Ako budú vyzerať moje prsia po operácii?

Zodpovedané
28. nov 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku: https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Dá sa na základe veľkosti a tvaru mojich pŕs určite presnejšie, ako budú vyzerať po augmentácii za podmienok, aké som opísala v predchádzajúcej otázke?

Ďakujem

PS: Fotografiu posielam v druhej otázke. Prosím nezverejňovať.

Dobrý deň,

foto, ktorú ste poslali nie je možné zverejniť kvôli pravidlám portálu. Vaše prsia majú miernu asymetriu ale celková odhadovaná veľkosť po augmentáii xf2 400 je cca veľkosť prsníka 4.
Ale vzhľadom na postavu, šírku bokov, veľkosť zadku, rozmery hrudníka a šírku ramien, to všetko môže ovplyvniť vzľad +- 1 číslo.

Ako som opísal v predchádzajúcej odpovedi - faktory vplývajúce na výsledný tvar a veľkosť sú viac ako len vaša výška a váha.