Dovolenka v tehotenstve

simiatomi125
22. jún 2018

Ahojte kocky . Mate vy skusenost s dovolenkou v tehotenstve pri mory ? Kedze je to moje prve tehotenstvo nemam ziadne skusenosti s tym . Budem rada za vase nazory dakujem

pininka
22. jún 2018

Pri mori som nebola, ale inak som bola na dofci v zahranici a v pohode, len dlhsia cesta autom bola namahava. Zalezi aj v ktorom mesiaci si. Moja sesterka isla v 7 mesiaci busom do talianska, no to by som asi nedala.

anemone123
22. jún 2018

Ak nemas ziadne problemy, tak teoreticky mozes, asi aj doktor by ti vsak povedal, ze je to na vlastne riziko. V 3. trimestri by som to vsak uz neriskovala... ak mam povedat za seba, ja som sa dovolenky v tehotenstve vzdala, aj bazenov, celkovo kupania... pre pokoj v dusi, nech nemusim riesit nejake zbytocne komplikacie, najma v zahranici

renatka100
22. jún 2018

@simiatomi125 more uplne v pohode

simiatomi125
autor
22. jún 2018

@pininka no ja som teraz v piatok a nasi ma prehovaraju nech s nimi ideme pri more . nie je to daleko boli sme tam aj minuly rok a teda neviem sama co robit . Som taka na vazkach

pininka
22. jún 2018

@simiatomi125 ja by som asi isla. V piatom v pohode. Ja som v siestom bola na trhoch v rakusku a to sme isli z kosic busom a vsetko bolo super.

simiatomi125
autor
22. jún 2018

@anemone123 ja problemi nemam ziadne doktor mi do tohto mesiaca nevravel nic co by ma znepokojovalo . Pre to som o tom zacala premyslat len sama neviem ako sa zachovat tiez sa vyhybam bazenom ale tak to ze pojdeme pri more neznamena ze tam budem stale . Skor asi uprednostim prechadzky a tak skor sa bojim cesty

simiatomi125
autor
22. jún 2018

@renatka100 vazne ? Takato odpoved ma tesi 🙂

simiatomi125
autor
22. jún 2018

@pininka no ja by som to teda asi skusila . Samozrejme ze navstivim pred ttym lekara .. Alebo sa snim aspon poradim ale tak ak nemam nejake komplikacie mohlo by to byt fajn

lenca_09
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najinka
22. jún 2018

@simiatomi125 k moru, nie pri more 😀 ale inak, ja by som tiez isla

heregova
22. jún 2018

Ja by som urcite isla,kamoska teraz isla v 8 mesiaci do chorvatska a zvladla to super,hoci ju uz vsetko boli..nastav sa psychicky pozitivne,urcite ti to dobre padne,len myslim,ze by sa nemalo brucho opalovat,ale tak celkovo by si mala byt radsej v tieni a oddychovat..takze za mna ano

lenca_09
22. jún 2018

@heregova šla v 8 mesiaci? 😨😨😨 to by som sa už bála, že to môže kedykoľvek prísť

karmela
22. jún 2018

@simiatomi125 bola som minuly rok v 5mes tehu aj dr mi odporučila.Cez bruško som si prehodila tričko pri vegetenie a plávanie v tehu je super.Pri mori necitis tak teplo mne osobne bolo super

hosaro
22. jún 2018

Ja som bola v tehotenstve pri mori a úplne vpohode kludne si môžme popísať

heregova
22. jún 2018

@lenca_09 hej,ona je blazon a este aj druhorodicka😂😂ale uz je doma..predtym bola na kontrole,lekar jej to odobril,ale ved nadavali sme jej,ze ci nie je normalna😂😂

kkatulikk
22. jún 2018

Pokial nemáš žiadne komplikácie a cítiš sa dobre, kľudne chod 😊 ja som bola v 24tt teraz v Chorvátsku autom a všetko v poriadku 😊 odporúča sa do 26tt ísť potom už veľmi nie, hlavne si treba zistiť podmienky cestovného poistenia...treba si dávať pozor na úpal a celkove prehriatie organizmu, takze pod slnečník do chládku a piť veľa vody 👌

evittam
22. jún 2018

Nie ste chore ale "len" tehotne. Pokial nie su žiadne komplikácie tak všetko je možné.😉
@heregova Prečo? Keby to prislo vsade porodi rovnako.
@lenca_09

cammeronka
22. jún 2018

Ja som bola v 28tt na krete a uplne super 🙂

simiatomi125
autor
22. jún 2018

@lenca_09 Ano to je super teda jasne budeme 🙂 to urcite aj minuly rok sme tak sli ... Len to som nebola tehu :D dakujem za nazor

simiatomi125
autor
22. jún 2018

@karmela tak sa teda tesim bala som sa toho trochu ale zacinam sa dost tesit 🙂

hosaro
22. jún 2018

@simiatomi125 Ak si chceš o tom popísať velmi rada

simiatomi125
autor
22. jún 2018

@hosaro to budem rada 🙂 neskor napisem

simiatomi125
autor
22. jún 2018

@kkatulikk dakujem za radu . Jasne ze na to vsetko myslim 🙂 a som rada ze mi tu o tom tolko pisete vsetky 🙂

hosaro
22. jún 2018

@simiatomi125 Kludne budem rada ked si budeme písať

heregova
22. jún 2018

@evittam ved jasne,ze tehotenstvo nie je choroba,to som nikde nenapisala,ze by sa nemalo ist..praveze jej odporucam ist,urcite je to super relax..no my sme sa skor na tom tak smiali,ze tam este porodi maleho chorvata😂bohuzial prvy porod mala velmi tazky,preto by som na kamoskinom mieste bola opatrna,tod vsetko..ale v piatom mesiaci,ak je vsetko ok,vy som smelo isla

karmela
22. jún 2018

@simiatomi125 nemáš sa čoho báť mne dovča veľmi prospela,boli sme karavanom a pochodili skoro každú destináciu Chorvátska.Plavala som každý deň hlavne v mori ale aj bazéne 😉 Uzi a vychutnaj si 😉 Aj teraz sa pomaly chystáme ale už zo 6mes dcérou 😍

lenca_09
22. jún 2018

@evittam tak tak malého chorváta, ja som slovenka tak chcem slováka 🙂

hettinka
22. jún 2018

@simiatomi125 ja som bola v 14.tt v Chorvátsku autom, dovolenka bola v pohode, akurát som ju celú prespala v tieni pod stromom, opaľovať sa neodporúča, v mori sa kúpať môžeš, ale mokré veci prezliekať treba.

evittam
22. jún 2018

@lenca_09 Je jedno kde porodis, ak je to Slovak tak je to Slovak....

asia83
22. jún 2018

@simiatomi125 Choďte. Mora by som sa nebála, skôr bazénov a do stojatých vôd by som vôbec nešla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre