Som v 14. týždni a vôbec nie je vidieť, že som tehotná

petik1991
30. nov 2016

Ahojte zienky, mam otazku. Mam uplne bezproblemove tehu, chodim dokonca cvicit 3x do tyzdna do posilky. Samozrejme ziadne dvihanie tazkych ciniek, lahke kardio. (ziaden beh) Som v 14tt a vobec ale vobec na mne nieje vidiet tehotenstvo. Pritom vsetky vysledky mam 100% a babo je este vacsie ako by malo byt... (moj valibuk).
Cize otazka znie, kedy bude na mne vidno tehotenstvo? Jem primerane samozrejme sa neprezieram alebo co, sem tam mam zvlastne chute ale jem vyvazene. Moje kamosky maju uz v 2. mesiaci brucho a ja staale nic. A oni pri tom mali aj nevolnosti, a ja nic... Nerozumiem tomu. Budem mat vobec brucho? 😅

pribinak
30. nov 2016

neporovnavaj sa, to je to najhorsie co mozes robit
neporovnavaj sa teraz ani ked sa ti narodi dieta

cammille
30. nov 2016

To je velmi individualne😊 U niektorych to vidno uz v 12tt, mne brusko v kazdom tehotenstve vybehlo az okolo 25-27tt😊 A to som stihla, babatka boli dostatocne velke, proste to mame kazda inak😊

tyelde
30. nov 2016

Na mne nebolo nic vidno tak do 25tt, potom uz trochu hej, ale nic okate, susedked som mu vraveka ze o mesiac mam termín tak sa cudoval ze ci som ozaj tehotná... A tak ozaj bolo vidno az po termíne, ake ceke tehotenstvo sombez problémov nosila svoje obycajne oblecenie 🙂 a sme tu obe a nalej nic nechyba, nerieš 🙂

shia
30. nov 2016

mne pri prvom do 20tt nebolo brusko vobec vidno, pri druhom uz v 9tt ..to je velmi individ, plus pri prvom nebyva tak hend vidno, kym sa roziathne maternica a vsetko...neznepokojuj sa, ak su vysledky dobre ;) to brusko pride zo dna na den, uvidis 🙂

yollanda
30. nov 2016

@petik1991 stastna to zena. Ja som otehu 26.12. a brucho som mala uz 27.12. Zduta jak krava dom bola

kitikat
30. nov 2016

Mne brucho zacalo rast az v piatom mesiaci a to som cakala dvojicky 😆. Takze sa neboj, aj tebe zacne rast.

diana20
30. nov 2016

@petik1991 ja v prvom tehotenstve tak isto, vôbec nebolo vidno že čakám babo.. ľudia sa má ešte na začiatku šiesteho mesiaca pýtali čo sa stalo, že či som potratila 😀 ale na konci šiesteho už bolo vidno a nakoniec som bola obrovská.. ako aj tvoj, aj môj bol väčší a teda pri narodení mal 4kg.. 🙂

hettinka
30. nov 2016

mne pri prvom nebolo vidno skoro nič do 6. mesiaca, zapla som všetky nohavice a potom som začala nosiť tehotenské veci nie preto, že by som nune potrebovala, ale už som tiež chcela sa pochváliť 😂 Pri druhom to už bolo rýchlejšie, ale tiež do cca. 4. mesiaca nič a potom si mnoho ludí myslelo, že som len tučnejšia ... nešlo mi to tak typicky dopredu do brucha, skor do bokov.

elizita
30. nov 2016

Pozri si moj album. Zacina 21+2tt, lebo dovtedy nebolo co fotit. Aj to som sa sponovala vseliak aspon aby bolo nieco ako tak vidiet... a potom som si uzila ani 3 mesacny rast brucha a hotovo.. posledny mesiac som nepribrala uz ani deko.. cize posledna fotka bolo moje porodne brucho..

petik1991
autor
1. dec 2016

Zienky dakujem ukludnili ste ma trosku!

nivea777
1. dec 2016

@petik1991 som v 24tt skoro a vsetci ma chvalia ako som pekne schudla,ci drzim dietu :D na zaciatku som schudla lebo som vela nejedla a teraz to neviem pribrat naspat..brucho ide az teraz :D

katkakovac
1. dec 2016

@petik1991 mám známu, ktorá do 28tt netušila, že je tehotná. Menzes raz za rok, lekári jej tvrdili, že nikdy nebude mať deti. Štíhla postava. Brucho nemala vôbec, len bolo trochu tvrdšie. Krpec sa takmer nehýbal a nevoľnosti pripisovala iným príčinám. Potom začala cítiť divné pocity v bruchu, išla k lekárovi a zažila šok. Do dvoch týždňov aj brucho trochu vykuklo. Každá žena a každé tehotenstvo je iné. pOkiaľ sa cítiš dobre, tak si to užívaj. Pre mňa boli obe tehotenstvá náročné, nevoľnosti, zdravotné problémy. Brucho vyskočilo už v 9tt, v 7. mesiaci som už ledva chodila a to som malé pivo. V 9. mesiaci som sa ledva zgúlala z postele. A celý čas som strašne závidela všetkým babám, ktorým nič nie je a behajú ako srnky🙂 Takže neporovnávať a užívať😉

petik1991
autor
1. dec 2016

Ja som do 9tt nevedela vobec, ze som tehu. este aj menstruacia mi prisla normalne! Od zaciatku mi nebolo ani raz zle a to ze jem aj stiplave a rozne kombinacie jedal, a nic haha kurca zapit kakaom v pohode 😂👍 U mna bol problem ten ze dietujem cely zivot... a vobec som nejedla maso, ale ked som priatela poprosila o navstevu restauracie s vela hovadzim masom pochopila som, ze nieco nieje ok 😂 teraz nakolko jem normalne som pribrala 4kg ale sa tesim lebo babo dostava vsetko. Ja si to po porode schudnem len nech je vsetko ok

evat2315
10. dec 2016

Ahoj.ja som momentalne skoncila 14 ty tyzden, brucho ziadne a zatial som ani nic nepribrala, neviem cim to je

adria88
10. dec 2016

@petik1991 ahoj, neviem, či to ešte zoberieš do úvahy, ale ja som sa dozvedela, že som tehu v 12tt a na mne to bolo vidieť až v 14.tt... takže si myslím, ešte keď aj cvičíš, že je to úplne v poriadku 😉

adria88
10. dec 2016

@evat2315 a ty sa neboj :-ň v tomto tt to na mne začali badať iba TÍ, ČO O TOM VEDELI 🙂 a myslím si, že len vsugerovane... som si to nechcela tak rýchlo priznať... mať bruško, v 19tich? 🙂 no čo... som rada, mám krásnu 9-ročnú dcérku a som šťastná a teraz chcem druhé dieťa 🙂

majca1581
10. dec 2016

Mne vykuklo až V 20 to 😂😂
Ešte sa ho nabazis neboj

adria88
10. dec 2016

@evat2315 inak to som ti tým chcela povedať, sorry, som to nespomenula, že mi to bruško nebolo absolútne vidieť... len oni to videli 🙂

pavla137
14. nov 2019

Ja som v 14tt tehotna a takto

gamakage
14. nov 2019

Ja som v 23 tt a nejaké bruško je vidno len keď som v spodnom prádle .. o mimču viem ..kope ako divý .. takže to nejako neriešim.. za celú dobu som dokonca pribrala len kilo a tiež som nemala žiadne nevoľnosti ani žiadne iné príznaky tehotenstva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre