2023

Tak ich vysad, po HAK by mala byt zena dost plodna.

autor
13. feb 2023

@lorin29 tiež si myslím . Brala som ju 3r. Potom som mala pauzu asi rok.. a teraz zas 4r to budú v máji .

autor
13. feb 2023

@ropucha6 necháme to na náhodu , až tak sa do toho nehrniem.

autor
25. feb 2023

Ahojte . Vraciam sa späť k príspevku . Ms mi mešká . A mám bolesť v podbrušku ktorá siaha až do krížov úplne dole . Myslíte si že je to ono? Alebo len som si to nejako narušila keď som vtedy pozabudla ?

katarinkapetko
25. feb 2023

Ahoj myslím ,že si tehotná. Moje obe tehotenstva začínali ako keby svalovicou v podbrušku. Urob si test

katarinkapetko
25. feb 2023

Koľko máš rokov si nálada? Lebo znieš vyplašene

autor
25. feb 2023

@katarinkapetko 23 budem mať v júli

autor
25. feb 2023

@katarinkapetko o to nejde mám priateľa žijeme spolu v domácnosti atď len niesom pripravená , som dobrodružný typ cestovanie atď .. proste necítim sa na dieťa ..nemôže to byť niečo iné ? Keďže test je negatívny ?

katarinkapetko
25. feb 2023

Tak ti poviem ja mám 23 a aktuálne som tehotná čakajme s priateľom druhé dieťa. Je to to najlepšie čo sa mi mohlo stať. Neboj sa určite by sa ti zmenili pocíti ak by sa potvrdilo tvoje tehotenstvo. Môže to byt aj niečo iné určite ale ja osobne si myslím ,že si tehotná

katarinkapetko
25. feb 2023

Neboj sa toho niektoré ženy nemôžu mať deti vieš čo by za to dali? Niesme zas až také mladé už 🙂

autor
25. feb 2023

@katarinkapetko však keby prišlo určite by sme sa potešili .. , len hovorím že keby bolo na mne tak ešte počkám ale čo bude bude 🙂

katarinkapetko
25. feb 2023

Niekedy proste život zariadi veci úplne inakšie. Ver mi pokiaľ by si nemohla mať deti a potom by si otehotnela len v tedy by si bola pripravená a myslela si ,konečne. Takto keď žena otehotnie či ma 20,23 alebo viac menej a je to prvé tehotenstvo nikdy nieje pripravená a bežia jej myšlienky či už je správny čas

katarinkapetko
25. feb 2023

Skús ten test ešte zajtra alebo pozajtra alebo oba dni. Kľudne obyčajný netreba žiadny špeciálny a daj vedieť ako si dopadla. Alebo ak chceš nápis mi kľudne aj súkromnú správu môžme pokecať 😇