Po aplikácii kyseliny nie som spokojná s perami. Je možné vrátiť ich do pôvodného tvaru?

Zodpovedané
23. júl 2024

Dobrý deň,

raz som mala aplikovanú kyselinu 0,7 ml do pier, ale nepáči sa mi to na sebe. Chcela by som svoje pôvodné pery.

Ako to viem docieliť?

Je vpustenie bezpečné?

Vrátia sa mi pery ešte niekedy do pôvodného stavu?

Nebudú pery po rozpustení deformované?

Ďakujem

Dobrý deň,

podrobnejšie som sa venoval aplikácii výplní a komplikáciám s tým spojenými v predchádzajúcej odpovedi v poradni.

V princípe máte dve možnosti. Prvá je počkať kým sa materál nevstrebe. Otázne je kompletné vstrebanie. Popisuje sa aj niekoľkoročné pretrvávanie materiálu v tkanivách.
Ale rovnako aj sťažnosti na kompletné vstrebanie po pár týždňoch.
Záleží od typu materiálu a reakcie Vašich tkanív.

Aplikácia hyázy je druhá možnosť. Vo všeobecnosti je to bezpečná metóda aplikácie enzýmu, ktorý účinkuje rozpustením prevažne zosieťovanej kyseliny aplikovanej injekčne. Nesmiete byť alergická na jeho zložky, ale tkanivá pár týždňov potrebujú na zotavenie. Po 3 mesiacoch by to už malo byť v pôvodnom stave.

Záleží od toho, ako dlho a kde ste mali v perách objem, koľko času od vtedy ubehlo.
Niekedy ostane po aplikácii výraznejšia asymetria. Jednoznačnú odpoveď Vám nikto nedá, pretože je veľa variant toho, čo sa mohlo udiať a ako sa tkanivá zotavia po aplikácii enzýmu hyázy.