Som rok po operácii a pri ležaní sú moje implantáty ako keby "rozliate". Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
23. jún 2023

Dobrý deň,

som rok po zväčšení pŕs. Keď stojím, tak sú prsia pekne pri sebe. Medzierka tam je, ale nie veľmi veľká. Horšie je to už v ľahu. Keď ležím na chrbáte, implantáty ujdú niekde až pod pazuchy a ja mám na hrudníku len ploche letisko. Som z toho sklamaná. Implantát mám 460 ml Nagor stredný profil pod sval. Základ bol nula, pod prsiami 80 cm. Mám dosť široký hrudník, ale aj tak by to nemalo takto vypadať.

Aký je Váš názor na môj problém a čo mi viete poradiť?

Ďakujem za odpoveď

PS. Fotky prosím nezverejňovať.

Dobrý deň,

podľa fotiek, koré ste poslali a nemôžeme zverejniť, stav nie je katastrofálny. Vyzerá dosť prirodzene pri 460 veľkosti. Pri širokom hrudníku a väčšej hmotnosti je normálne, že tkanivá sa časom podvolia a implantáty "utekajú". Na foto pôsobia dvorce nižšie uložené. Možno sa Vám prsia za rok zmenšili a tým stratili projekciu. V podobných prípadoch odporúčam skôr anatomické implantáty s vyššou projekciou alebo iný povrch implantátov, ktorý zabezpečí, aby implantáty "neutekali".

Píšete, že by to tak "nemalo vypadať". Ale na výsledku sa podieľa aj Váš základ a záleží, na akom výsledku ste sa dohodli s chirurgom.

Nie každý výsledok sa dá dosiahnuť a už vôbec nie zaručiť.

Vhodnejšia ako foto je osobná konzultácia, určite aj u viacerých chirurgov, ak ste s pôvodným nenašli spoločné riešenie.