Koľko budem platiť za výmenu prsných implantátov, ktoré neboli robené u Vás?

Zodpovedané
22. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výmenu implantátov. Chcem si dať u Vás vymeniť silikónové implantáty, ktoré neboli u Vás robené. Mám ich asi 15 rokov.

Platí pre mňa cena 2 200 eur?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

v cenníku je cena výmeny 2200 eur za všetky náklady mimo ceny implantátov.

Podľa typu/značky implantátov záleží, či sa na nich vzťahuje záruka. Pri dobe 15 rokov je veľmi malá pravdepodobnosť, že máte implantáty, na ktoré sa bude vzťahovať záruka.

Od momentálneho stavu a vašich očakávaní, ako majú prsia vyzerať po operácii závisí aký typ operácie a implantátov bude pre Vás vhodný.

Priemerná cena páru implantátov je 800-1300 eur plus/mínus.

Prajem pekný deň a ďakujem za dôveru