Išli by ste na oslavu 50. narodenín v 37. týždni?

kamca495
5. jún 2021

Mamini dnes sme boli pozvaní na narodeniny momentálne som 35+5tt a teraz 19 teho má byť oslava to budem 37tt je vhodné ísť?

jeliz59
5. jún 2021

To je individuálne...keď sa na to cítiš....ja som sa necitila a nebola som ani na svadbe
Ani oslave mala som čo robiť sama zo sebou ledva som sedela...keď sa citis a chcete tak choď....😊

didi2102
5. jún 2021

@kamca495 ak sa cítiš chod, ak už nie nechoď ..ja som mala v 38tt 30rokov,oslavu som nerobila lebo som sa cítila na rozpadnutie,vsetci s tým boli v pohode

zuzka0605
5. jún 2021

ano isla..ak sa budes citit ok, urcite chod

anjelaa
5. jún 2021

Ja som bola v 40tt na svadbe a v pohode 😊 ale citila som sa dobre, ako pred pôrodom 😁

zuzka38
5. jún 2021

@kamca495 ja by som sla,zavisi ako sa citis.. bola som na svadbe v 37tt a dalej od domova..

petamich
5. jún 2021

tak za mna by bolo dolezite, kde je oslava ak napr. 150 km od porodnice, kde chcem rodit, tak v 37tt by som to uz radsej neriskla, ak v tom istom meste alebo blizko, tak podla toho ako by som sa citila :D ak by som sa citila, tak by som aspon na chvilu sla

mondolina
5. jún 2021

@kamca495
večer pred pôrodom som bola ešte na menšom komornom koncerte.

simsalabim
5. jún 2021

@kamca495 ja som bola na svadbe 4 dni pred porodom. Aj som trochu tancovala (teda sa pohupovala z nohy na nohu 🙈)

kamca495
autor
5. jún 2021

No cítim sa dobre až na to že ma páli zaha a večer bolia kríže na toľko bývam v dedine cesta do mesta trvá 10min a aj oslava bude tam v meste kde aj budem rodiť tak neviem vo štvrtok idem do poradni tak uvidím čo povie doktor čo nové 🙄 zatiaľ nemám žiadne komplikácie ale človek nikdy nevie no čo keď mi povie že sa otvaram alebo čo no neviem

adamadent
5. jún 2021

Šla, ak by som sa cítila ok. Aj keď len na chvíľu. Po pôrode je ťažšie odísť od bábätka.

alzbetka71
5. jún 2021

Šla by som ak sa cítiš dobre a sú to také vzdialenosti ako píšeš. Aspoň prídeš na iné myšlienky a trochu sa zabavis. Už tak skoro sa nedostaneš.

mirka438
5. jún 2021

V 37tt by som este isla. My sme mali ist svokrovi na oslavu, taku len malicku doma a ja som uz bola po termine tak isiel len muz so synom, ja som sa ospravedlnila. Bala som sa, ze mi tam kdesi na gauci praskne voda alebo co 😃

matkahelka
5. jún 2021

@kamca495 samozrejme, ze isla. po porode s babom sa do spolocnosti dlho nedostanes. a ked to mas tak blizko, nemas co riesit. hocikedy sa dvihnes a za par minut si doma.

oliali
5. jún 2021

@kamca495 ja som bola 2 dni pred terminom na svadbe, prisli sme domov o polnoci o 6stej rano som zacala rodit 😂 dodnes kazdemu vravime ze sme si dieta vytancovali... ak sa na to citis preco nie?

chrumka120
5. jún 2021

@kamca495 ak by som nemusela cestovať na to oslavu cez pol Slovenska a cítila sa dobre, prečo by som nešla

nikiki29
5. jún 2021

@kamca495 ja som bola na oslave okolo 38-39tt, žiadna párty ale posedela som v pohode a som rada že som išla 😊 pri najhoršom vieš utekať do pôrodnice aj z oslavy 😅 ja som nakoniec rodila až 41tt

ukulela
5. jún 2021

@kamca495
Ak sa budeš cítiť dobre, choď. Veď keď budeš unavená, stále sa môžeš rozlúčiť nikde sa nepíše, že musíš tancovať do polnoci. Zdržis sa hodinku, dve, podľa chuti.

janedoe
5. jún 2021

Ja som bola v 38tt a este som "tancovala" . Ale tak vtedy som sa citila dobre. Teraz je pre mna vrchol dna, ked sa dogulam pre syna do skolky, nieto este ist na oslavu 😊 Takze naozaj to zavisi od toho ako sa citis.

zuzanka.zuzu
5. jún 2021

po pôrode som bola zavretá doma 3 mesiace, vrcholom spoločenského vyžitia bol nákup v tescu, takže moja rada - dievča, UŽIVAJ SI kým sa dá 😎

kamca495
autor
5. jún 2021

Uvidíme do vtedy ako sa budem cítiť lebo po pravde aj by som šla lebo je mi jedno či doma kukam do telky alebo do mobilu keď neviem spať v noci celu noc max 3 hod spím a páli má zaha aj kvôli tomu neviem spať a samozrejme keď má páli tak mám pri posteli fľašku vodu pijem fatru ta mi trošku pomôže a potom chodím každé 10 15 min na wc 🤦‍♀️

domiklik
5. jún 2021

@kamca495 ale ved to je úplná Pohodicka 🙂 keď sa na to cítiš, a chce sa ti, tak chod medzi ludi... Pri najhoršom si vezmi tašku

tncka
5. jún 2021

@kamca495 chod,ak ti je fajn a mas si co obliect😅ja som bola uz ako vorvan,ja by som nesla🤣🙈

petulda333
5. jún 2021

@kamca495 na zahu si kup rennie, cmulacie tablety, mne pomohli. A na oslavu chod ak sa budes citit dobre, aspon trosku zrelaxujes a prides na ine myslienky. Drz sa

leuchtturm
6. jún 2021

normalne by som sa sla najest dobrych veci na oslavu. Kedze este stale nie je po korone, tak by som si zvazila, ci by som isla vobec do takeho rizika.

klip0
6. jún 2021

Podla mna ti to len zdvihne naladu byt s ludmi co ta maju radi a ty ich. Teda ak je to taka oslava. Akurat sa neprejedz, nepi po nikom nech nahodou nieco.
Ale ak mas byt z toho vo velkom strese tak nechod, vsetci to pochopia

kamagma
6. jún 2021

Ak to je vmeste kde je nemocnica tak by som sla , my tiez oslavujeme 19.narodeniny prvej a tiez budem v 37tt

ada55333
7. jún 2021

@kamca495 bols som v 37tt na 60-tke. Cítila som sa dobre, tak prečo nie. Keď som bola unavená išli sme dom. Každý chape 😉

sisaka
7. jún 2021

Kolegyňa bude tento týždeň v 38. týždni a ešte stále pracuje - denné, poobedné, nočné, nechápem, prečo by tehotná nemala ísť na oslavu, ak teda nie je doma na rizikovom pripútaná k posteli…

kamagma
7. jún 2021

@sisaka v 38tyzdni by mala byt uz na materskej a zas nocne by som uz neriskovala

sisaka
7. jún 2021

@kamagma nežijem na Slovensku, takže u nás je to na žene, dokedy robí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre