Mám ísť tehotná von?

15. nov 2022

Ahojte. Kamarátky má volajú zajtra do mesta von, najesť sa, sadnúť si niekam, lebo v štvrtok je sviatok. Som tehotná, von som chodila donedavna, keď ma muž poslal-pustil, nech idem s kamoskami do kina, sadli sme si aj do podniku a pohoda…ale odkedy mi vidieť brucho neviem, či je to vhodne 😁 som druhý krat tehotná, prvé tehotenstvo som take veci neriešila lebo boli lockdowny a zákazy vychadzania 😁 aky máte názor? Samozrejme v podniku kde sa nefajci sedavame a ja nepijem, chodim autom.
Som v 7mesiaci bruško mi “vyslo” týždeň- dva dozadu. O tehotenstve ani netuším, všetko v poriadku, bez ťažkosti.

eeffka
15. nov 2022

Akoze sadnut a srkat sodovku? Co je na tom Nevhodne?

tosomja
15. nov 2022

Aj na diskotéku by som išla 🤭 veď sa nejdeš ožrať a s holým pupkom...

ivette1223
15. nov 2022

Prečo by ste nemohli ist? Co je na tom ked vam vykúka bruško? Úplne normálne choďte pokecať zabavit sa trošku...

ailiba
15. nov 2022

A preco nie? Bezne chodia tehulky po vonku. Neviem, co je na tom nevhodne. Ja som bola este týždeň pred terminom. Potom som si uz netrufla, keby to nahodou na mna prislo.

natalala
15. nov 2022

Ked ta muz poslal alebo pustil? To je snad for 😂 Ja si chodievam sadnut s kamoskami, kolegami alebo aj s ma zelom presne tak ako to opisujes, nevidim na tom nic nevhodne 🤷🏼‍♀️ Ked sa babo narodi, tak dlhsie nebudem mat prilezitost niekam vybehnut, kedze budem kojit a ani som pri prvom nechcela odchadzat od babatka, takze vyuzivam este cas do porodu.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
15. nov 2022

deň pred pôrodom som sedela v bare na komornom koncerte.
vieš čo...seď doma až do pôrodu 🙊
ty sa za svoje brucho hanbíš?

mandzula
15. nov 2022

A co je tehotenske brucho nejaka hanba?

lilly16
15. nov 2022

Však tehotenstvo nie je choroba..choď vonku a nestresuj

andreatytler
15. nov 2022

"keď ma muž poslal-pustil"... 😲

viestta
15. nov 2022

Normálne ženy žijú svoj život aj keď sú tehotne. Chodia do práce, na nákupy, na koncerty, na vychádzky, do reštaurácie aj na výlety, aj do kaviarne. Jedia všetko, robia domáce práce, kychaju, kašlú aj sa zohnu keď treba niečo zo zeme zdvihnúť Len niektoré tehotné sa nazdávajú, že nič nesmú, nemôžu, musia len doma sedieť, nejesť, nepiť, nehybat sa a čakať na pôrod.

dzjanetta
15. nov 2022

...určite chod ...bruško je na to aby sa ukazovalo ❤...keď vieš že ideš niekam kde sa nefajčí...a tehotenstvo máš bezproblémové...prečo nie...uži si večer...potom začnú krásne starosti 🍀❤

barboritta
15. nov 2022

Ja som pár hodín sedela s kontrakciami na rodičovskom v 40tt😀

autor
15. nov 2022

@andreatytler jezis ženy vy sa chytíte každej hluposti, poslal -pustil znamena, že som prvorodeného kojila donedávna nemá ani 2 roky a noci bezomna boli tazke pre maleho, ale aj ore mna lebo má boleli cecky na diskotéke 😁😁😁 Ale tým, že videl, že potrebujem vypadnúť povedal, ze o maleho sa postará a bude skúšať uspat aj inak ako na prse. Nič iné v tom nehľadajte.

evaachesa
15. nov 2022

Po 20tej majú tehotné zákaz vychádzania, či o čo ide? 🤷

andreatytler
15. nov 2022

Aha chapem.. ale podla toho uvodneho prispevku to vyznelo ze mas vychadzky na pridel od manzela. A este k tomu ten cudny nazor ze nie je vhodne chodit von ako tehotna... som odhadovala ze ste zaseknuty nikde v 18 storoci ale v nejakej sekte.😨

mandzula
15. nov 2022

Ale ked sa pytas na to, ci je vhodne ist s bruchom von s kamoskami, tak sa necuduj, ze sa niekto pozastavi aj nad poslal-pustil. Pytas sa totiz na uplnu hlupost, takze to potom vyzera fakt zvlastne. A aj mne presne daka sekta napadla.

autor
15. nov 2022

@tosomja Je to podnik kde sa tancuje, tancu by som sa nevyhla 😁 asi si nevsimam druhých ludi, ale fakt som neregistrovala tehotne s pupkom tancovať

jjanulienka
15. nov 2022

Ja som tancovala skoro do rana týždeň pred pôrodom 😅😅chod, uzi si to zas tak skoro nepôjdeš 😉

dzjanetta
15. nov 2022

Chod a uvidíš...ak sa tam budeš zle cítiť..pôjdeš domov...neriešila by som ...máš taký čudný pocit ...chápem..ja s bruškom som bola na koncerte a nik sa nestaral ci nejaká...ma brucho...

autor
15. nov 2022

@jjanulienka dobre, ďakujem ženy, povzbudili ste ma že nebudem za nezodpovednú 😁❤️
@dzjanetta
@barboritta
@dzjanetta
@viestta
@lilly16
@natalala
@ailiba
@ivette1223
@tosomja
@eeffka

pralinka25
15. nov 2022

vecer sme boli s kamosmi na pive ( ja som pila nealko pivo) a jedli sme pizzu. rano som rodila. chodievala som von do poslednej chvile. na kavu, zmrzku, aj do podniku. alkohol som nepila a nefajcilo sa nikde. nevidim problem. vsak brucho nie je nejaka stigma ci? a co si kto mysli mozes mat u prdele

autor
15. nov 2022

@mandzula draha, ty sa zas vyjadruješ na kazdu hlúposť v každej téme. Mat tvoj život by som teda nechcela, viac zijes cudzie ako vlastne…nieje reálne pri tvojej aktivite na MK, aby si aj nejaký svoj život mala…Preco by som sa ja nemohla niečo opytat? Nepozerám po druhých ľuďoch, nepozerám po bruškach, nevidela som tehotnú vonku..opýtala som sa, a teba ti vytočilo ako v kazda iná téma, vždy to iste napíšeš 😁😁😁🙏daj so pohár vínka aj za mna a už sa trošku začni zaoberať vlastných zivotom, ako stále do iných drbať.

autor
15. nov 2022

Vonku tancovat*

mandzula
15. nov 2022

@autor dakujem, nepijem. Mimochodom, ked vies, ze sa vyjadrujem ku kazdej teme, zrejme tie temy citas aj ty, takze mas potom velmi podobny zivot ako ja. Ja som so svojim spokojna, tak snad aj ty s tym tvojim. A aspon sa vyjadrujem pod nickom, nie anonymne.

h2
15. nov 2022

Jasné, choď! Osobne by som asi práve na diskotéku nešla, ale sadnúť si s kamoškami na večeru úplne v pohode. Ale ak máš chuť aj tancovať, tak prečo nie?

autor
15. nov 2022

@mandzula tak to určite😉

sissy27
15. nov 2022

V deň pôrodu som bola s kamoškou na káve, rovno ma viezla do pôrodnice. A to bolo leto, takže brucho mi fakt bolo vidno, žiadny kabát. No a o takmer 20 rokov neskôr sa dozviem, že to bolo nevhodné 😂😂😂

anavixy
15. nov 2022

Ja som bola v 7. mesiaci na diskoteke vonku “pod hviezdami”, este mi DJ aj poprial vela stastia pri porode 🤣🤷🏻‍♀️

autor
15. nov 2022

@anavixy brutal 😁✌️
@sissy27 tak kava je pohodicka, ja som sa oytala na nočný podnik 😊 mna zas zo silvestrovskej chaty brali do porodnice 🙈😁 tiež to bol adrenalín, ale zvládli sme to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre